Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
8. jan 2014

@gaga83 ale zvládneš neboj u mňa sekcia bola v pohode horšie bolo to keď mi praskla cieva v bruchu to boli bolesti hrozné 🙂 🙂

gaga83
8. jan 2014

@bubo780 krasna spravicka v novom roku;););) potichucky gratulujem;)

sarasota
8. jan 2014

@tinkatinulka ahoj citam ale moc neprispievam.Prave bobacik asi pol hodinku stale stucha do maminky.Zajtra idem svojej na poradnu a v piatok na morfo. do Blavy verime ze chrobko je zdravucky a v piatok vam napisem a pridam aj foto.Dufam ze sa nam ukaze v plnej krase a nebude sa hanbit.Stara zostavicka tak velmi a zo srdiecka vam vsetkym prajem nech je tento rok pre vas ten NAJ...... Kazda jedna ste si presli dlhou cestou, kazde rano a vecer sa spolu s chrobkom modlime za vas snazilecky moje a verim ze nasa modlitbicka bude vypocuta a jedna po druhej naskacete do tehu vagonika.Ty mas teraz pauzicku ?Kedy pojdes do dalsieho boja moja. Budeme drzat palceky.Pekny dnik zelam. 🙂

vlasatica
8. jan 2014

neviete mi poradit ako sa tie nove tlaciva zo vseobecnej poistovne na preplatenie vypisuju? vlastne kto to ma vypisat ci staci moj gynekolog alebo centrum na slovensku. Lebo neviem ci bude nejske centrum ochotne to vypisat.vzhladom na to ze sa tam pise aj dovod vycestovania do zahranicia.

tinkatinulka
8. jan 2014

@sarasota jej super že ste v poriadku..Tomasko chrani babatko. No my sa nejak bojime ist dalej, lieky už mam , protokol tiež ale čím dalej je to tažšie..takže pauzujeme ,usim sa dat do pohody aby sme nieco riesili.snažim sa zaoberat pracou a okolo domu stale aby som na to nemyslela.dakujem že na nás myslíš, ja tu tiež skor čítam či sa náhodou daky zazrak neudial v starej zostave a že daka korčula nenapíše že konečne sa poštastilo ale akosi nam treba daku lastovičku.

ludinka
8. jan 2014

@vlasatica to by som aj ja rada vedela...

bubo780
8. jan 2014

@ludinka @sarasota @miskanr1 @gaga83 dievcence, dakujem.. ste zatial uplne prve, ktore to viete.. az sa bojim radovat, aby som to nezakrikla.. snad na buduci tyzden u dokiho dopadne vsetko ok..

miskanr1
8. jan 2014

@schatje6 Ahoj moja tak ako dopadla krvička? dúfam, že je HCG obrovséééé 🙂 Držím palce a myslím na teba

miskanr1
8. jan 2014

@bubo780 určite dopadne neboj 🙂 a ty si bola na ET alebo KET?

schatje6
8. jan 2014

@miskanr1 ahojki, cele zle, ako som cakala, hcg len 50 a zacala som spinit, zajtra mam ist na kontrolu, znovu krv a sono a dr. sa rozhodne, ci kyret alebo to budu len sledovat. Z brna mi zatial neodpisali, ci mam dalej brat utros, ale ja si osobne myslim, ze uz to nema vyznam. Dufam len, ze sa vyhnem kyretu. ☹
Jedna pozitivna spravicka je, ze dnes som volala na socialku sme sa v poradovniku posunuli na 7.miesto, takze kazdu chvilu to bude tak ci tak 😵

bubo780
8. jan 2014

@miskanr1 nestihla som ani jedno, ani druhe.. s Koudelkom som bola dohodnuta teraz na januar, no toto prislo akosi necakane.. no, vianoce su cas zazrakov.. ;)

bradik
8. jan 2014

@gaga83 Ja ten utros tiez znizujem,lebo mne Marcel kazal od 10tt vysadzovat.... Vysadzam ho postupne po tyzdni, teraz mam 3-0-3 a od soboty 2-0-2 a takto to vychadza do 13tt, tiez sa ho bojim len tak rychlo vysadit

bradik
8. jan 2014

@bubo780 Krasne su, neboj sa... A ktory den si po? Gratulujem

bubo780
8. jan 2014

@bradik potichucky dakujem.. ja som este len mala ist teraz koncom januara, no toto prislo necakane samo..

bradik
8. jan 2014

@bubo780 No super, parada o to vacsia radost, neboj bude dobre, ked sa to takto prirodzene podarilo

bubo780
8. jan 2014

@bradik ja dufam.. aj ked spg sme mali teraz snad najhorsi zo vsetkych.. :(

kako23
8. jan 2014

@ludinka ahoj, tak ja tento mesiac asi nepôjdem na OPU. nezareagovala som tak ako predpokladali. Mám tam len dva menšie folikuly a jednu cystu...neviem čo povie Dr. v Brne, ale ja to nevidím vôbec ružovo ☹

bradik
8. jan 2014

@bubo780 A vies,ze aj ja som bola teraz pri poslednom IVF v Brne zhrozena, ze aky hrozny spg,lebo doteraz sme mali ok a vidis 😉 ... ved vam stacila jedna mrstna

bubo780
8. jan 2014

@bradik noo, doktorkovia su sikovniii, neodradi ich ani zly spg.. 🙂 drzim palceky, nech je vsetko ok.. a dufam, ze u nas ta jedna bola nielen sikovne rychla, ale aj "kompletne" zdrava - lebo u nas v spg bola aj dost zla fragmentacia DNA..

bradik
8. jan 2014

@bubo780 Bude, treba verit, ved uz to ze sa to podarilo je krasa, tak inak ako dobre to nemoze byt. Daj potom dalsie spravicky

bubo780
8. jan 2014

@bradik jj, dam.. ak sa do buduce tyzdna od nervov nezblaznim.. 🙂

nelly3
8. jan 2014

@schatje6
ja som pri 500 hcg mala vsetko vysadit, nechapem, mne tak v rf povedal gyn. ked som tam volala, po ms uz len na kontrolne hcg ci kleslo a mala som nieco do 20 hcg a to bolo oki. podla mna naco kyret?

nelly3
8. jan 2014

@kako23
a stimulovala si len s clostylom?

kako23
8. jan 2014

@nelly3 áno clostilom 2-0-2. mám 35mm folikul teda už vlastne cystu a dva menšie 10 a 11mm na 9DC.takže my to asi stopnú.

miscok
8. jan 2014

Baby mam uz treti den problemy v podbrusku-take tlaky,pichance a dost to boli Dnes som bola u svojho dr,krcok mam v poriadku,bral mi vyter.Buduci piatok kontrola a velky morfo utz.Predpisal mi Magnerot a Spasmopan.Citam pribalovy letak Spasmopanu a tam,ze ho tehotne nesmu uzivat.To co ma byt??? ☹ 😕 ☹

miscok
8. jan 2014

@bubo780 Krasna sprava 😵

schatje6
8. jan 2014

@nelly3 no ja neviem, ale uz som zacala krvacat...

lusipe
8. jan 2014

@schatje6 moja zlata, je mi to velmi luto ☹

schatje6
8. jan 2014

@lusipe dakujem, ja uz neviem ani plakat 😔

schatje6
8. jan 2014

@bubo780 krasne testiky, gratulujem a drzim palce nech vsetko ide ako ma

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre