Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kiara15
9. okt 2011

@gabinkaa tak super gratulujem 😉 a mala si aky protokol?,

miminkad
9. okt 2011

@ivka3901 toto je moje tretie.neboj,urcite to bude ok.len treba do toho ist 😉

ivka3901
9. okt 2011

@miminkad aháno ved aj ja si to myslím len ludia okolo mňa si to moc nemyslia ako je moja svokra aj moji rodičia sú neni moc skeptický,ale ono do toho nevidia,ale hlavne ak to náhodou vyjde tak to nebude nikomu hovoriť a necháme si to pre seba až dovtedy dokiaľ nebudem mať materskú knižku v ruke 🙂

miminkad
9. okt 2011

@ivka3901 tak drzim palce. 😉 myslim,ze spravne rozhodnutie mas....no nam by sa to tajit nepodarilo...

ivka3901
9. okt 2011

@miminkad no ono to v robote budú baby vedieť,lebo nedojdem budem dalej PN,ale rodina myslím,že budeme sa snažiť potichu to celé zbúchať,lebo po 2 úspešnom pokuse,ked som bola tehotná len 2 mesiace som z každej strany počúvala len samú lútosť a bolo veľmi zlé na psychiku a hlavne tento 3 pokus bol tiež zlý,lebo sa nepodarilo a bolo to ešte horšie ☹

rienok
9. okt 2011

@miminkad ahoj neviem asi som prehliadla... volala si dnes ako sa majú drobci? koľko sa ich oplodnilo?
@luly3 neboj, ak to bolo len chvilinku a nasadila smectu a paralen, to su neškodné veci . Problém by bol ak by to trvalo dlho. Tak sa veľmi skoro vylieč a opatruj malinkú 😉
@lenkalienka Štelcl sa Ti bude páčiť, on je taký slniečkový človiečik a hlavne je úprimný, do ničoho netlačí a vždy povie pre a proti a nechá rozhodnutie na vás. ak máte otázky
@ivka3901 povedz si to takto, raz to vyjde... netreba hádzať flintu do žita. A ak to vedia tak čo ... ja som najprv všetkým hovorila a posledné pokusy už len vybraným ľuďom 😉 držím palčeky nech je toto Tvoj posledný pokus 😉

lulu10
10. okt 2011

@miminkad ahoj aj ja som vcera vyzerala infosku o tvojich bobačikoch 😉 kolko ich mame? 😀 mozes mi napisat kolko injekcii si si pichla pri tejto stimulke? furt rozmyslam kto mi to bude pichat... 😕 asi budem musiet chodit k minovi a sestricka mi to šturi , este ma napada manzel... 😅

falin
10. okt 2011

@rebeka33 - Simonka je nadherna, gratulujem 😉

@mimikad - krasna urodicka, parada. Drzim palce nech sa pekne delia

@pikha - som tu dlhsie na fore nebola, tak dodatocne blahozelam k bambulke

@lenkalienka01 - nech sa vam prva konzultacia paci 😉 Stelcl je super, dobra volba 😎

falin
10. okt 2011

@lulu10 - ja si picham injekcie sama. Netrufas si? KEdy zacinas so stimulkou?

lulu10
10. okt 2011

@falin ani neviem ci si trufam, bude to moja prva stimulka, tak neviem co ma caka 😕 fraxiparin som si pichala sama mozno zvladnem aj toto neviem... chcela by som v novembri a ty kedy?

lulu10
10. okt 2011

baby poslite mi prosim mail na Štelcla... diky 😉

zlatanka30
10. okt 2011
lulu10
10. okt 2011

@zlatanka30 dakujem 😉

naveen
10. okt 2011

helou..
@rebeka33 mala je krasna, zelam vela zdravia, nech sa mozte pustit do toho ketu 😉
@rienok ahoj.. to ako casto sa robi takyto katalog? 😀 ved ta to muselo stat polovicu zivota
@miminkad teba som vlastne prisla pozriet.. vidim, ze sa zadarilo, tak nech sa krasne oplodnia a stelcl nech na vas dohliadne .. on je zlaty, ja mam pocit, ze to cele niekedy preziva s nami 😕

baby, skuste tieto vlozky, mne ich kedysi odporucala homeopatka, odvtedy sa ich snazim pouzivat 😉

http://www.anionovevlozky.sk/sk/?utm_source=aze...

ozaj baby, zhanam pracku, nemate niektora v pivnici staru pracku, ktorej sa potrebujete zbavit? 😅

falin
10. okt 2011

@lulu10 - ked si pichas fraxik, tak nebudes mat problem ani s tymto. su o male tenke ihly.
Ja som na SK stimulovala Puregonon v pere, to bolo max. jednoduche a pohodlne, potom som mala softy iba s clostylom a teraz sa dr. rozhodol ze skusime clostyl + bravelle. Bravelle sa musi zarabat, mala som z toho obavy, dnes mam uz prvy v sebe 😎. Da sa to.
Ja uz stimulujem, zajtra mam kontrolny utz

lulu10
10. okt 2011

@falin jóóój tak to tu budeme mat dalsiu tehulku 😵 tie injekcie si pichas kazdy den?

miminkad
10. okt 2011

@ivka3901 tak to ti verim.ved pokial sa ti to da...nam nie,byvame so svokrovcami,tak je to tazsie utajit...
@rienok ahoj,no oplodnilií sa 4.uvidime dnes,ako rastu.
@lulu10 ahoj moja,mame 4 chrobacikov,pichala som 8 merionalov a pregnyl.neboj,neni to nic hrozne.len treba poriadne chytit kozu na bruchu a ani nebudes vediet.to zvladnes 🙂 je to ako fraxik,neboj 😉
@falin dakujem,dufam,ze uz riadne bojuju a su po maminke 😅 prajem uspesnu stimulku 🙂ides do brna na sono?prvykrat som mala aj ja bravelle,teda aj druhy...
@naveen no ahoj zena,kde sa schovavas 😉 co nove?dufam,ze coskoro nam povies dobre spravy 😵 hej,stelcl je v pohode.mozno bude robit on aj ET.ved uvidime,co bude dnes nove,ci to nechaju na zajtra.tak dnes idem riadne upratovat 🙂

naveen
10. okt 2011

@miminkad ja ti neviem..kde sa schovavam, bolo najprv vela roboty, teraz mam dovolenku, tak nie som na nete .. dufam, ze budu dobre spravy.. ale vies ako, piaty pokus, clovek sa ide roztrhnut od snaby byt optimisticky a pozitivny, ale nejak sa t o neda.. a depresia a letargia ta obchadza 😕 takze uvidime 😨

miminkad
10. okt 2011

@naveen chapem...ale neboj,bude dobre.ja tiez este neviem ako bude,ale snad budem trochu kludna.to to pocasie tak zosmutnieva.neskusala si po ET pit to cervene vino?ja nad tym uvazujem.pije sa len deci.tak asi skusim namiesto chilly.

naveen
10. okt 2011

@miminkad nie .. idem sa roztrhnut od toho stale nieco robit, aby sa drobec uhniezdil, uz som unavena.. zacinam naberat taktiku nic nerobenia 😨

miminkad
10. okt 2011

@naveen mozno ta taktika bude najlepsia 😉

naveen
10. okt 2011

@miminkad hadam hej, uvidime .. ved este par rokov mam k dispozicii, peniaze niekde vyrhabem a nervy hadam tiez 😀 😀 😀 ale uz by sme chceli malusa 😅
inak my sme mali tiez 5 oocytov, 4 sa oplodnili, dva vkladali a jedneho nam mrazili .. tak nech mas minimalne taku urodu, ako my a nech je to vitazna stimulka 😉 😉 😉

miminkad
10. okt 2011

@naveen dakujem.tak to je super,ze z takej urody bol aj mrazak 😉 teraz to vyjde,uvidis 🤐

callex
10. okt 2011

@naveen no my mame dve..ale jedna je pokazena oprava tak 150eur..a novu kupis aj za 220.teraz su stale nejake akcie.trosku som sa tomu venovala ked sa nam pokazila..a aj tie lacnejsie maju vyborne parametre.

callex
10. okt 2011

@naveen takze ak dobre chpem si po vklade?strasne moooc drzim palce nech sa drobcurik uhniezdi.a taktika nic nerobenie vyborna.

naveen
10. okt 2011

@callex pokazenu nestcem ee 😝 ja viem, ze nove su relativne lacne, lenze to je do bytu, ktory prenajimame .. a ja tym ludom nechcem kupovat nove veci, kym nemusis, lebo ti si to vobec nevazia .. a hlavne 200 evri vcul nemam xixixi 😀 😀 😀 😀 😀

@miminkad nam sa embryjka tvaria v pohode len potom to je nejake komplikovane a zapeklite .. 😠

cecil36
10. okt 2011

Ahojte 🙂
Tak sme po poradni a krpec si ledva nechcal zmerat prietoky, lebo bol strasne aktivny a stale tukal nohami do pupocnej snury 😀
@callex dnes som zhresila a dala si tvarohovu tasticku, tak snad cukor nevyletel 😠 Ozaj uz ti robili prietoky? Ak hej platila si za to nieco? Mna to dnes stalo 10 evri 😠
@miminkad @naveen drzime vsetky palce co mame 🙂

piskota77
10. okt 2011

@miminkad gratulujem ku krasnej urode. ty si si pichala merional do brucha?

miminkad
10. okt 2011

@naveen no aj nam tak zatial,ale mam pocit,ze hlavny problem je moja alergia a asi vytvaram protilatky...takze mm mal tiez teraz prisnu dietu a mam prednison 😨
@cecil36 tak to je vela palcov 😉 maly je riadny sibal 🙂
@piskota77 dakujem,ano do brucha

cecil36
10. okt 2011

@miminkad o mas pravdu s malym, dnes sa dr. na nom zabaval 😀 Ale zistili sme, ze asi nebude rad nosit capice, lebo akonahle ho niekto chyti za hlavicku (mm ked ho hladka alebo dr. pri uzv), tak dostanem riadnu supu pod rebra 😀 A ty ako? Dnes o jednej volas? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre