Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

takyna
3. nov 2010

@tanitta TBCčko sa dlho hoji, ta ranka hnisa 😖 , my este stale to nemame v pohode, akurat dnes idem znova s tym k doktorke 😝 🙄

violoncielka
3. nov 2010

ahojte babulky,,,hlasim vysledky screeningu- vsetko dobre , tak sa tesim 🙂
pekny den...moc vas nestiham citat ale novym stimulantkam drziiiim silno palce tfuj tfuj tfuj

orsulka
3. nov 2010

@violoncielka výborne!! gratulujem...prvé velke testy za vami..je to skvele 🙂)))))) 😉 😵

kajka39
3. nov 2010

babulky- nas bojovnicek to nevzdal, pekne sa oplodnil a zajtra je ET, takze uz som bola kupit listky na vlak, a rano som na kavicke v RF spolu s vratnikom prva..... 😉

falin
3. nov 2010

@violoncielka - krasna spravicka, len tak dalej

@kajka39 - paradicka, tesim sa, verim ze takto pekne bude bojovat inadalej a najdes si krasne //

callex
3. nov 2010

@violoncielka pararadicka..tesime sa na foto..
@kajka39 jooj to je dobre ..zrejme ta pocul a zabojoval...tak samu pekne prihovaraj i nadalej.

lilina22
3. nov 2010

@kajka39 tak to je uzasna spravicka!!! Zajtra drzim palce na ET 🙂

@violoncielka gratulujem k vysledkom 😎

Ja som dnes skusila test, ci mam v sebe este pregnyl a som 10.den po 5000IU a celkom peknu ruzovucku ciarku mam na MM10...takze to ma presvedcilo, ze u mna ma zmysel testovat az niekedy zaciatkom buduceho tyzdna. Kocky nemate vyskusany nejaky labak kde by mi krv zobrali ako samoplatcovi? Moc dakujem

luly3
3. nov 2010

@kajka39 super gratulujeeeem 😉 😉 😉 je šikulka a maminu mu bude ešte lepšie 😉 😉

modra
3. nov 2010

Ahojte 🙂 dlho som tu nebola tak ani neviem co je nove ci pribudla nejaka tehulka?
My sme sa dozvedeli ze cakame jednovajecne dvojky tak som zvedava 🙂

orsulka
3. nov 2010

@modra no caves kolegyna.......gratulujem 🙂 teda skoro kolegyna, lebo my cakame dvojvaječne 😉

gerdusha
3. nov 2010

baby,
15 dni po pichnuti pregnylu 5000 by uz pregnyl v moci nemal byt, ze?

cavik
3. nov 2010

Ahoj žienky

takže, dnes sa z krvi potvrdilo moje biochemické tehotenstvo. HCG je, ale nízke, niečo bolo a aj si to rozmyslelo 😒

a aj preto som presvedčená a z vlastných skúseností viem, že, ako píše Gerdusha, tak neskoro už Pregnyl v krvi nieje.
A aj preto si myslím, že Lili...si tehula 🙂 🙂
Modra....super, že jednovaječné, to je perfektné 🙂 🙂
Mircalla....Miško nemal zatiaľ žiadnu reakciu na vakcíny...možno bol trochu nepokojný, alebo nesvoj, ale nemal ani teplotky ani nič a na pich som mu aj ja prikladala studené, aspoň na chvíľočku 🙂

cavik
3. nov 2010

@gerdusha
a čo ? Máš 2 čiarky a nevieš ich interpretovať ? To by bolo super 🙂 🙂

gerdusha
3. nov 2010

@cavik ,

ked ja sa tak bojim, ze "ked sa priznam", tak to zakriknem... 😉

mrzi ma, ze to bolo biochemicke v tvojom pripade...toho sa bojim velmi aj ja...

cavik
3. nov 2010

@gerdusha
tak to budeme tajne vedieť a držať prsty, oki ? super 🙂 🙂 🙂
P.S.: Inak, také pocit s priznaním poznám

gerdusha
3. nov 2010

@cavik ,

ved ja som vlastne nic nenapisala, ze? 😀

dakujem za palce, si zlata

modra
3. nov 2010

@orsulka dakujem 🙂 tak to mas super ze dvojvajecne ale tak co uz 🙂 dvaja chlapci to istia 🙂

olympia
3. nov 2010

@simpatica ja som Utrogestan vysádzala postupne, tak ako ti baby napísali, ale deň dva tri nehrajú rolu, takisto postupne treba vysádzať Prednison, ak berieš aj ten. Bude to dobré, neboj! 😉
@kajka39 super, že sa to jedno tak pekne drží, nech máš úspešný ET a ešte úspešnejšie tehotenstvo! 🙂
baby, a kde zmizla @shandy?

zlatanka30
3. nov 2010

@lilina22 neboj neni to uz pregnyl.mm 10 je dobry mne ukazal uz na 6 den po et celkom peknu //

orsulka
3. nov 2010

@modra hihihi..si si ista, že dvaja chlapci????? ci to len tak citiš ?????? 😉 😉
@cavik to mi je luto...velká skoda..... 😔 😔
@gerdusha tichučke gratulujem poisielam .-))) ale.......pssssst 🙂 😉

gerdusha
3. nov 2010

@orsulka ,

psssssssssssssst...

/dakujem 😉 /

orsulka
3. nov 2010

@gerdusha 😀 😀 😀 😀 jasne...ved je to uplne tajne .-))))))))))))

gerdusha
3. nov 2010

@orsulka ,

no jasne,ze to je tajne! preto som sem ani nic nenapisala! 🙂)

...ale vies ako to byva s tym "zakriknutim" veci...este nikdy som napriklad nezazila biochem. tehotenstvo, teraz si o tom dost citam, takze NIC nie je vylucene...a vid aj cavik teraz...

a hlavne: som este len 9. den po ET

callex
3. nov 2010

@modra jeeej ze jednovajecne..to je parada.gratulujem.
@cavik och to mi je luto. zabudla som ale mas nejakeho mrazacika?ako postupujes dalej?
@gerdusha pssssst.ale tesim sa a drzim palce.
ja ked som mala // tak som to hned vyzvonila tuna na MK..potom bol manzel a potom uz nik.pred rodicmi sme to tajili dokym to nebude iste a po 2tyzdnoch sme im potom povedali ze nieco bolo a potom uz nebolo. a na dalsie // tak isto.
a fakt co je so shandy?tiez som na nu dnes myslela.kam zmizla?dufam ze je ok?

orsulka
3. nov 2010

@gerdusha inak ja tak isto ako callex....na konika som to oznamila hned 😀 😀 😀 s ostatnými oznámeniami sme čakali do srdiečka minimálne .-))))

lilina22
3. nov 2010

@cavik to ma mrzi 😒 joooj, ja poznam biochemicke tiez ☹

ale ja som dnes len 8 dni od OPU a to sa mi nezda, ze by to nebol pregnyl, pretoze tak skoro predsa ani MM10 nic neukaze. Som si robila ten test len preto, aby som sa uistila, ze je negativny, pregnyl je fuc a v piatok, ked mame s mm vyrocie a budem 11 dni od OPU tak to riskenem s testom...ale takto...asi radsej pockam po vikende 🤐

@gerdusha 🤐 😵

@modra jeeej, jednovajecne dvojicky, to je nadhera 😵

olympia
3. nov 2010

@gerdusha veď preto ti aj ja gratulujem zatiaľ len tak v hlave, a nie oficiálne! 😉

@modra tebe už môžem oficiálne! 🙂 krásne, takže jedno sa rozdelilo, však?

@luly3 ja som to sem už písala, aj ja som mala neúspešné pokusy s prázdnymi folíkmi a vidíš, neznamená to, že nabudúce to nemôže byť úplne inak! Držím palce! 😉

@cavik je mi ľúto, že nakoniec je to len biochemické tehot. Už som sa v duchu s tebou tešila, keď som tu čítala, že si mala dve čiarky. 😔

lenka20
3. nov 2010

ahojte babulky ja len strucne, bola som konzultovat, operacia bude na 100%, termin niekedy v marci, doky bol milucky, myom od septembra uz nenarastol, ale aj tak musi von, takze tak.. pauzujeme dalej....
brituska nech ti to zajtra dopadne na 1s* 😉 pozdravujem vsetky, zajtra sa ohlasim 😵 😵 😵

julietka
3. nov 2010

@mircalla ja som nasich chcela dat zauckovat postupne a nie naraz aj na pneumokoky, ale doki mi to odmietla ze sa to neda, ale som si to zistovala a vraj sa to da...ved chudatkam naraz naockuju tolko svinstva...nasim som pre istotu dala trosku panadolu a cely den spinkali, boli z toho omameni, dalsi krat na druhom preockovani mali len mierne zvysenu teplotu, prvykrat nemali teplotu. Tretie preockovanie chcem oddialit a to dalsie povinne (mumps, osypky, rubeola) idem odmietnut uz som to aj lekarke oznamila

julietka
3. nov 2010

@mircalla a takisto ako pisala tusim takyna, treba davat studene obklady na to miesto
nas maly sa zacal po ockovani znova v noci budievat a plakavat zo sna...dovtedy mi prespinkal celu noc..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre