Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

katka17044
2. máj 2015

@freyahope a dala si si to u nich spravit ci niekde inde? dakujem pekne

katka17044
2. máj 2015

@zabka1124 tak to mate krasne úspechy vau aj ti prisli v com bol problem?

freyahope
2. máj 2015

@katka17044 obehala som lekárov na Slovensku, vedeli by mi tie vyšetrenia spraviť aj oni, ale chcela som nech to zaplatí poisťovňa, však ako samoplatcovia sa nacvakáme dosť

katka17044
2. máj 2015

@freyahope tak to ano musim sa aj ja poobjednavat

haimi
2. máj 2015

@zabka1124 ze by aj reprogenesis vlastnil Babis?

zabka1124
2. máj 2015

@haimi môže byť, sak on je všade 😆

freyahope
2. máj 2015

@katka17044 veď uvidíš, po prvej konzultácii budeš múdrejšia 🙂

zabka1124
2. máj 2015

@katka17044 ja som ok,moj manžel mal horší spermiogram. Ja som raz otehotnela aj prirodzene,ale MA v 5tt.Uz sme to potom radšej neriskovali,bo ja som to veľmi zle znasala,kedze sme sa snažili viac ako 3 roky.

candour
2. máj 2015

@scheflera v brne je rovnako kopa bab,ktore tam neotehotneli,suhlasim ze GF je grc ale na sk su aj centra rovnako kvalitne ako RF.Konkretne tam kam ja chodim dOposial na prvy krat otehotnelo 90per.zien kt tam boli za posl.rok so mnou a pristup aj sposob liecby je uplne totozny s Rf,mozem to porovnat lebo som bola aj v brne..kazdy nech si vyberie co mu vyhovuje

katka17044
2. máj 2015

@zabka1124 tak to ste urobili velmi dobre. drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo pozeram ze za chvilocku ta to caka 🙂

tinka9075
2. máj 2015

@candour na sk je nejaké kvalitné centrum?ja som pochodila všetky na sk okrem Košíc a teda kvalitné som nenašla 🙂 🙂

candour
2. máj 2015

@tinka9075 hej?a v akych konkretne si bola liecena na sk?

tinka9075
2. máj 2015

@candour Helios MT Iscare MT Iscare BA GF BA Ferticent BA,,

candour
2. máj 2015

Tak nepis,ze si bola vo vsetkych 😉 ja chodim v ba do Repromedica a som tam spoko

zabka1124
2. máj 2015

@candour nechcem rypat,ale keď si spokojná z centrom na SVK,čo potom robis v tejto téme? ????

candour
2. máj 2015

@tinka9075 tiez si myslim,ze chodit z centra do centra nie je zaruka uspechu,ivf je hlavne o stasti a trpezlivosti a to mi btw povedal ako prve Stelc v RF 😉

freyahope
2. máj 2015

No baby ja si myslím, že keď už žena absolvuje kopu cyklov v CAR-och na Slovensku, za úspech v Brne môže potom z veľkej časti aj štatistika. Ja som na Slovensku vôbec nebola, aj keď ma lekár posielal do GF, išla som rovno do Reprofitu a zatiaľ mám za sebou 5 neúspešných vkladov a chystám sa na 6., verím, že tentoraz úspešný 🙂 Ale v RF som veľmi spokojná s prístupom, ak je pravda, čo sa píše o GF, som naozaj rada, že som neposlúchla svojho doktora

tinka9075
2. máj 2015

@candour tak to centrum ešte pred 3 rokmi nefungovalo a ako píše
@zabka1124 keď chodíš do centra v sk tak nestraš v tejto téme tú sú babenky spokojné v Reprofite 🙂 🙂 a žiadne centrum v sk sa mu nevyrovná 😉 😉

candour
2. máj 2015

@zabka1124 nemyslim si,ze v tejto teme su vsetky baby okrem mna z Rf,kludne ryp,mne to newa 😉 toto je slobodny portal,mozem si byt kde chcem a vyjadrit svoj nazor

candour
2. máj 2015

@tinka9075 haha,mudra,len aby si ty nestrasila este v dvadsiatich car kym budes spoko a tehu

tinka9075
2. máj 2015

@candour no moja ak si si nevšimla ja už detičky mám dvojičky 🙂 🙂 takže tehu už mám za sebou 😉 😉

zabka1124
2. máj 2015

@tinka9075 Tinka trosku si sa sekla, ja som bola len v RF a to 3x a 2x nám to vyšlo. Asi to patrilo Candour 😉

diska
2. máj 2015

@candour ja by som teda nebola spokojna pokial niesom tehotna ale tak hlavne,ze si spokojna 😀 😀 😀 😀
@tinka9075 suhlasim ja som bola tiez kade tade na Sk,GF,Antolska,Iscare,Helios Martin a lutujem tie stratene roky a tie hrozne zazitky,Repromedica musi byt super,robi tam Drabek z GF 😀 😀 😀 dakujem pekne.

@katka17044 takze urcite spravne rozhodnute je RF,v kazdom smere ako to uz to aj baby pisali,nebyt tohoto fora a RF tak by to bolo zleeee 😉

candour
2. máj 2015

@tinka9075 tvoja nie som sice 😉 ale gratulujem

zabka1124
2. máj 2015

@candour ale väčšinou tu prídu holky,ktoré už majú skúsenosti zo Slovenska A tu hľadajú podporu a odpovede na RF.A ak niečo potrebuješ v tejto téme, kludne si prečítaj úplne celú diskusiu - cca cez 3000 stran☺!A uz si tehu???

tinka9075
2. máj 2015

@zabka1124 nie nesekla som písala že ako píšeš ty a potom to už patrilo
@candour 🙂 🙂

tinka9075
2. máj 2015

@candour treba čítať keď už niečo píšeš keby nejdem do Brna na sk sa deti nedožijem,,,

candour
2. máj 2015

@diska a ako dlho ti trvalo kym si v rf otehotnela?

candour
2. máj 2015

@tinka9075 jasne 😉

zabka1124
2. máj 2015

@tinka9075 ahaaaaa trosku som to neoochopila 😊, ale už chápem! Niekedy nechápem, prečo sa skoro v každej téme nájdu holky,čo nemajú čo robiť a snazia sa len hádať,rypat a tvrdiť len svoje.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre