Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
3. júl 2014

@zabka1124 no tak tomu sa hovorí deň BLBEC 😝 😝 😝 😕 😕 😕

zabka1124
3. júl 2014

@ria191 no to mi hovor🙂, jak vyšity pre mna! Dneska mi Marceliino (použijem ttv.zdrobnene pomenovanie) uz odpisal, ze:( a ze da mi vacie dávky hormonov, nech znesiem viac ako 5vajec 😀 😀 😀 !
Ale som dnes vtipna 😀 😀

zoji79
3. júl 2014

@ria191 joj...ty fakt tahas a toho racika 😀.......a nesmej sa...tiez si tazky oriesok pre neho....zapoti sa vedla teba 😀 😀 😀

ria191
3. júl 2014

@zabka1124 čože 5 mu nestačí ??? Nóóó to teda bude z teba riadna "kvočna" 😀 😀 😀. Zostal nejaký neskromný dúfam, že odo mňa nebude žiadať vyššie ciele lebo zo mňa vytlčie max. 7 ja som veru slabá kvočna 😕 😕 😕 😝 😝 😝. Koľko asi budeš pichať?

ria191
3. júl 2014

@zoji79 zapotí zapotí ale medzi nôžkami 😀 😀 😀 auuuuuuu, ale ako píšu kočky tak teraz je to tam o hubu majú toho veľa už aby sme si so sebou aj lôžka nosili 😀 😀 😀 dúfam, že do septembra to poľaví.

zoji79
3. júl 2014

@ria191 neboj, na teba budu mat cas 😀 Marcelko ti vybavi exclusivnu izbu 😀 😀 😀 Dostanes bielu kasicku a potom ti uz bude vsecko jedno 😀 😀 😀 September bude dobry mesiac na racika 😝 Niektore deticky pojdu do skolky a niektore pojdu do vaginy 😅 😅 😅 Prosim ta, otehotni, uz netyraj fesiho 😀

gagirl
3. júl 2014

@falin🙂ano..ved este ho uvidim..🙂

donatela
3. júl 2014

Babulky, som tu len na skok. Vcera kontrolne Hcg 4450🙂 t.j. 15 den po ET. V piatok, t.j. 10 den po ET bolo 541. Takze krasne rastie🙂
Ale pruser, ochorela som, mam nadchu ako svet, dufam, ze nie horsie... Teplota zatial max 37,3. Zasa infekt v 5tt. Toto sa mi stalo v decembri a 3 tyzdne na to prestali dvojkam buchotat srdiecka. Ale vtedy som mala horucky 39 a hnisavu anginu. Drzte palce baby! Straaaaasne sa bojim!
A prepacte, ze neodpovedam na upozornenia, ani na IP. Lezim a liecim sa... Ked budem fit, odpoviem 😉
Majte sa krasne🙂

zabka1124
3. júl 2014

@ria191 pichala som 150IU, teraz napisal, ze zvysime na 187IU 😀 😀 , som zvedava jak dam 187🙂 😀 ! No m e vzdy zostanu nnakoniec len 2! Teraz sme dali vlozit len 1a to velkaaaaa chyba! Budeme kvokat spoluuuu 😀

zabka1124
3. júl 2014

@donatela zlaticko len sa liec, morsku vodu pouzi a drzte sa!!! Moooc na vas myslime🙂!!

misaelka
3. júl 2014

@donatela ahoj donatela vies mi poskytnut info. jeden ivf pokus = vsetky vajicka od jednej darkyne? ci len jedno vajicko od darkyne na jeden ivf pokus?

rebeka33
3. júl 2014

@donatela dufam,ze bdes o.k. ja som bopa tak chora 2tyzdne po et. Len keby ta nenapadlo vepa cesnaku je to prirodzene atb, kloktat slanou vodou aj naparovat, ca sirup mozes, a vrf povedali ze aj paralen ked stupne teplota nad 38. prajem skore uzdravenie.

sarasota
3. júl 2014

Pozdravuje Vás Matejko.

buba08
3. júl 2014

@sarasota ten je naaaadherny🙂, cmuk 🙂

buba08
3. júl 2014

@donatela joj moja, drz sa, mysli pozitivne, ale HCG mas kraaaasne, myslim na teba

zuzanka05
3. júl 2014

@sarasota Nadherny chlapcek 🙂 Gratulujem 😉

haimi
3. júl 2014

@skaredekacatko mala som prvu stimulku, taku ako ty a vysledok 0 odobratych vajok. Marcel navrhol, ze by skusil vyssiu davku, ze co to vyda. V pondelok idem na konzulaciu, tak sa s nim chcem porozpravat, preco to tak na ch... dopadlo. Vysledky nemam idealne, ale ani tragicke, tak neviem

haimi
3. júl 2014

@gagirl tak to je zbytocne prehananie, nie? Mne poslal recepty postou, ked sme sa o tom bavili, tak mi to sam navrhol

haimi
3. júl 2014

@zabka1124 to by ma zaujimalo, ako prisiel k takemu divnemu cislu, ze 187iu. Keby si nahodou pichala merional, to sa da ako odhadnut ? 😕

haimi
3. júl 2014

@donatela ten palec hore som dala uz po precitani prvej casti s tvojim super hcg. Pekne oddychuj a liec sa, nech si co najskor fit

lusipe
3. júl 2014

@sarasota jej ten je krasny🙂 a krasne snedy opaleny🙂...maminka vela krasny chvil prajem 😉

janikajanka
3. júl 2014

Ahojte baby, prosim vas zajtra idem do rf na odber folikov a kedze som mala trosku svrbenie, dnes som uzila mykomax a doktor mi napisal aby som to radsej neuzila ale neskoro ☹ ze mozno posunieme vklad. Nemate s tym niektora skusenost? Ako dlho sa mykomax drzi v tele? Ved vklad by bol za 3 alebo 5 dni. Dakujem moc za rady.

lubica1979
3. júl 2014

@sarasota je prekrásny, držte sa 🙂

skaredekacatko
3. júl 2014

@haimi ja mam vraj dobre vysledky a tiez boli len dve vajka

kako23
3. júl 2014

@ludinka mne tam moj gynekolog dal len peciatku...on nevypisoval nic, on je taky typ dr., ze mi da papier aj peciatku kde ja chcem. Sama som si tam vypisala, ze setrnejsia stimulacia, vyssia uspesnost a lekari v RF maju viac skusenosti so soft IVF.

bojhy
3. júl 2014

@misaelka Mne to tak povedali, ale tá pani v Ba v poisťovni bola velmi hnusná. Tak neviem či to povedala len tak... Inak keby to išlo len tak "autommaticky", tak by si nemusela riešiť žiadosti asi, ne? 😉 Ale hore hlavu, tu čítam že dievčatám tiež preplácali (všeobecná, ostatné poisťovne neviem), ale neviem aké sú kritériá... Z jednej strany to je aj pochopiteľné, bo aj plastické operácie robia kvalitnejšie v Amerike, ako u nás, tak isto ako IVF v Brne robia lepšie ako u nás, ale predsa ti nepreplatia tú Ameriku, bo aj tu sa to robí... 😒 Ale to je len čisto moja teoria...Kedy sa chystáš na konzulku, bo si už bola?

haimi
3. júl 2014

@skaredekacatko asi to bude tym stresom 😀 ci ty si bola v klude?

diska
3. júl 2014

@janikajanka ahoj ,mne tiez pocas stimulky povedali,ze mycomax (floconazol )urcite nie,neviem presne ako dlho sa drzi v tele ale tak mne zacina zaberat cca na 3 den od uzitia,dr asi skor myslel aby si ho nebrala nielen kvoli vkladu ale aj koli vajickam kedze sa idu oplodnovat 😉
Teraz je to uz jedno ,tak klud a zajtra ti poviedia co a ako ,ale nemala by to byt ziadna katastorfa 😉

misaelka
4. júl 2014

@bojhy ja som to automaticky myslela tak, ze ked mas na poistovni vsetko uhradene, tak je to schvalenie ivf v brne len formalita

ina7
4. júl 2014

Dobre ranko dievcata 😀 Dnes je krasny den. Usmev na tvar, dnesok bude isto skvely. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre