Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

benny11
14. nov 2014

@bambulka2015 aj my sa tešíme a veľmi, doprajem takýto pocit každej žene......😉

ludinka
14. nov 2014

@gagirl kasli na tabulky, ver mi ze to hcg mas super !! 🙂

dalida
14. nov 2014

@gagirl hcg je krasne. Drzim palce nadalej 😉

benny11
14. nov 2014

@gagirl blahoželám a nech pekne rastie....... 😉

misenaf
14. nov 2014

@karinaz treba aj odporučenie od gynekologa, alebo vymenny list?

gagirl
14. nov 2014

@bambulka2015
@ludinka
@dalida dakujem pekne..ja verim ze ano.🙂

gagirl
14. nov 2014

@benny11 dakujem ..aj ja tebe..🙂

diska
14. nov 2014

@gagirl gratulujem,je to ukazkova hodnota 😉

http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

ingrid0105
14. nov 2014

@gagirl gratulujem 😀 a nekukaj ziadne tabulky, na 11ty den je to krasne 😀 😀 😀 tesim sa s tebou 😀

lemoni86
14. nov 2014

@ludinka @gagirl gratulujem 🙂 .. inac, aky je rozdiel medzi beta hcg a hcg?

ludinka
14. nov 2014

@lemoni86 rozdiel nie je ziadny

gagirl
14. nov 2014

@diska dakujem ..a aj za tabulku..ano..je to ok..🙂

ingrid0105
14. nov 2014

@gagirl krasny pocit ze? jesen v RF je naozaj plodna ako ma byt 🙂

gagirl
14. nov 2014

@ingrid0105 dakujem pekne..verim ze za par dni to budes pisat sem aj ty..moc ti drzim palce..🙂

diska
14. nov 2014

@gagirl 🙂 😉

lemoni86
14. nov 2014

@ludinka aha .. no ok 🙂 inac gratulovala som este vtedy @benny11 nie tebe 😀

ludinka
14. nov 2014

@lemoni86 to som pochopila 😉 😀

karinaz
14. nov 2014

@misenaf Treba... ale stačí aj dodatočne. Kedža v pondelok je sviatok, tak by nám ho nemal kto vystaviť...

lenka54321happy
14. nov 2014

@bambulka2015
Aaaah Hurku poznam 🙂
Z Prievidze 🙂
A 15 rokov v UK xxx

bambulka2015
14. nov 2014

@lenka54321happy no u nas v strede Slovenska je to jaternica, ale mame rodinu na dolniakoch a tam to volaju hurka, tk to poznam aj pod tymto nazvom.
A 15 rokov v DE 😎

haimi
14. nov 2014

@lemoni86 pocuj, neodpisal ti ten Marcel. U mna dnes uz ok.

lemoni86
14. nov 2014

@haimi nie vobec neodpisal :/ a zo mna asi tri krat dnes vytieklo ten vytok... ale poslene uz len trocha... no tak ale nepockala som a som si utros navysila... som si dala o tej tretej este 2... uz budem tak brat 🙄 4-2-4 .. pre istotu

bergalm
14. nov 2014

@gagirl cau vidis gratulujem nie to mas pekne cislo ja som mala pri 1tehu 11den 340 😉

bergalm
14. nov 2014

Takze kocule dnesny 1Clexane pichnuty no mm bol uz z toho hotovy 😀 vysiel z cviku 😀 no tak neviem si predstatvit momentalne ,ze tolko dni pred nama to telo bude sama bodka 🙂 🙂 ale mne to nevadi pichate len do bruska al.aj do ramena?

ivka3901
14. nov 2014

@gagirl super teším sa s tebou jáj tak sa zakaždým poteším,ked niektorej vyjdeKET 🙂

mimika1973
14. nov 2014

@gagirl to mas super hcg moja! neboj nic 🙂 dokonca na 11.den, vsak baby mavaju takuto hodntou aj na 14 den...takze, je to tam! uz len sono urobit a vidiet bublinku, alebo este krvicku za 48h ci hcg dobre stupa...

diska
14. nov 2014

@bergalm ja som pichala do bruska ale zacali sa mi robit strasne podliatiny tak uz picham do ramena ale mozes to potom striedat podla toho ci a kde budu modrinky.

bergalm
14. nov 2014

@diska dakujem no alebo mi sestricka povedala,ze na konci tehu aj do stehna z predu ale to dala ako posledne miesto.No mm sam povedal,ze striedat aby som nemala modrinky na bruchu a vo vyssom stadiu tehu by to nedal do brucha

crazybabenka
14. nov 2014

babulky aj sa s niektorou stretnem v nedeľu v RF alebo tam budem "samica" 😀 😀 😀

diska
14. nov 2014

@bergalm to sama zistis ako sa ti budu robit a podla toho prestriedas,do ramena mna osobne viac boli ako do brucha ale zas ak je to uz sama modrina tak dam radsej ramena,stehno som este neskusala a vraj ku koncu tehu si zeny pichaju tak skoro az do boku aby nie do bruska,teda tak mi hovorila hemato,zas niektore baby tu pisali,ze im doktokra povedala ze v tehu v ziadnom pripadene nie do brucha ,moja hemato,ze v pohode cele tehu do brucha,tak neviem 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre