Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

karkana
3. jan 2014

tak sa volá ten krém CRINONE 8percentný gél,a otehotnela, 😉 skúste sa opýtať naň,Utroš nepomohol a tento krém áno

jalaura
3. jan 2014

@lusipe
@schatje6 baby tak sme boli vcera na pohotovosti...nastastie to bolo vyplavovanie toho druheho drobca co sa neujal..:{....strasne mi odlahlo...videla som prvy krat srdiecko ako bilo:} - az mi slzicka vybehla. povedal ze uz som v 8 tyzdni...ja som myslela ze v 7:}... len este vcera sa mi este aj vyhodil opar na ustach ale nemalo by to ohrozit mimi som citala... tak dufam ze bude vsetko OK aj nadalej... baby nejako to spolu dotiahneme do toho augusta, no nie?
lusipe ty ako? priznaky atd?

kako23
3. jan 2014

@karkana ďakujem za informáciu o tom kréme. Skúsim sa na to spýtať v RF, lebo mne popravde predtým Utrogestan nerobil veľmi dobre po IUI. Skoro som z toho chytila zápal.

jalaura
3. jan 2014

@yanka1 ahoj ...keby si chcela utros ja mam velku zasobu....:} pri prvom tehu som mala brat 4-0-4 a tak som si kupila cca 15 krabiciek...vykupila som hadam cele mesto:}....a potom tehu skoncilo....teraz mam druhe tehu ale urcite vsetky neminiem...tak keby si chcela a nezohnala...

jalaura
3. jan 2014

@miskanr1 jeej tak to drzim palceky na KET - teraz ti to urcite vyjde:}

schatje6
3. jan 2014

@jalaura to je uzasna sprava tesim sa s vami!
Ja by som asi vzala o teba nejaky utros ak ta ponuka plati aj pre mna 😅

bergalm
3. jan 2014

@gaga83 no ja som Utros zacala znizovat od 31.12.na 2-0-2 a mam to tak 2tyzdne brat potom 1-0-1 tiez 2tyzdne a 1-0-0 potom cca 1tyzden doki mi povedal,ze Utros je jeden z najkvalitnejsich liekov a neskodi mne a ani dietatku a niektore zeny ho beru pocas celeho tehu v malej davke ostatne lieky ja nemam mala som estrimax a ascorutin a tie mi kazal vysadit uplne od 31.12.013 tiez nakolko uz nekrvacam 😉

miscok
3. jan 2014

@gaga84 Ja som utros vysadzala postupne-12tt 3-0-3,13tt 2-0-2 a 14tt 1-0-1,aby to bolo menej sokove pre telo.Fraxik som brala po ohss a to do 6tt. Ja som inak chora ako pes.Lezim uz 5 dni a dufam,ze sa dam dokopy do utorka,ked treba ist do prace.

miscok
3. jan 2014

@gaga83 Ta odpoved vyssie mala ist tebe-som ti pridala cisielko 😉

miskanr1
3. jan 2014

@jalaura ďakujem pekne moja. Teším sa z teba a tvojho úspechu. Uz sa neviem dočkať na další vklad. Dúfam, ze to bude všetko ok

yanka1
3. jan 2014

@nomxxx ahoj, dakujem za ochotu ... napad je to super, bola by som rada, ale myslis ze by ti ho vydali aj bez karticky poistenca ?

nomxxx
3. jan 2014

@yanka1 ...asi áno, zvyčajne nepýtajú kartičku, iba sa spýtajú na poisťovňu ...inak ja mám dve kartičky pre takéto prípady, v poisťovni som povedala, že som stratila, a dali mi druhú 🙂

yanka1
3. jan 2014

@nomxxx tak by sme to mohli prip. skusit, zabezpecim si recept a potom sa ti ohlasim, moze byt ?

nomxxx
3. jan 2014

@yanka1 môže byť 🙂

gaga83
3. jan 2014

@nomxxx
@sarasota mne tiez hovorili na hematologii ze ten fraxik a anopyrin by odporucali brat cele tehu.
@miscok dakujem babule. Som zvedava aky postup navrhne Otevzel🙂

nelly3
3. jan 2014

baby, ktore sa chystate teraz v najlbizsej dobe do RF, zistovali ste si to ako to je s tou refundaciou?

lusipe
3. jan 2014

@jalaura juj tak to som velmi rada ze je vsetko v poriadku 😉 moc sa tesim. A kde si bola na pohotovosti?
Ja nemam ziadne vyrazne priznaky.len obcas citim podbrusko a ked sa nenajem je mi trosku tazsie.inak uplne super 😉 a ty?

yanka1
3. jan 2014

@lusipe @jalaura presne aj mna napadla otazka, kde si bola na pohotovosti ... keby sa nahodou nieco vyskytne, ani neviem kam ist...

yanka1
3. jan 2014

@zibi ahoj moja, obraciam sa na teba, lebo ty mas vsetko tak neskutocne nastudovane .... dnes mi prisli vysledky z imunologie z prahy a mam tam, ze bunkovu imunitu mam vyrazne pozitivnu ... co to konkretne je, vsak tomu nerozumiem ... vdaka za radu : )

zibi
3. jan 2014

@yanka1 posli mi vyslekdy do ip presne co tam mas napisane

kako23
3. jan 2014

@nelly3 ahoj, ja som to ani neriesila tu refundaciu.nemala som na to ani poriadne cas, kedze sa moje IVF zomlelo dost rychlo a nechcela a ani ho nemozem velmi odkladat kvoli mojim problemom.takzenTi zial neporadim.

naduska72
3. jan 2014

@karkana ja som brala Crinon ,,ked som zila v Brne ...je to gel ....ale nic z toho ,,vzdy to skoncilo.(

miscok
4. jan 2014

Ze som chora ako slak uz niekolko dni,zasoplena a so zilrtkami v hrdle,je jedna vec,ale ze ma Bioparox skoro zadusil stiahnutim priedusiek s piskotom,je vec druha.NIKDY viac!!! ☹ Mate niektora taku skusenost? 😕

ludinka
4. jan 2014

@miskanr1 ahoj, ja idem na sono teraz v pondelok do brna potom dam vediet ako som dopadla 😉

ludinka
4. jan 2014

@kako23 ty uz stimulujes? a ake tidali lieky?
drzim palce

nelly3
4. jan 2014

@tinkatinulka
ahoj, ty si nieco ohladom tej refundacie zistila? mam posledny pokus na preplatenie, takze ho chcem vyuzit.

hencidlo
4. jan 2014

@nelly3 ahoj a aku mas poistovnu?

kako23
4. jan 2014

@ludinka ahoj, ano od 2.1. stimulujem. mam clostyl 2-0-2.v stredu idem na ultrazvuk tak uvidime...aj ja Tebe drzim palce na pondelok 🙂

kako23
4. jan 2014

Tak baby, je to potvrdena informacia, ze Utrogestan na SR konci.momentalne sa dopredavaju posledne balenia. Mam tuto info od jednej doktorky. Takze bud si ho budeme kupovat v CR alebo nam budu musiet dat nejaku alternativu...

nelly3
4. jan 2014

@hencidlo
doveru 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre