Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
23. jan 2015

@karinaz na SK.

karinaz
23. jan 2015

@diska Aj by si mi vedela povedať asi koľko stoja?

bergalm
23. jan 2015

@diska aha no veru ja som nadtym nepremyslala,nepripustam si nic zle 😉 ale nie ved to tiez nemam potuchy ale asi by ma odoslali niekde do BA ale uz nie na Antola

diska
23. jan 2015

@karinaz na slovensku 12,60 e ale su 200mll,v Brne davaju 100ml ,ale mne na sk daju odkvapkat polovicu z 200ml.

karinaz
23. jan 2015

@diska Ďakujem

diska
23. jan 2015

@bergalm ja sa radsej pripravujem tak nam ostava len Ruzinov alebo Kramare.

donatela
23. jan 2015

@zabka1124 dakujem, aj ty sa opatruj! A ozvi sa, aj ked uz budes na SK...

santeema
23. jan 2015

@lenka54321happy do 14 tt sa meria ta sija a krv sa berie na nu, ale v 16tt je nejaky dalsi test z krvi na vyvojove chyby, tak ti to dobre povedali. mozno v UK nerobia tie testy v 16 tt na tie vady, tak to nepoznaju.

santeema
23. jan 2015

@speranza1 neboj, to je urcite s toho hematomu, sa plne vstrebava takto a s tym priberanim si nic nerob. ved mas ovela viac krvy a telo zadrziava aj vodu. ja teda chuda nie som mala som 62 kg, ked som cakala malého, pribrala som 10 kg a nejedla som vela, lebo mi velmi enchutilo, ale dobra sprava bola, ze ked som dosla z porodnice, tak som mala vsetkych 10 kg dole a vazila som tolko isto. nechapem to, kam tych 10 kg zmizlo, fakt to bola asi voda. tak sa neboj, kila pojdu dole🙂

santeema
23. jan 2015

@speranza1 mne len kamoska vravela, ze nie je dobre caste sono pre dieta, ze ho to ozaruje a drazdi. a ked je ten monitor na sposob sona, tak si to skus vyguglit. ale mozno je to iny princip prenosu, neskodny...

franzziska
23. jan 2015

baby prosim vas kolko bude este bolest a krvacanie po opu?

azzura
23. jan 2015

@franzziska tak ako si dopadla?

speranza1
23. jan 2015

@santeema tak su to utz vlny su to 3MHz.... Tak my to casto nepocuvame.. Len ked mam tazsi den 😃😃😃😃

freyahope
23. jan 2015

@franzziska to je veľmi individuálne, ja som mala každé OPU iné, aj bez krvácania, aj s krvácaním. Pri tom najhoršom som farbila ešte 2 dni po a bolesti som mala tiež tak. Pri inom som bola už na druhý deň bez bolestí.

gennara
23. jan 2015

@silvia545 Ahoj, super, ze to jedno takto pekne bojuje, drzim silno palce 🙂 Prosim ta, pichala si si pregnyl sama a do brucha? Lebo na Slovensku ma s nim posielali na pohotovost a do svalu a v Brne, vraj si mozem aj sama do brucha. Teraz neviem, ci je to jedno, ak mam pravdu povedat, velmi sa mi nechce na tu pohotovost utekat...

freyahope
23. jan 2015

@gennara sa ti do toho zamiešam 🙂 Mňa to fascinuje, ako kážu niektorí striktne do svalu a pritom na krabičke je napísané, že sa dá aj subkutánne, takže ja ti radím, počúvni Brno 🙂 Ja som chodila na pohotovosť len kým som si nevedela pichať injekcie, keď som sa to naučila, Pregnyly išli pekne do brucha doma pred telkou a v papučkách 😉

franzziska
23. jan 2015

aj va sa tocil svet po utrogestane? mam davku 4-0-4

gennara
23. jan 2015

@freyahope Mas pravdu, teraz som si ozivila zrucnost pichania, po clostile mi nedali hned OPU, ale este dopichujem, tak si myslim, ze by som zvladla aj ten pregnyl. A mas pravdu, urcite je to prijemnejsie pred telkou v papuciach 🙂 nechapem potom, preco v bratislavskom Iscare nas vsetky hnali na pohotovost, boli sme tam asi tri a o dva dni sme sa este aj na izbe stretli 🙂

renitr
23. jan 2015

Ahojte kocky, chcem sa spytat , ci sa pri Reprofite v Brne plati parkovne, alebo sa tam da kde kolvek zaparkovat? Pytame sa preto, lebo neviem ci treba menit na cestu nejake ceske koruny alebo nie.
Dakujem za info

freyahope
23. jan 2015

@gennara jasné, že to zvládneš. Ja to tiež nechápem, inštrukcie sú v príbalovom letáku jasné. A ja som sa učila pichať z videí na youtube, kanál nejakého lekára a aj Pregnyl dávala sestrička do brucha, vlastne vo všetkých videách to bolo do brucha.

franzziska
23. jan 2015

@renitr pozdlz ulice je dllhe parkovne zadara..obcas je plne tk najdite si nieco v bocnej ulice v kopceku tam jevzdy miesto

crazybabenka
23. jan 2015

@renitr bezplatné .....celou ulicou sa dá parkovať....niekedy zaparkuješ hneď....niekedy musíš hľadať 😉

renitr
23. jan 2015

@franzziska
@crazybabenka dakujeeeeeem vam kocky za info 😉

evadek
23. jan 2015

@diska my mame to iste..ale dolezite je ze sa vam to podarilo..si strasne silna🙂

evadek
23. jan 2015

@silvia545 tesiiiim sa🙂

lubica1979
23. jan 2015

@silvia545 držíme palce, všetko dobre dopadne. My sme mali tiež len jedno vajíčko a teraz už máme doma skoro ročnú dcérku. 🙂

vernazza
23. jan 2015

@renitr a ak by si nahodou nenasla volne miesto na tom bezplatnom parkovani (mne sa 2x uz stalo), tak hned vedla RPF (napravo ak stojis celom k budove RPF) je kryte parkovisko v budove, kde stoji hodina 15 Kc. tam som to mala na istotu, ak bola nahodou vystava a okolie vystaviska bolo zapraskane autami.. takze nejaku stovecku sa oplati mat zamenenu pre istotu..

lenka54321happy
24. jan 2015

@santeema
Ahoj, v 16tt na vyvojove vady?
Joj o tom neviem nic, tu mi nikto mic nepovedal....☹
Viem ze v 20tom idem na sono na vyvojove poruchy...to asi to...

sona_fit
24. jan 2015

@korenka17 Jeeej, som rada že si sa ozvala. Som nedávno na Teba myslela že ktovie ako pokracuješ a či je všetko ok. Teším sa že je vsetko ako má byť, ako to strašne letí....! 🙂 Držte sa ja ďalej, aj viete co budete mat?

silvia545
24. jan 2015

Baby všetkým Vám dakujem za povzbudivé slová 😉 veľmi sa teším aj tomu jednému môjmu bojovníkovi 🙂 dúfam,že o 14 dní sa pridám aj ja k RF tehuľkám 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre