Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
6. okt 2011

@miminkad cecil36 @piskota77 Jooj baby, s tym vinkom ste mi urobili chute ... ja by som si dala take dobre varene 😝 ... dnes mi je nejako zima, asi zakurim v krbe 😀

callex
6. okt 2011

@lenka_21 moja namiesto vareneho vinka si daj teplucko kakauko. 😀 ja inak rada zehlim...len musim pri tom daco sledovat v telke..inak to nie je ono.aj teraz mam nachystanu kopocku.
@piskota77 ja som ho pila od zaciatku stimulacie..deci dve kazdy vecer.
@bettypo clostyl,utrogestan a aj pregnyl by ti mal vediet predpisat tvoj gynekolog.i ked neviem ako to teraz je na sk s pregnylom nakolko jedneho casu bol dost velky problem ho zohnat v lekarnach a vravelo sa ze sa prestane dodavat.

miminkad
6. okt 2011

@lenka_21 mhmmm varene neni zly napad 😝

miminkad
6. okt 2011

pozdravuje vas vsetky leamax 🙂

lenka_21
6. okt 2011

@callex To bol len zart 😉 ... no kakavko fuuuuj 😝 😝 😝 Pamatas sa aky som mala problem s kavou a kakaom.... myslela som, ze musim pit hektolitre (a ja nie som kavickar a pila som max.2 kavy denne) a teraz sa na to neviem ani pozriet, brrrr ... a takto to je aj s cokoladou a so vsetkym sladkym ... zvladam akurat med a trosku dzemu 😀 😀

@miminkad Ved pisem, zeby to bolo dobre ... dnes to trosku obmen 🙂 😉 🙂

miminkad
6. okt 2011

@lenka_21 veru,aj to tak spravim.mam tam tusim take,co uz je dlhsie otvorene,mozno aj rok,tak ho uvarim.snad bude aj na sliznicu dobre 😅

gabinkaa
6. okt 2011

@cecil36 veru lepí a mám už toho fakt dosť, ešte ma aj doktor straší, tak už ani neviem čo si mám myslieť a Ty sa ako cítiš, dúfam, že teraz zasa bude všetko odchádzať, krásny tt 😉

gabinkaa
6. okt 2011

@callex zlí súsed to je hotová katastrofa, mám to dokonale odskúšané, ona pochádza B. Mikuláša a to je diagnóza sama o sebe, dosky sú na pevno a keby som ich aj odstránila tak zavolá na mňa políciu, min. rok to urobila 4 krát, tak kašlem na to a čakám ako rozhodne súd, iné mi nezostáva

gabinkaa
6. okt 2011

@miminkad už vieš kedy bude OPU?

falin
6. okt 2011

Ahojte dievcence,
som tu strasne dlho nebola, zdravim vas

@gabinkaa @callex - srdecne blahozelam, som rada ze vam to obom vyslo a drzim palceky. Nech sa dari. Strasne sa tesim, ze po mnohych neuspechoch ste obe tehu.

Baby mam otazku ohladom bravelle. Lieky mi predpisovali na jar ale idem stimulovat az teraz a zabudla som 😲 ktoru ihlu mam na co pouzit. Ta hrubsia je iba na nabratie a zamiesanie a ta tensia na pichnutie? Vdaka

bettypo
6. okt 2011

presne ako píšeš

miminkad
6. okt 2011

@gabinkaa v sobotu
@falin presne tak,nezabudla si 😉

martini
6. okt 2011

@callex ja chcem prirodzene rodiť a lekári v tom nevidia problém. Mne stále každý opakuje, že už mám zabudnúť na to, že to bolo IVF, dnes je to normálne tehu. Jasné, iné by bolo, keby sa bábo neotočilo, alebo placenta by bola dole alebo napr. očný lekár by mi to neodporučil (lebo mám robenú excimerovanú laserovú operáciu očí kvôli dioptriám) alebo nejaký iný medicínsky dôvod. Zatiaľ to vyzerá OK, nič nebráni, aby sme sa skúsili dostať na tento svet pôrodnými cestami 🙂 A nateraz som rozhodnutá, že druhé bábo buď hneď, tak sekcia by nebola dobrá 😉 😀
@miminkad no dovolenka to bola úplne najlepšia. minimum ľudí ako teba, ideálna klíma, dokonalý relax pre telo a dušu. My sme tam šli kvôli mne, ako bolestné po tých nevydarených pokusoch...a relax pomohol a o mesiac sme boli tehu 🙂 ...takže ty si si tiež poleňošila, od roboty oddýchla v poslednej dobe a tak to teraz v "reparovanom" telíčku zafunguje 🙂
@bettypo utroš je vraj lepší. Normálny gynekolog ti ho určite predpíše.
@zuzana36 hladkáááj bruško, povinne 🙂
@piskota77 kludne od začiatku cyklu alebo aspoň 5 dní pred opu, aby sliznica pekne narástla.

miminkad
6. okt 2011

@martini tak tam muselo byt bozsky.si to viem predstavit.kamoska bola na dovolenke a byvali v tom domceku na mori.tusim na kanarskych bola.

zuzana36
6. okt 2011

@martini hihi hned som tak urobila 😀
orave som sa dozvedela, ze dalsia znama caka tretie- kriste ja ho tiez chceeeem

zuzana36
6. okt 2011

inac som robila teraz tehu test- kvoli pregnylu, aby som videla ci sa uz odplavil z tela a veru uz asi aj ano, strasne slabulinka je tam ciarka, uplny duch. tak ked budem na dalsi tyzden testit, tak ak tam budu dve //, tak budem s istotou vediet, ze je to nas drobec. 🙂 myslela som, ze sa pregnyl vyplavuje az 10 dni, ale nie 😀 som 4 den po vpichnuti a uz ho vlastne nemam
inac by set neverili co so mnou tie eve cierky robia 😀 😀 😀 😀 😀

a boli ma cely zadok, tie agolutinove injekcie taaak bolia, ale hlavne na druhy den- mam az guce na zadku 😠

falin
6. okt 2011

@miminkad - dakujem 🙂 drzim palce na sobotu

miminkad
6. okt 2011

@falin dakujem

callex
6. okt 2011

@miminkad dakujeme za pozdravy..nech si uziva..je tam krasna priroda tak nech nabera energiu.
@gabinkaa u nas sa hovori ze na buroch ani pes nie je dobry..takze ako pises diagnoza jasna.este stihas ten hlohovec len sa musis co najskor objednat..oni to robia aj cez vikendy.
@martini svagrina mala takisto tu operaciu oci a robili jej cisarak.i ked ona mala 9ky dioptrie.
@falin dakujem...drzim palce aby to vyslo.
@zuzana36 pregnyl sa vyplavuje cca tie 4dni..s testovanim sa netreba ponahlat..najskor na 10ty den a ideal 14den.

luly3
6. okt 2011

ahojte 😉
@callex ešte že som od burou 5 km 😝 😝 😝
inak mala som poradnu dnes a drobátko má 1,5 kg a hlavičkou už je dolu 🙂 🙂 🙂
čo asi mne je jedno či je hlavičkou dolu abo nie 😝 😀
a taaaaaak sa teškám tomu pokladíkovi júúúj už aby som ho mala v náruči

callex
6. okt 2011

@luly3 sikovnicek sa pekne otocil tak ako sa mal.a vaha krasna.do porodu narastie tak akurat.uz mate vybrana mena pre vasho drobceka?

linda81
6. okt 2011

@miminkad ahoooj...waaaw tak tebe sa to riadne krati uz ,drzim hrozne palce , aby to vyslo...🙂

gabinkaa
6. okt 2011

@falin ďakujem pekne, držím palečky, aby toto bola posledná stimulka a veééééééľmi úspešná 😉

gabinkaa
6. okt 2011

@miminkad tak to je za chvíľu, takže dnes pregnyl? tak tfuj tfuj nech to dobre dopadne 😉 😉 😉 čakám na pozitívne správičky

gabinkaa
6. okt 2011

@callex už to mám za sebou a som ju udala, že pečie zákusky na čierno, však všetci musíme platiť dane tak prečo ona nie, má čo chcela
skúsim sa objednať, veru aj zajtra zavolám kedy má čas a vyberieme sa, uvidím čo mi povie, či vlastne nestačí to čo mi robil v 17 tt

gabinkaa
6. okt 2011

@luly3 krásna správička, normálne si ma potešila, my sme tak o kilečko ľahší, malinké je šikovné a vie čo má robkať, už aby sme aj my boli v tomto týždni 😉 tak sa pekne držkaj aj s malinkým, čo to bude dievčatko či chlapček?

kiara15
6. okt 2011

Ahojte babulky chcem sa len spytat ci mi viete povedat ako sa postupuje v repro 😉 fite v brne a aka je tam uspesnost a doporucit doktora 🙂 dakujem

zuzana36
6. okt 2011

@callex no ved ja viem, vsak pisem, ze som bola iba zvadava ako je to s pregnilom. a testit na tehu budem buduci piatok na 12DPO 😉

miminkad
6. okt 2011

@linda81 dik moja,no hodina pravdy sa blizi....

miminkad
6. okt 2011

@gabinkaa dakujem.tentokrat mam o hodinu skor,takze snad z toho cosi bude.i ked miestami mam uz pocit,ci sa ovu nespusta 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre