Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

holly74
10. júl 2012

@zabka1124 pridávam sa ku gratuláciaám...super 🙂
@bibi24 Včera tam Stelcl bol.
@speranza1 ja som tiež "júlová", už mám za sebou opu, dnes poobede sa dozviem ortieľ, či sa moje malé jednojediné vajko aj oplodnilo...

melisska
10. júl 2012

@holly74 tak silne drzim palceky, to je jedine a preto bude urcite naaaaajsilnejsie 😉 🙂

melisska
10. júl 2012

@speranza1 pridavam sa, lebo sa tiez hodim o zem 😀 😀 😀

kaja81
10. júl 2012

@bibi24 TO VERU NEVIEM. Najlepšie, keď mu napíšeš a opytaš sa :O)

kaja81
10. júl 2012

@melisska aj ja sa pridávam...

kaja81
10. júl 2012

@speranza1 Tak budeme spolu 😉 rozhodla som sa ja 😀
určite sa k nám pridajú ďalšie snažilky...šup šup ha ha

speranza1
10. júl 2012

@bibi24 cavles moja... Stelcl ma dovcu od 16.07-20.07

bibi24
10. júl 2012

@holly74 Dakujem moja, snad tam bude aj dnes. A coze sa to tam u vas porobilo?? Sakra. No aj my sme mali posledne len to jedno jedine a vidis, bola z neho pekna blastocysta. Len sa nechytila no. Ale teda tym chcem povedat, ze nic nie je stratene. Drz sa, viem, ze je to tazke.

@kaja81 mam mu napisat, ci tam je? 😀 Nie, srandujem. To som pochopitelne spravila ako prve, ale neodpisuje, tak ma zaujima, ci nahodou nie je na dovolenke.

speranza1
10. júl 2012

@holly74 jasan ze sa oplodnilo...a bude to najkrajsie embryjko na svete 😉

bibi24
10. júl 2012

@speranza1 Dakujem 😵 Tak potom urcite len nema cas.....

kaja81
10. júl 2012

@bibi24 niekde tu baby písali, že odpovie aj z dovolenky...preto

speranza1
10. júl 2012

@bibi24 urcite on ti dovecera odpovie urcite... 🙂

holly74
10. júl 2012

@bibi24 Pri kontrole to vyzeralo na päť folíkov, ale pred opu zistili, že na jednej strane je cysta, takže tam z toho nič nebolo a na druhej strane 2 folíky, pričom len v jednom bolo zrelé vajíčko....
Ale dobrá správa - oplodnilo sa 🙂 Ale na vklad mám ísť už zajtra, to neviem či je až také dobré, bude to len druhý deň po opu... Dosť mám z toho stres a zovretý žalúdok a všetko...

falin
10. júl 2012

@zabka1124 - supeeer, velka gratulacia, drzim palceky nech len pekne hcg stupa dalej

falin
10. júl 2012

@holly74 - drzim vsetky palce, super ze sa oplodnilo. Neboj, bude to velky bojovnik 😉

zlatanka30
10. júl 2012

@zabka1124 len mu napis bude sa tesit . 🙂

bibi24
10. júl 2012

@holly74 No vidis, super spravicka. Ja by som nechcela ET na druhy den, ja by som aj za cenu rizika pockala, aspon aby to bol 3. den po opu. Ja som si minule aj PK dala, napriek tomu, ze bolo jedno. Je to na tebe Holly, nie na nich. Rozhodni sa dobre. 😉

Baby, inak dakujem za pomoc, uz odpisal 😉

holly74
10. júl 2012

@bibi24 ach, len keby som vedela že čo je lepšie.... zvyknem veriť doktorom, len či aj to nie je chyba? ved preto som išla do RF, že sú tam fakt dobrí .... alebo aj oni môžu sklamať? ...je to taká lotéria života toto celé ....

bibi24
10. júl 2012

@holly74 Holly, mne tiez chceli dat druhy alebo treti den Et, musela som Marcelovi pripominat, ze sme sa dohodli na PK. Ja tiez riesim vecnu dilemu, ci PK alebo nie a co je lepsie pre embryjko.
Ale uzavrela som to asi tak, ze urcite vklad aspon na 3. den a ak by boli min. dve embryjka, tak urcite PK. Je pre mna lepsie, ked budem vediet, ze to neprezili, ako ked si ich dam vlozit a cakam tie 2 tyzdne a potom z toho nic nie je.
Ale je to tazke rozhodnutie, viem.

holly74
10. júl 2012

@bibi24 aj my sme boli pôvodne dohodnutí na PK, ale Koudy tam teraz nie je, takže to nemám komu pripomenúť, ani s kým konzultovať..teda Vitoušková mi povedala že kedže je len jedno, tak PK neodporúča, že prostredie maternice je predsa len najlepší inkubátor.

macko79
10. júl 2012

Ahojte sem tam sa pridam aj ja ale zatial len s otazkami na vas.Viete mi povedat ci si treba zamenit peniazky na ceske alebo sa tam da platit aj eurami?Moja prva navsteva v RF je 8.8.Tak sa chcem dozvediet co najviac.dakujem

zabka1124
10. júl 2012

Ahojte babenky🙂!!DAkujem vam vsetkym mooocc a vsetkym cakatelkam Tfuj,tfuj, nech sa to rozbehne a stastne to doklepeme do konca🙂!!!!
Drzim prsteky 🙂🙂🙂🙂🙂 😉

zabka1124
10. júl 2012

@speranza1 cakam na krasne spravicky🙂

zabka1124
10. júl 2012

@zlatanka30 uz som mu napisala, aj odpisal, ze VYBORNE🙂,tak sa tesim a pojdem ho kuknutniekedy po 23.7:)!!!

zabka1124
10. júl 2012

@holly74 zlaticko mysli pozitivne, treba im doverovat🙂a potom oddychovat🙂!!!Budem na Teba mysliet zajtra uz od 6:00:)🙂nemozem spavat🙂

holly74
10. júl 2012

@zabka1124 Díki moja 🙂 Viem si predstaviť, že sa ti nedá spať od vzrušenia 🙂
@macko79 Ja som tam platila zatiaľ kartou, myslím že je to najoptimálnejšia voľba - nemusíš nič zamieňať, ani nosiť so sebou veľkú hotovosť... ale po prvej konzultácii ešte nič nebudeš platiť.

kukulik30
10. júl 2012

ahojte
@zabka1124 jeeeeeeej, co to citam, to sa tesim....gratulka obrovska!!!! 😵 😵 😵 😵

speranza1
11. júl 2012

krasne dobre ranko dievcence, snazilky, tehulky a maminky... tak aky vas dnes caka dnik?

@zabka1124 celym srdcom verim, ze aj ja ti podam taketo spravicky ..ake si nam poskytla ty🙂.... 🙂

hencidlo
11. júl 2012

@kukulik30 ahooooj ako sa mas a co mas nove? 😉

hencidlo
11. júl 2012

@speranza1 ahojky a ty ako pokracujes? :o)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre