Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
29. okt 2014

@bambulka2015 no veru
ale ked nemozes ananas tak aj bromelin tablety su len to je skoda kupvat kedze uz potom by si nemohla jedine ze by si muzovi dala 🙂

diska
29. okt 2014

@lemoni86 a testiky este robis.robis? 😀

@haimi a ty uz mas kolajnice? 🙂

bambulka2015
29. okt 2014

@zibi dikes este raz. Dostala som tip na tie tabletky, tak prave guuuuuglim 😀

lenka54321happy
29. okt 2014

@haimi
Je to cudne, rada by som vedela co sa to vnutri deje....
Ach keby bolo uz takto o 9 mesiacov a drzime nase babatka v rukach 😉 co by som za to dala!!!
moja zajtra budes mat cislo a mozes si vydychnut trosku....
tuto by ma poslali kad elahsie kebyze chcem ist na krv skor ako mi oni nakazali....

lemoni86
29. okt 2014

@diska veis co... som si povedala ze nebudem robit kazdy den... spravim zajtra a potom mozno az ten z rf v pondelok ... mali by mi este dojst testy co som si objednala 😀 😀 tak ked dojdu do piatka, tak testnem aj v sobotu 🙂

lemoni86
29. okt 2014

@lenka54321happy ja budem rada ak prejde hlavne 12tt 😕 😝 ... ale urcite to zbehneee.. 🙂) co som ratala tak na vianoce budem asi tak v 14tt 😀 a vianoce uz klopuu 🙂

diska
29. okt 2014

@lemoni86 a ktory den si od ET?

lemoni86
29. okt 2014

@diska dnes som 7 den 🙂

diska
29. okt 2014

@lemoni86 cooo a to uz mas ciarky? to budu dvojicky 😀

lemoni86
29. okt 2014

@diska no vcera som dala foto s dvoma testami... ked nalistujes tak uvidis 😀 je to sice kus rozmazane... tam som aj napisala ze kedy som si robila ktory ;) ... ja som sa inac tiez kus prekvapila ze uz tak pekne bolo vidno na tom druhom teste 😕 😅

kama2
29. okt 2014

@bambulka2015 ja som si ho nahadzala do mixeru s troskou vody, prip. Kokosoveho mlieka a bolo smoothie ako lusk 😉

diska
29. okt 2014

@lemoni86 sikovnica 😀

lemoni86
29. okt 2014

@diska 😀

bambulka2015
29. okt 2014

@kama2 jeeej no vidis, to je napad. Ale ja ani kokos velmi nemusim. Tak hadam s pomarancovym dzusom? Alebo jahodovym? to by tiez mohlo byt dobre, nie? 😉

tixx
29. okt 2014

@tlucka ahoj Luci, myslim na teba uz par dni, ako sa mas, co mas nove? Podarilo sa nieco zistit? Myslim,ze ste boli na tej hematologii,ze? ako pokracujete? 🙂

skaredekacatko
29. okt 2014

Baby v den transferu sa rano tiez dava utros pravda?

nelly3
29. okt 2014
lemoni86
29. okt 2014

@skaredekacatko ano dava 🙂 oni si ta umyju okolo pipiny 😀

gerdusha
29. okt 2014

Baby, k tomu ananasu: da sa kupit aj cerstvo lisovany dzus z ananasu. Lisuju ho aj s tym stredom.

Doporucujem.mne vzdy pomohol. Po tri dni som cely liter vypila 🙂

diska
29. okt 2014

@gerdusha ahoj moja,ty uz vsetko ok? myslela som na teba 😉

gerdusha
29. okt 2014

@diska klop klop klop zatial ano 🙂

Ale vidim, ze ani ty uz kupele potrebovat nebudes 🙂

Vivat pipellka, co? 🙂

diska
29. okt 2014

@gerdusha tak snad nebudem 😉 aj ked sa zatial bojim tesit,aj ja si myslim,ze vdaka pipelle lebo to bola zmena ktora sa udiala v postupe.

skaredekacatko
29. okt 2014

@diska aj ty si absolvovala pipelle? Aj ja tak dufam ze sa to podari. 😀

ingrid0105
29. okt 2014

@skaredekacatko babenky co je to ten PIPELLE? 😒

skaredekacatko
29. okt 2014

@ingrid0105 no takou pipellou ide do maternice a vyskrabe z nej kusok vraj to nieco vylucuje co pomaha pri uhniezdovani robi sa 19 do 21 dc mesiac pred planovanou stymulkou. Da sa robit aj hsk ale to je uz pod narkozou.

ingrid0105
29. okt 2014

@skaredekacatko a potom co stym? viem ze sa blbo pytam ale nepocula som o tom vobec este

skaredekacatko
29. okt 2014

@ingrid0105 nerozumiem ti? Doki mi to len vyskrabol a nic viac ono sa to nesleduje
Ja som u nich sbsolvovala aj hsk ale v tedy pri stymulke vajcia praskly tak to bola skoda preto doki navrhol pipelle ze je to skoro to iste len to neni v narkoze a nevidia do vnutra ako pri hsk ale mne videli uz tak nebolo trebs. Pri hsk sa potvrdilo to co pri laparke takze tak

ingrid0105
29. okt 2014

@skaredekacatko aha uz chapem, ten ukon, ze ti nieco odtial vyskrabne, pomaha embryjku uhniezdit sa mozno prave tam 🙂 uz som si to pospajala 🙂 a teraz stimulujes? drzim palceky 🙂

diska
29. okt 2014

@skaredekacatko ano bola 😉 urcie sa podari,lebo ja mavam vzdy vysoku sliznicu az polypoznu a po pipelle v native mi narasta tak akurat ,nikto nevie co presne pomohlo a pomoze ale mohlo aj toto.

@ingrid0105 ,presne tak oni trosku akoby posrkabu slizniu a vraj to moze pomoct lepsiemu sa uhniezdeniu,ci prave na tom mieste to neviem ,lebo dasi cyklus ta sliznica rastie nova 😉

skaredekacatko
29. okt 2014

@diska drzim palce ja uz od poobedia na nic nemyslim furt len na brno.
@ingrid0105 hej zajtra idem na vklad.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre