Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

takyna
26. dec 2009

Ahojte kočky 🙂 , no čo odychujete?

vianoce za nami, a silvester pred nami 🙂 , pekný dník 😵 😵 😵 😵 😵

pariska
26. dec 2009

stastne a vesele sviatky baby! trosku som tu nebola, ale bolo toho vela. stale u mna pretrvavaju silne nevolnosti, aj ked s vracanim sa to uz u mna upravilo, nevraciam kazdy den, ale asi tak trikrat za tyzden. co je uz uz znesitelnejsie. no napina ma stale. teraz som sa docitala, ze u dvojiciek je to normalne, vraj nevolnosti su silnejsie, tak u mna to plati do bodky.dokonca aj vaha sa mi upravuje to chudnutie prestalo. konecne. lebo som u mala minus 4,5kg. teraz po vianociach je to uz len minus 2kg, takze dufam, ze po silvestri uz budem spat na svojej povodnej vahe a zacnem konecne priberat. 😅
drobci sa maju dobre, pekne rastu, na sone som uz videla ako sa hybu. jedno je dokonca popredu, skor na 10.tt vraj.
a vy co mate nove, dlho som tu nevidela diorku, ci sviatkujete vsetky? a mircalla ty co nove? takyna aj tebe pekny sviatocny den.

mircalla
27. dec 2009

Ahojte, dufam, ze ste mali pekne Vianoce, my super. Boli sme u nasich cela rodina a fakt sme si to uzili. Pariska, ja som bola na sono 21.12. a vsetko ok.

Paradoxne cele Vianoce mi bolo fajn, chutilo mi jest a dneska taka nevolnost ze dovidenia. Viem, ze to nie je z jedla, ale taka klasicka tehotenska. Zacalo to samozrejme otrasnou migrenou a k tomu ma strasne napina, no par krat som bola aj vracat.

mirinda10
28. dec 2009

babulky tak dufam, ze ste vsetky prezili Vianoce v zdravi a iba ste oddychovali a prejedali sa ako ja 😀 no hed som sa postavila na vahu este v piatok a hroza +7 kg ale dnes je to uz iba +6 kg vcera som uz zastavila obzerstvo a vecerala som iba ovocie a na obed polievka a stacilo nejak som bola prejedena keby to takto pokracovala tak neviem neviem kde by som dosla

taky aj zuzik uz krasne zacali 2hy trimester super tak trapenia ako nevolnost uz je za vami teraz je to dobre obdobie

inak nam brusko pekne rastie, niekedy sa mi zda, ze kazdy den je nejak viac vypukle ale Emka si robka miesto
iba to trpnutie ruk mi zneprijemnuje zivot ale inak sme ok

pariska este trosku viac kolacikov a vaha sa vyrovna a potom uz budes priberat pekne
😉

tak este par dni a vo stvrtok tu mame Silvestra a sme o rok starsie no ja to uz ani nepocitam ale tesim sa moc na ten Novy rok a hlavne na nasu princeznu

pekny den prajem

lenka20
28. dec 2009

ahojte zlaticka moje, no ja az takto posviatocne, nejak som zas nestihala a pre prijemnejsie cinnosti som sa nedostala k PC 😉 😀
tak vam aspon prajem krasneho silvestra a v novom roku nech sme vsetky maminy 😵 😵 😵
ani necitam dozadu, len vidim, ze tt-cka krasne pribudaju, babulky sa prehupli do 2.trimestra 😵 to je super, uz je to tu sama tehula 😵 😵 😵
ja som dobrala norethisteron a teraz cakam na MS a zacinam s estrofemom, zaciatkom roka kontrola v brne a potom mozno este jedna, no skratka sa to uz blizi, tak prskajte prskajte baby 😎 😵 😎 😵
dufam, ze ste mali krasne vianoce, hlavne drobcekovia tanickin, jujkin, gabikini ze si to uzili a tesili sa z darcekov 😵

takyna
29. dec 2009

Ahojte kočky 🙂 , som nás vyhrabala s tretej strany 😉

Vidím Leni , že pomaly ale isto sa spustaju stimulacne lady aj u vas 🙂

Tak posielam TEHU VÍRUSÍKY špeciálne pre tebe
TTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TT

NECH SA ZADARÍ, tfuj,tfuj,tfuj

inak čo nového? , ozvite sa 😵

tanitta
29. dec 2009

ahojte babulky...
pozdravujem osadenstvo....a Leni...sak vies 😉 prihovorim sa hore za krasne miminko 😉 ...
u nas vianoce tak normalka.... maly to nejak extra este nevnimal co sa dialo ....stromcek zije....hracky odhodene v kute...takze dalsie vianoce uz snad bude vediet jze existuje jezisko 😀 ...
pekny dnicek... opatrujte bruska 😉 ...

takyna
29. dec 2009

Tanit tak fajn, ze stromcek vydrzal 🙂 , o rok sa mozno bude aj bat...jeziska 😉 , ale hracky v kute budu tiez neboj... 😉
aj tebe pekny dnicek 😵

avaka
29. dec 2009

Ahojte koceny 🙂
Tak vianoce za nami,som rada,ze ste si ich uzili.. 🙂 My tiez,darceky rozdane,navstevy absolvovane.. 😵
Dnes som si potiahla v posteĺi do 10:15.To je pocit... 😎 😵 Teraz triedim mini-pidi vecicky a idem do prania-najvyssi cas 🙂 Vcera mala totizto stvarala take kusky v brusku,ze som myslela,ze uz vylezie...ale asi len chcela ukazat aku ma silu,nozkou skoro dieru cez brusko prevrtala.. 😀

Pariska,Mircalla,krasne pokracujete,len tak dalej,nevolnosti isto coskoro pominu a budete si uz len uizivat.. 🙂
Mirinda,mas pravdu,budeme starsie,ale o co bohatsie.. 😉 Tiez sa velmi tesim,ze sa dockame v novom roku toho zazraku a verim,ze pre vsetky kocky bude r.2010 najstastnejsim 🙂 🙂
speci pre Lenku na uspesne zahajenie... 😵 😵 😵 tssssssssssssss 😵 😵 😵 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵
a Leni,my chapeme,ze si mala krajsie povinnosti,ako visiet.. 😉
Tani,tak hracky odhodene..?? 😕 😀 no to vies,su aj zaujimavejsie veci-PC,kable... 😀 😀
Takynka ahoj 🙂 uz 13 tt,baby to leti... 😵
Zuzlik,Julietka,ako sa mate?

mircalla
29. dec 2009

no veru, aj my sme pribrali. aj co bolo kilecko navyse skoncilo za posledne 2 dni v zachodovej mise, lebo take nevolnosti ako za posledne 2 dni som snad este nemala. ale nevadi. a to cez sviatky mi bolo super a chutilo jest🙂). dnes je uz opat fajn.

otvorila som si firemny notebook, akoze idem robit z domu, a len som sa rozculila. neviem, ci to uplne nezabalim s pracou, teda ci vobec budem robit z domu alebo vobec. uvidim, co povie doky 4.1., zatial som chodila tvrdosijne do reprofitu na obycajne sono...stelcl nie a nie sa ma zabavit🙂))

no lenka, konecne, to boli teda velmi dlheeee prijemne cinnosti...ale hlavne, ze je muzik doma. a kedy mate presne opu? o chvilu sa tu budeme vytesovat aj z tvojho tehu

mircalla
29. dec 2009

zbavit som chcela napisat miesto zabavit

gabika24
29. dec 2009

ahojte 😉
Leni, tak ja pre teba špeciálne bábätkovské vírusy, aj keď také poriadne živé 😀 😀 😀 . Naši si to užili parádne, malá otvárala darčeky aj za nich, ich lákal najmä ten baliaci papier 😉
Všetky tehuľky sledujem pozorným okom 😉 , tie tt vám naskakujú poriadne rýchlo, aj keď vám sa to asi tak nezdá. Takže všetkým ešte pohodičku počas sviatkov a hlavne celý rok 😉

zuzla80
30. dec 2009

Ahojte babulky, ja som len na chvíľku prišla nakuknúť ako sa vám darí. Ešte stále sme bez netu, ale dnes nám naši zapožičiali, tak som vás musela prísť nakuknúť.

Leni jasné, že ti je odpustené, veď si mala tie najkrajšie "povinnosti" 🙂 😵 My už ani nevieme, čo to ten keksík vlastne je 😅

Inak nás začala trápiť mykóza, tak som rýchlo ešte včera nabehla k dokine, dala mi taký vaginálny krém, čo sa aplikátorom aplikuje dovnútra. Ja som najskôr myslela, že ma chytajú močové cesty, tak mi pre istotu vzali moč na chemický rozbor, ale našťastie žiadny zápal ani nič sa nepreukázalo. Ale pridal sa teraz pred pár dňami taký žltý výtok, tak som radšej neváhala zabehla k dokine. Tak snáď to rýchlo prejde, i keď doki ma upozornila, že čím vyšší týždeň tehotnosti, tak tým bývajú tie mykózy častejšie. No máme sa na čo tešiť.

Babulky moje prajem zajtra krásneho silvestra, asi väčšina z vás ho bude tráviť doma v papučiach, tak ako aj my. A prajem vám, aby nám nový rok 2010 priniesol, to po čom všetky túžime 😵 😵

zajacik...
30. dec 2009

Zuzlik ahoj 🙂 Hes s mykozou, nech neotravuje 😅 A aj tebe krasneho Silvestra a nadherny rok 2010, ked sa staneme mamickami 😵 Vcera som bola u Muranskej a vsetko je OK, uz aj fotecku mam 😵 😵 😵

mircalla
30. dec 2009

zuzla, dobre si urobila, istota je istota, hlavne, ze je vsetko ok

no veru, silvester - ziadny keksik, papuce, telka🙂)

avaka
30. dec 2009

Kocky,tiez Vam vsetkym zelam krasneho "papucoveho "silvestra a v roku 2010 splnenie vsetkych zelani a vonave batozky pri sebe 😉 😵

lahhel
autor
31. dec 2009

Ahojte babulky, pozdravujem vsetky nase tehulky aj snazilky 🙂
U mna pomaly prichadza mrcha, takze za snad za dva dni zacnem stimulku...uz sa na nu velmi tesim, mohlo by to vyjst hned takto na zaciatku roka a bolo by to vybavene 😉

Babulky, chcem sa spytat, je mozne kombinovat spolu menopur a gonal..lebo mam len jedno balenie menopuru, tj. 750 jednotiek, ja si mam pichat denne 150 jednotiek, tak to mi nevjyde...a je lepsie zacat pichat prvy gonal a potom menopur alebo naopak..dakujem vam za rady...

A prajem krasneho silvestra a v novom roku do utoku..nech sa vsetkym tehulkam narodia krasne a zdrave babatka a pre nas snazilky nech je rok 2010 uspesny a plodny... 😵 😵

mirinda10
31. dec 2009

babule presne tak caka nas papucovy Silvester ale ked sa nase deturence narodia ,tak daleko tiez od nich neujdeme 😀 takze sa zmierime na par rokov 😉, ze ostaneme pekne domka a ja sa uz a to tesim

lahelik ja si myslim, ze mozes inak aj ja som pichala 150jed ale asi by som zacala s menopurom a skoncila s gonalom

zuzik nebojkaj mykoza prejde aj ked ja mam tiez vytok ale zatial je to ok ked ma pozeral dr

lenik len si pekne uzivaj, zasluzis si, my tu iba zavidime ten keksik 🙂

avi, ze 35tt no mojka tebe sa to blizi, ze vraj dievcata idu skor ta sa zacni balit teda tasku aby si bola ready

ja zatial nic nemam ale v na buduci mesiac asi uz aj ja pojdem do zdravotnickych potrieb vsetko nakupit aspon pre mna a este matrac a musim si vybavit tu pupocnikovu krv, nechcem to odkladat na koniec, ked uz budem velka ako slon

krasneho Silvestra a vsetko naj naj v Novom roku, necha nam vsetkym prinesie len kopec zdravicka a stasticka a splnia sa nam nase tajne tuzby 🙂 🙂 🙂

takyna
31. dec 2009

Ahojte kočky 😵

Prajem Vám prežitie príjemného Silvestra a krásny , šťastný NOVÝ ROK 2010 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mircalla
31. dec 2009

Babenky, ja Vam prajem tiez krasny Novy rok 2010.

Lahhel, zial neviem....viem, ze sa moze kombinovat menopur a merional, lebo je to skoro to iste, len iny vyrobca, ale ci gonal..najlepsie napisat email dokymu, 4.1. tam urcite budu....pripadne skus maj na konikovi mam/nemam lieky na ivf....

Baby mozes otazku....taka trapna...myslite, ze si mozem farbit vlasy samponom (nie farbou) ked som tehu?
Vypada to uz hrozne vyrastene za 3 mesiace. Na farby som citala rozne nazory, niektori vravia v pohode, ini zase radsej nie...Sampon by mal byt ale ok, nie?

maahuliena
31. dec 2009

ahojte babulky... prajem všetkým ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK! A nech je plný šťastných udalostí... a dníí 😵
a držím palce nám snažilkám... nech aj nám prinesie r.2010 babatka do bruška 😵 😵
a všetkym maminkám, tehulkám.. nech ste zdravučký a nech deturence pekne rastúu 😉 😵 cmuuk

maahuliena
31. dec 2009

inak teraz je tolko tehulieeeeek 😀 tak tomu sa moc tešííím 🙂
no a my sme sa dozvedeli, že moja mladšia sestrička už čaka druhé babatkooo 😅 😀 dedko a babka dostali šok presne 24.12 😀 😀 to je milé, že? Noo tak snad by sme mohli aj tehulkovať spolu 😵

takyna
31. dec 2009

Mircalla ja som farbila vlasy , problem je len v tom , ze mozes mat trosku iny otien na hlave ako by si chcela 😉 😀

Mahulík všetko dobré aj Vám......... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

avaka
31. dec 2009

Zuzlik,dobre si spravila 😉 dufam,ze bude coskoro vsetko o.k,ja s mykozami nastastie problem nemam,klop-klop..
Miri,veru to leti.. 🙂 ja uz mam vsetko pre seba do nemocky,aspon dufam..a Ty tiez budes cochvila balit..
Lahhel,urcite sa moze kombinovat,dr.Ti nepovedal ako? Ja som raz kombinovala puregon a merional.Najprv puregon,ale asi to je individualne..Dufam,ze Ti Aj Mahu a ostatnym snazilkam prinesie r.2010 konecne ten vysnivany batoztek,som rada ze bojujete,naozaj to stoji za to 😵 a to neviem,co budem vraviet,ked malinku chytim do narucia.. 🙂
mircala,tiez som pocula rozne nazory na farby,tiez by som to neprehanala ale melir som si 1x dala.. 🙂
Julinka 😉 😉 😵
Tak este raz kocky,uzite si to a vsetko dobre v 2010 🙂

zajacik...
31. dec 2009

Babulky veseleho papuckoveho Silvestra a stastny novy rok 2010, vsetkym snazilkam // a tehulkam pekny zvysok tehulkovstva a aby sa nam narodili zdrave babiky 😵 😵 😵

konfi
31. dec 2009

Všetkým Vám chcem zaželať do Nového roku splnenie tých najtajnejších želaní a prianí. 🙂 🙂 🙂

tanitta
31. dec 2009

ahojky babulky..
prajeme vam aj vasim rodinam stastny a hlavne vo vsetkych smeroch uspesny Novy rok aby bol krajsi a veselsi ako ten minuly.... 😉 ..... vela zdravicka a pozitivnych testikov a krasne miminka 😵

pariska
31. dec 2009

ahojte kocky.len na skok, lebo kazdu chvilu uz cakame susedov. my mame taky pohodovy papucovy silvester, nechcelo sa nam chodit nikam, hlavne mne v tomto stave 😉 tak si to vsetky uzite a vela stastia v novom roku a vela dalsich tehuliek nech nam tu pribuda.

kanhwa
2. jan 2010

Ahojte babulky 🙂 🙂 🙂
Prajem Vam vsetkym stastny, uspesny a poniektorym (je ich dost) aj plodny novy rok 🙂 🙂 🙂
Krasne a bezproblemove tehulkovanie, prijemne porody a zdrave deticky 🙂

mirinda10
2. jan 2010

vsetko naj v Novom roku babulky 🙂

nam dnes nejak cely den tvrdne brusko tak lezim ale hned ako vstanem tak je ako kamen, idem v pondelok do poradne tak sa spytam ci je vsetko ok

na Silvestra porodila kocka co mala tu istu diagnozu ako ja, lezala vedla mna a ma 2 chlapcov narodili sa v 34tt ale su peknucky jeden je este v inkubatore ale nie na hadickach, tak to je super maju 1,7 a 2,2kg

juli ako sa drzite, napis co mate nove

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre