Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
28. okt 2010

a este jedna otazocka - plati sa aj za vstupnu konzultaciu? ak ano, tak kolko asi?

olympia
28. okt 2010

@leamax neplatí.
@mircalla ááá, panikááá! 😀

karlito2
28. okt 2010

@leamax nie neplatí 🙂

zufalka
28. okt 2010

@lenny71 😢 😢 viem presne ako ti je,ale ja už viem že sa nevzdáme a ideme dalej...

leamax
28. okt 2010

dakujem, dievcata.
prijemny vecer vsetkym 😉

rebeka33
28. okt 2010

@zufalka tak to je jedna z naj správ. každý deň som čakala či sa neozveš. Budem ti držať všetky palce čo len mám. Veľmi si ma potešila. 😀 😀 😀 😀 😀 Dobrú noc.

mircalla
28. okt 2010

@zufalka vela som na teba myslela, dufam, ze ti je uz aspon trosku lepsie. pojdeme spolu na kET dufam

danutta
28. okt 2010

@zufalka,som rada,ze si spat.Suhlasim @rebekou33 je to dobra sprava,ze sa nevzdate.Silne drzim palce.Dobru noc 🙂

mircalla
29. okt 2010

dobre ranko..maminy chcem sa opytat...dali ste deti zaockovat proti rotavirusovej hnacke?...je to nepovinne ockovanie. vytvorila som aj diskusiu na tuto temu. chcem si byt ista, ci to ma vyznam a nie je to reklamny tah, u nas je uz aj tak tolko ockovani, ze hroza....

cavik
29. okt 2010

@rebeka33

tu som.....len sme na chalupe a tu mám taký pomalý net, že mi aj fazuľová polievka zovrie, kým ma prihlási... 😠
a chystám sa testovať, zajtra....už som skúšala aj včera, ale ešte musí byť aj skúška správnosti 😉 🙂

anty....nech to máš skoro a rýchlo za sebou 🙂
gerdusha...držím prsty na testy

ešte tu voľakto bol na ET, tak sa držtie dievky

a vítam všetky nové nicky 🙂 🙂

tanitta
29. okt 2010

ahojky
@mircalla kazde ockovanie nesie v sebe rizika to mas tazko....aj rotarix ochrani dieta len pred urcitym druhom virusu tak isto ako napr. prichripke.......ale fakt je ze ja som maleho zaockovat dala su to kvapky.....reakcia ako na kazde ockovanie teda ok....
tak kocky drzrte sa... kazda jedna lebo uz je tu tolko novych snaziliek ze uz ani neviem cia som 😅 😉 .....takze bohate urody kvalitne vajka a vo finale min 3000g 😉

cavik
29. okt 2010

@mircalla

my sme neočkovali, ale možno len preto, že to treba do polroka a Miško už mal viac, keď prišli z nátlakovými reklamami 😉 🙂

tanitta
29. okt 2010

@cavik je cavik cau 😵 😵 ....no tak nech je zajtra este krajsia 😎 ....vravim ze je to borec 😀 😉

mircalla
29. okt 2010

@cavik takze bola tam?:🙂)))

cavik
29. okt 2010

bola 😉

cavik
29. okt 2010

teraz pre mňa opäť začína najťažšie obdobie 😖 ....doklepaťvšetko do zdarného konca.....pretože ja som mala už stráááášne veľa dvojčiarkových testov a dieťa furt len jedno 😠 ( z celkových 10 ET a KET som mala 6 pozitívnych )

mirinda10
29. okt 2010

@mircalla ja som dalal, videla som suseda ako dostal rotavirus a bol v nemocke a schudol strasne, ja som uz tolko penazi dala do Emusky, tak nejakych 100Eur som obetovala, ved len za utz som dala 100ku tak co
je pravda, ze rotavirusov je mnozstvo mutaci ale ak by dostala nejaky iny ako je zaockovana, tak bude mat lahsi priebeh a nebudeme musiet ist napr do nemocky na infuzie
to sa inak pije a je to sladke tak babo je stastne 😵

mircalla
29. okt 2010

no citam tu aj take starsie diskusie na tuto temu....asi to treba pozeram

mircalla
29. okt 2010

inak maly uz sopliky davno nema, je ok....aj to chrcanie je lepsie, ale obcas ho este pocujem. ale take suche chrcanie to je, nemyslim, ze ma plny nos ci dutiny

mirinda10
29. okt 2010

@mircalla inak vakcina sa dava 2x prvy raz ked ma 3 mesiace a druhy musi byt podana najneskor do ukonceneho 6ho mesiaca

callex
29. okt 2010

ahojte babulky.
@yaya3 myslim ze je nas tu viac z GF a vidis ako pekne sa tu kockam dari.RF a GF sa nedaju ani porovnat.co vsetko si abslovovala v GF?
@leamax vitaj do klubu.takisto som chodila aj do PN a je velka skoda ze museli skoncit lebo dr. Vodicka bol trieda.
@gerdusha si to trafila s PN..sestricky boli eee..a doktor moc moc super. dokonca tie sestricky ani nevedeli kedy sa robi postkoitalny test a prehnali ma tam nan dvakrat.ten zly datum som nemusela platit a Vodicka ich pekne sprdol pre do mnou. 🙂 lebo samozrejme ma chceli skasnut.
@olympia kedy mas termin?
@cavik netrpezlivo cakame na skusku spravnosti. waw ze 10ET ..kobuk dolu..bojovnica si. aj niekto hladal pricinu preco to pri pozitivite testu nevyslo?

takyna
29. okt 2010

@mircalla ja som malu dala zaockovat, dali jej to cez ustocka, pekne to prehltla.
Nas 11 caka druhe preockovanie, to bude zase stres 😝

pozdravujem kočany 🙂

takyna
29. okt 2010

@mircalla teraz to stoji 50Eur

cavik
29. okt 2010

@callex
áno, zisťovalo sa to, ale až neskôr, pretože z tých dvojčiarkových bol 1 mimomater., 1 biochem.,1 tehotenstvo, a až potom 2xMA, po pôrode a pravdepodobne bude na vine ten môj hematologický problém....

rebeka33
29. okt 2010

@cavik jooooj ale sa tešim. Teraz s fraxíkom to určite vijde. aj ja tomu verím u seba. Tak čakáme na potvrednie. musím makať tak len na skok.

mirinda10
29. okt 2010

@takyna ano jedna vakcina stoji tolko ale je treba 2

lenny71
29. okt 2010

ahoj všetkým... 😢 😢 😢
tak som tu zase...ani neviem čo mám napísať, ale všetkým vám ďakujem za povzbudenie a podporu. Fakt neviem čo mám písať...je to strašné a ani nevieme, prečo sa to vlastne stalo...nikto mi nič nepovedal a ani do dnešného dňa nemám z nemocnice prepúšťaciu správu...vypýtala som sa domov po dlhom prehováraní od primára ešte v ten deň po obede t.j. v stredu a do dnes ešte neboli schopní mi vypísať správu.Nemám slov ☹ ☹ ☹
Ešte raz vám všetkým ďakujem...viem že som tu dlho nebola , ale ja som neni príliš fanda PC tak ked nemusím tak tu nie som, ale zas na druhej strane som rada , že mám sa kam obrátiť keď potrebujem radu...ste všetky strašne fajn

takyna
29. okt 2010

@mirinda10 aha tak potom je to tak díky 🙂
@lenny71 ja som prišla o syna v 24tt , držala som si ho v náručí, chybou lekárky, a išli sme ďalej aj keď ma to stále bolí 😔 😢 , treba sa pozbierať, vyhrabať všetky sily, a ísť skúšať ďalej, držím vám silno palce 😵 😵 😵

mircalla
29. okt 2010

no baby, ja na vas dam, tak dame tie rotavirusy
ufff....4.11. mame aj my to velke ockovanie, je mi zle, ked si na to pomyslim

@cavik teraz s fraxikom to bude ine, ja som mala tiez 2 potraty a pravdepodobne kvoli hemato, filipko vysiel, ked som brala clexane (obdoba fraxiku)

@lenny71 asi su vsetky slova zbytocne, tusim ste dokonca uz boli aj na konci trimestra....nic ine nemozem povedat, ako to co @takyna....strasne to boli, treba vyhrabat sily a skusat dalej.

lenny71
29. okt 2010

baby ano máte pravdu...treba ísť ďalej a som šťastná že mám vedla seba takého úžasného chlapa.Ešte v stredu večer sme napísali do RF ...ja som aj zabudla že máme vlastne ešte 4 marazáčiky ...neviem prečo som si myslela že len 2...tak mi našiel tú poslednú správu čo nám poslali a máme 3 hačujúce blastocysty či ako sa to píše a jedno slabšie...tak ma to trošku tak posunulo dalej a dalo nádej ...inak práve vás dve Mircal a Taky som sa chcela spýtať, že kedy po takomto zákroku sa dá ísť čo najskôr na KET, lebo viem že ste si tým tiež prešli 😢 a teraz sa tešíte z detičiek.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre