Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

naduska
5. apr 2011

@cecil36 a nedali ti aspon anopyrin??? ved vedia ze si MTHFR....... mne to St. povedal ze ked mam vsetko ok ,tak dame fraxac ....a brala som traz aj aspirin ....
ano oni hovoria ze HTHFR ....je velmi caste ,ale ,,,,,,,,,,,,,, mas to a hotovo ,neni si ako zena ,ktora nema nic....
potrebujeme velke mnozstvo kys.listovej ,ale najlepsie je v Femibione lebo obsahuje metafolin ::::::

cecil36
5. apr 2011

@rienok no nam sa oplodnia vzdy vsetky, len sa nikdy neuchytia, ale to je uz zalezitost spermie 😒 Ale jasne nelutujem PICSI nech to dopadne akokolvek 🙂

rienok
5. apr 2011

@cecil36 juj to Ti nepoviem, užívam to ráno.... možno Ti niektorá iná baba povie ze ktorý, ale spýtaj sa macháča či to máš užívať ale hlavne na ten ascorutin.

rienok
5. apr 2011

@naduska no tak ja užívam aj femibion aj anopyrin aj prednison ,,,,tak snáď to už vyjde 😀

naduska
5. apr 2011

@cecil36 a ascorutin ti kto predpisal ????doktor???
napis Machacovi ci nemozes brat anopyrin ,,,inac baby si ho aj same ordinuju ,co som citala ;}

kajka39
5. apr 2011

@cecil36- drzim palceky nech pekne napreduju 😉 😉
@rienok, @falin- tie vysledky tych mutacii vam zistili na zaklade akeho vysetrenia? Ja cakam kazdy den na vysledok genetiky do 10.4. vraj isto daju vediet a potom sup tehulkovat... 😀 😀 😀 aby som vas dohnala 😉

naduska
5. apr 2011

@rienok dobre beries 😀
aj ja to tak mavam,,,fraxac,prednizon .agolutin . euthyrox . femibion . acidum folicum.MB6.

rienok
5. apr 2011

@cecil36 no mne doteraz sa tiež nikdy neuchytili, ale teraz som sa prvýkrát dozvedela aké že sú ...a boli jednotkovej kvality tak už verím že tá kombinácia liekov pomôže aby sa uchytili ... mohli by, už im pripravujem detskú izbu a mám aj mená tak by už mali prísť keď sú také vytúžené 😉

cecil36
5. apr 2011

@rienok ved prave machac povedal, ze nemam uzinat anopyrin vraj netreba, preto som z toho taka zm]tena, ze jeden pocie tak iny onak 😒 Ten ascorutin mi ani nenapadlo spominat, bo vraj ho beru aj baby v tehu proti potratom.
@naduska ten femibion mam 😵 😵 😵 predtym som brala acidofolan a teraz som ho vymenila 😉

rienok
5. apr 2011

@kajka39 no to bude v tej genetike, teda ja som to tam mala , ale baby chodia aj na hematoógiu. Vraj robili aj to a okrem spomínanej mutácie je všetko OK .

luly3
5. apr 2011

@rienok 🙂 🙂 🙂 tak izbičku pripravuješ 😀 a ake mena sa ti páčia?????

rienok
5. apr 2011

@luly3 jaj no neviem či takto skoro môžem prezradiť 😅 no Lucia a Lukáš lebo budú dvojky a chlapček a dievčatko 😉
a izbička taká svieža 🙂

cecil36
5. apr 2011

@kajka39 dakujem, mne to zistila hematologicka ku ktorej som sa votrela 😀
@rienok my sme mali predtym tiey jednotkacov 😉 A ake mena mas? Ja som si zas kupila motivacne "krtkove"dupiny, aby mimi vedelo, ze uz ma prist 😉
@naduska ved prave som sa machaca pytala a povedal nebrat nic ani anopyrin....

rienok
5. apr 2011

@cecil36 jaj tak to neviem, ja by som minimálne skúsila ten ascorutin nahlásiť a zistiť ako to teda je s tým anopyrinom .... ty si tiež MTHFR heterozygot?

rienok
5. apr 2011

@cecli36 to znie ako nadávka 😀 MTHFR heterozygot....môžem používať budem cool 😀

cecil36
5. apr 2011

@rienok ja som dokonca MTHFR homozygot 😒 teda od oboch rodicov. Inak ja sa tiez chystam na dvojicky, tak budeme spolu kocikovat 😉 Chlapec bude po mm a dievca vyberam ja 😀

luly3
5. apr 2011

@rienok 😀 😀 😀 uvidíš že ich budeš mať 😀 😀 😀
aj ja mam MTHFR a ešte PAI a FXIII 😠

cecil36
5. apr 2011

@rienok 😀 , ze nadavka 😀 ty si aspon hetero ale ja homo 😀

naduska
5. apr 2011

@cecil36 mala si teraz 6 vajok a ostali 3 ? myslis si ,ze 3 vajka neboli kvalitne??

cecil36
5. apr 2011

@naduska volala som do RF a povedali, ze tie tri este neboli zrele, ale to aj machac vravel, ze nemusia byt vsetky zrele a 1/3 vzdy odpadne 😉 tak som s tym aj pocitala 😎

rienok
5. apr 2011

@naduska ozaj ty ešte k femibionu davaš aj čistú kyselinu listovú?

naduska
5. apr 2011

@cecil36 aha tak dufam ze sa nalepili cez PCSI dobre spermie ;]

cecil36
5. apr 2011

Baby letim s mm na mojitko/ nealkoholicke 😀 tak sa pekne majte 😵

rienok
5. apr 2011

@cecil36 hmm no ešte že u mňa to štatisticky nevyšlo .... a oplodnili sa šetky aj keď to posledne najslabšie bolo zlé

rienok
5. apr 2011

@cecil36 hmmm tak si to užij 😉

naduska
5. apr 2011

@rienok ano ,tu co je na predpis ,predpisali mi ju v R.

rienok
5. apr 2011

@naduska lebo ja ju doma mam, ale som nahradila femibionom.... myslis ze mozem uzivat aj aj?

naduska
5. apr 2011

@rienok ano mozes ,kes.listovou sa nemozes predavkovat 😝

rienok
5. apr 2011

@cecil36 no ale ešte môžu dozrieť a oplodniť sa nie? 🙂

rienok
5. apr 2011

@naduska no super tak ju budem užívať, ak to neškodí tak snáď pomôže 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre