Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
5. okt 2013

@sarasota snad ano pevne verim mm isiel do roboty a baby bol hotovy on najprv nic nevidel ja hej ,ale az potom troska no uvidime vnutorne sa strasne tesim

bergalm
5. okt 2013

@falin to mi je luto a moc moc moja

karinuska22
5. okt 2013

@bergalm Nie je to este skoro na testovanie??? Skus este na 12 den. Ja som mala taku ciarku na 12 den. Drzim palce.

bergalm
5. okt 2013

@karinuska22 neviem skusila som dnes a urcite skusim na 12den znova tak ako mam toto som uz nevydrzala a chcela som vediet nazor tu ,aby som si sama sebe nenahovarala a neklamala ci tam je nieco alebo nie.Amozno troska povzbudit dievcence tu 🙂

bergalm
5. okt 2013

dufam,ze test nieje chybny 😒

elienocka
5. okt 2013

@bergalm vyzera to tak ze si tehulka 🙂 tisko gratulujem 🙂 som zvedava ked budes testovat na 12 den uz bude urcite silnejsia

tinna13
5. okt 2013

@bergalm bud bez obav na 8 den po a s RF testom je to velmi pekny vysledok. S mamatestom by bola ciarka silnejsia. Gratulujem 🙂

bergalm
5. okt 2013

@tinna13 myslis?dakujeem moc

bergalm
5. okt 2013

@elienocka verim tomu ,ze zosilnie 😉

karinuska22
5. okt 2013

@bergalm Ja len, ze tam este moze byt vplyv pregnylu. Mne tiez ta ciarka silnela az po dlhsom case od testu. Hned po teste ju skoro vobec nebolo vidno. Tak uz som si myslela, ze sa to nepodarilo. Potom som si robila dalsie 2 testy a ciarka bola rovnako slaba. Tak ale neskor som pochopila, ze ked sa tam objavi hoci aj len naznak ciarky, tak je to uspech a podarilo sa to.

dafy
5. okt 2013

@bergalm pravdažééééé 😀 supééér ja som verila ze tentokrát ti to vyjde teším sa pusu 😉 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

bergalm
5. okt 2013

@karinuska22 no neviem sak kolko dni sa drzi pregnyl v tele?ja som pichla pregnyl 19.9.

nelly3
5. okt 2013

@bergalm
to urcite pregynl uz nie je 😉 gratulacia taka potichucky nech vsetko bude tak ako ma byt 😵

bergalm
5. okt 2013

@dafy jupiiii ale potisku este testnem v Utorok ako mam napisane v papieroch,ale ze vobec nic az tak necitim strasne velke diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 🙂 🙂 🙂

bergalm
5. okt 2013

@nelly3 dakujem musim ostat nohama na zemi zatial 🙂

karinuska22
5. okt 2013

@bergalm Tak to by uz ten pregnyl nemal tam byt, ked si si ho pichla 19.9.

dafy
5. okt 2013

@bergalm haha verím ze nevydržíš do pondelka tak ako ja 😀 a viem si predstavit ako ste nad tým testom stáli my s manzelom to iste pozerali sme na ten test a toho ducha ako blázni 😉 ja na druhy den rano som som spravila mamatest bol biely.... 😖 to bol sok pre mna ale o 3 hodky som spravila dalsí mamatest a uz ciarka tam bola ale nebola silnejsia ako Reprof.test....takze ja nepovazujem tie testy za najlepsie teda v mojom prípade 😉

nelly3
5. okt 2013

@bergalm
presne tak, ja ked som v maji nasla po 8 rokoch prvy krat v zivote na teste dve ciarky, nejako som tomu neverila, jasne ze v kutike duse som sa velmi tesila a ciarka krasne silnela, krv pozitivna, myslela som si ze uz je to oki, a bum spinenie, nasledne krvacanie hcg kleslo a koniec, ale verim, ze aj ja to uz konecne dam 😵

nelly3
5. okt 2013

@dafy
he-he viem o com hovoris, ked sme nasli s manzelikom prvy krat v zivote ducha na teste, cely den sme ho chodili kukat, otacat test atd. 😀 vlastne on ho nasiel ducha na teste lebo ja som tam nic nevidela, uz zase opat veta negativne a on isiel kuknut do kupelky a hovori, ze on tam nieco vidi 🙂

dafy
5. okt 2013

@falin joooj moja ☹ je mi to tak luto 😢 ..dufam ze zmrzlinky más a ked ano pevne verím ze tie sa urcite ujmu tak ako u mna 🙂

sally2401
5. okt 2013

@bergalm ahoj, no veď sú tam //, ja som takýto test mala v apríli 8.deň po KET a tiež sa mi tam zobrazila čiarka až neskôr, potom som si robila 10,12 tie boli troška silnejšie, a 15 den už boli čiarky rovnaké. Bohužial moje tehotenstvo skončila 8+4tt MA. Držím palce nech silnie. Ja som dnes 6 deň od ET, už som ráno držiala test v rukách že si ho urobím, ale hodila som naspäť do šuplíka.

miscok
5. okt 2013

@bergalm A je to taaaam 🙂 Tesim tesiiim 🙂 Tfuj tfuj,zatial len takto potichucky,aby sme nieco nezakrikli. Ja som testovala od 8. dna kazdy den az do 12. a pekne som videla progres 😉

lusipe
5. okt 2013

Ahojte dievcata,menzes dnes dorazil a zajtra by som mala zacat pichat merional....staci stelclovi napisat mail,ze som uz zacala?....kolky den ste isli na kontrolu?

nelly3
5. okt 2013

@sally2401
dobre si urobila, to je moccccc skoro. vydrz moja vydrz 😉

nelly3
5. okt 2013

baby tehulky, ak mate doma zasoby merional/menopur sem s nim 😉

sally2401
5. okt 2013

@nelly3 ja si tiež myslím že je skoro, len som si ho chcela urobiť, preto lebo som sa ráno zobudila so strašnou bolesťou hlavy, a stále bolí a bojím sa dať si ibalgin alebo niečo podobné, asi to budem musieť nejako vydržať, kým bolesť prejde sama, len u mňa sú to niekedy aj 3 dni.

nelly3
5. okt 2013

@sally2401
ale myslim, ze paralen si urcite mozes dat. nakoniec mas aj mrazacikov?

nelly3
5. okt 2013

tak od veci, idem urobit peceny caj, robili ste ho uz niektora? teraz na jesen, zimu sa bude hodit, aj do prace atd. 🙂

sally2401
5. okt 2013

@nelly3 Koudelka predpokladal ešte v nedeľu že 3 by možno boli vhodné na zamrazenie, a v pondelok ma schladil mail že iba jedno sa podarilo, tak kto vie či to čo mi vkladali či nebolo ako tie čo nešli zamraziť???? 😒 😒

manita
5. okt 2013

@tinka9075
@zlatanka30
ďakujem, to šťastie v podobe vašich detičiek na fotkách sa rozletelo k nám všetkým, čo po takých túžime!
verím, že to vyjde a potom tiež pošlem ďalej... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre