Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
2. nov 2013

@buba08
koudelkovi.

bradik
2. nov 2013

@argenti Dakujem a drzim dnes palce nech mas pozitivne spravy. Ja som zvedava ale kolko bude vajicok. Pri 2IVF som mala 9 a pri prvom 4 a len 2 zrele

bradik
2. nov 2013

@mirkakn1 Ja si tiez myslim, ze Brno je dobra volba a podari sa. Aj ked vy to mate asi narocnejsie s tym cestovanim

bradik
2. nov 2013

@lusipe To ma velmi mrzi, ze to takto dopadlo a drzim palce do dalsieho boja

bradik
2. nov 2013

@nelly3 Je mi to moc luto ale neboj znovu naberies chut bojovat, len to chce cas nez to preboli. Drzim palciska

ria191
2. nov 2013

@nelly3 čau láska moja to čo tu čítam "kua" život nás riadne skúša a ak mám byť úprimná tak teba riadne obracia. Toto nechápem ani ja a ani som o tom ešte nepočula nóóóóóó veru ma veľmi zaujíma MUDr. názor aj keď viem, že na toto nebude vedieť odpoveď. Drž sa mojenko. Achojte cholky nemám doma PC tak som nachvíľku nakukla u ségry aby som vás pozdravila a nemám čas to všetko prečítať iba nelču 😀 😀 😀 . Tak ja v pohode Marcelko ma veľmi potrápil, ale už je to zabudnuté. Prcátko sa pekne rozmrazilo no tak teraz už len čakať. Všetkým veľmi veľmi držím palce kočenky držte sa mi tu a od pondelka zase fičím na koňovi. 😀 😀 😀 a to vám poviem, to som zase povystrájala na ceste domov ale o tom po tom 😀 😀 😀

sally2401
2. nov 2013

@lusipe darcovské preto, lebo et 9x nevyšiel, na ket sa nám zatiaľ poradilo iba 2x zamraziť po 1 embr., po 1.KET som bola tehotná, no začiatkom 9tt MA, teraz bol 2.ket, tak uvidíme, niekde bude určite chyba, aj keď genetiku máme v poriadku, aj imunulógiu, takže preto dr. povedal že to by sa určite podarilo len že máme na to ešte 4 roky čas, lenže už ma to psychicky deptá, a hlavne v januári mám už 40 a do kedy budem čakať.....

bergalm
2. nov 2013

@sally2401 mooc Ti drzim palce ,aby to tentoraz vyslo 🙂

vlasatica
2. nov 2013

@lusipe Ahoj. jaaj ma to mrzi som dufala ze aspon ty budes mat stastie. Budem silno drzat palceky aby vysiel Ket.

bergalm
2. nov 2013

dievcata normalne mi je do placu,ked citam,ze sa nedari boze taka nespravodlivost 😠 ,ale treba verit,ze sa to raz podari @nelly Tebe taktiez neskutocne drzim palce@lusipe aj Tebe moja a viem aj to psychika robi svoje verim,ze to chce len cas viem to podla seba

lusipe
2. nov 2013

@bergalm
@sally2401
@vlasatica
@bradik tak dievcata volala som do centra ci mozem vysadit lieky. A lekarka povedala ze nie kym som nedostala menzes a nespinim a pokial nemam testy hcg.tak tie tak skoro nebudem mat lebo kto by mi ich teraz aj urobil.tak neviem asi je to zbytocne kedze test je biely a som dost chora tak by mi bodlo si dat nejaky liek.ale vam moooc drzim palceky a dakujem za podporu. 😉

kama2
2. nov 2013

@lusipe ahoj,ja dnes test tiez snehobiely,menzes zatial nemam,si ma nepotesila s tymi liekmi,tiez som chcela vysadit... Tak hore hlavu do dalsieho boja,skor ci neskor to dame vsetky 😉

nelly3
2. nov 2013

@ria191
lasko ja tiez neviem, ze co sa deje, co dalej, nemam sil, tiez si myslim, ze dr. asi mi nebude vediet odpovedat, ale ved musi sa to nejako vyriesit. tebe drzim moc palce, teraz to das uvidis 😉

nelly3
2. nov 2013

@bradik
ahoj tebe dali v brne aj diphereline? preco? vacsinou sa dava pri dlhom protokole 😕

gaga83
2. nov 2013

@lusipe je mi to moc luto ☹ nabuduce to urcite dopadne dobre

lubanka
2. nov 2013

@mirkakn1 Ďakujem za odpoveď 😵 super, že si napísala, tak aj ja zabehnem po svoju kartu ku gynďákovi, možno tam niečo vyčítajú 😉 vďaka ešte raz a držím palce, nech sa čím skôr zadarí 😵

gaga83
2. nov 2013

@kama2 mrzi ma to ze to nevyslo. Nejako sa tehu vlna zastavila☹

vlasatica
2. nov 2013

vydrz do pondelka. kedze nekrvacas neni este nic stratene. krvne testy su najpresnejsie. Posielam ti pozitivnu energiu.

vlasatica
2. nov 2013

@lusipe vydrz do pondelka. kedze nekrvacas neni este nic stratene. krvne testy su najpresnejsie. Posielam ti pozitivnu energiu.

lusipe
2. nov 2013

@vlasatica dakujem moja ale to by musel byt zazrak a mne sa dost vyhybaju...ale ty sa drzkaj,ako v nemocnici?

lusipe
2. nov 2013

@gaga83
@kama2 velmi pekne vam dakujem, uz som bola na to pripravena lebo tento mesiac bol taky nijaky.ale dalsie uz musia mat tehu vlnu 😉

vlasatica
2. nov 2013

@lusipe ale nezabudaj zazraky sa deju. ja mam v pindelok sono aby vylucili mimomaternicove a krv.uvidime ci drobec este bojuje. Tak ale tyzden lezania v tomto prostredi som zmierena uz so vsetkym. aj u mna sa musia diat zazraky. po telefonate s mojou gynekologickou mi zacali aj pichat injekcie na to spinenie. a ked to vsetko dopadne na prd ideme s manzelom do adopcie.

mirkakn1
2. nov 2013

@lubanka dakujem, napodobne 🙂

mirkakn1
2. nov 2013

@bradik to hej, no co uz. tak musime prespat, uz mam ubytko na 5 dni, ziadna slava, ale my nie sme narocni 😀

gaga83
2. nov 2013

@sally2401 ahoj, chcem sa spytat ty si pred Ket pichala aj pregnyl? Neviem ako to chodi v Brne, lebo mne vcera kazal pichnut.

dafy
2. nov 2013

@melisska moja tak už to máš za sebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 malinkému božtek na noštek 😀 😵 😵 😵 😵

buba08
2. nov 2013

@dafy coze? melisska uz ma Janicka pri sebe? dobre som to pochopila?

dafy
2. nov 2013

@buba08 áno o druhej mala sekciu 😵 😵 😵

buba08
2. nov 2013

@dafy uz som si to vsimla, ze pisala, ze o 2.00 idu na to, aj ti pisala sms-ku?

buba08
2. nov 2013

@dafy tak tehu grcky od melissky uz nebudu, mala by si prebrat stafetu a pravidelne posielat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre