Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
14. nov 2011

@martini ahoj moc moc gratulujem a prajem vela radosti a zdravia tebe aj chrustikovi 😵 uzivajte si to!

katy2
14. nov 2011

@martini GRATULUJEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lulu10
14. nov 2011

@miminkad ako sa dari? ustalo to?

falin
14. nov 2011

@martini - srdecne blahozelam ku Gabrielkovi a prajem vam vsetko dobre, vela zdravicka obom a kopec spolocne stravenych chvil

@tinna13 - Mia je nadherna, blahozelam

@miminkad - mimi, dufam ze si oki, drzim palceky

@lulu10 - tak aspon vies pricinu a buduci rok budes konecne tehulka 😉 . Mali ste tu veru veselu diskusiu 😀

mircalla
14. nov 2011

Az mi slzy vybehli. Velka gratulacia, hlavne vela zdravicka

miminkad
14. nov 2011

@lulu10 svokra mi navarila taky silny sipkovy caj a akoby to ustavalo.no nechcem to zakriknut,uvidime,co bude dalej
@falin dakujem,ze na mna myslis.snazim sa bubacikom rozpravat,ze treba pisat jeziskovi

lulu10
14. nov 2011

@miminkad ty musis mat super svokru, aj ja mam super svokrusu ale asi by som jej o tom nepovedala, ja som to vzdy vsetko tutlala pokial sa dalo ale nebyvame s nimi takze sa to dalo...

miminkad
14. nov 2011

@lulu10 veru mam super.jest mi nosi az do postele.fakt sa moc stara a je zlata.no my ked byvame spolu,tak sa to ani moc neda a zas mame si myslim,ze dost dobry vztah.takze som jej povedala.

lulu10
14. nov 2011

@miminkad aj mne nosila ked uz som vysla s pravdou von, ja tiez poviem skor jej ako mame, to je jasne ze ked byvate spolu tak neutajis toho moc ale dobre ze ju tam mas aspon je o vas postarane 😵 ja sa chystam zajtra k minovi, musim si dat urobit predoperacne vysetrenia tak ma caka maraton po lekaroch...

miminkad
14. nov 2011

@lulu10 tak ta caka zajta vesely den a jeho vesely tyzden.skus zavolat do chynorian dr dzuranyiovej,ci ti nespravi interne predoperacne,nech nemusis behat?na dverach ma,ze to robi.ale neviem,ci len svojim pac

lulu10
14. nov 2011

@miminkad super diky za kontakt, zajtra rano zavolam, a este potrebujem potvrdenie o krvnej skupine-to mi urobi mino? nevies?

lulu10
14. nov 2011

@falin pevne verim a dufam ze je to pricina a ked sa ufikne ta prepazka tak bude vsetko ok 😉 no veru diskusia tu bola vesela 😀

leamax
14. nov 2011

@lulu10 nie, koudy povedal, ze to je zbytocne. kvoli tym mojim protilatkam aj tak musime ist na IVF, tak naco ho trapit s operaciou? a je aj tak otazne, ci by to zlepsilo spg.
@martini tak kraaaasne si to popisala, ze mne sa pri citani toho tisli slzy do oci, verim, ze ty si mala na krajicku aj pri pisani 😵 este raz ti gratulujem k tomu kraaasnemu stastiu 😵 😵 😵

baby, ja som si bola v robote pre zapoctovy list o 10.30 a dosla som domov o 15.00 - to by mi mali hadam aj preplatit ako sichtu, nie 😀 😀 😀

jada1
14. nov 2011

@martini gratulujem 😵 😵 😵 .Prajem veľa zdravíčka tebe aj malinkému 😵

gabinkaa
14. nov 2011

@jada1 ahojček moja, ako sa máš, ako to zvládaš? dúfam, že je všetko OK 😉

jada1
14. nov 2011

@gabinkaa máme sa dobre, zatiaľ všetko ok 🙂. Bruško rastie, už som konečne aj čo-to pribrala (4kg) 🙂. A vy ako sa máte? Už máte meno pre princeznú vybraté 🙂 .

gabinkaa
14. nov 2011

@jada1 napísala som Ti IP, ja si myslím, že sa máme dobre, ale doktor je opačného názoru, ja by som meno mala, len akosi sa nevieme dohodnúť a čo Vy ste na tom mene pre princeznú lepšie ako my?

dalida
14. nov 2011

@lenka_21 uz som sa tam našla. 😉 Budem sa modlit k Bohu, aby som coskoro patrila do tabulky tehuliek a maminiek 🙂
@miminkad my sme uz na konzultacii boli. Este v auguste a ku Koudelkovi. Mame uz urobenu genetiku... na tu sa caka najdlhsie, potom este hormonalny profil a endokrinologia. CHceli by sme zacat stimulku na buduci rok... mozno v marci. Ak bude treba este cosi preliecit, alebo dat do poriadku nejake hormony, tak za ten cas by sme to mali stihnut. Ved uvidime. Drzkaj sa, myslim na teba. 🙂

miminkad
14. nov 2011

@lulu10 mohol by ti aj mino komplet zobrat odbery.ved uvidis,co ti povie
@dalida hlavne si co najskor vybav HP a endokrinologiu

kiara15
14. nov 2011

@ivka3901 som rada ze som ta potesila ja mam tiez doktora Stecla bol velmi zlaty 😉 tiez zacneme asi tak na jar alebo ako ma to napadne uvidime 😉 ja sa musim riadit aj manzelom lebo on robi v zahranici tak ked bude doma 🙂mozno sa tam a stretneme 🙂 aj ja vam drzkam palceky a raz to hadam vide 😉 😉

mia_15
14. nov 2011

@lenka_21 tak to si dobre spravila s tou robotou, len sa pekne setri.... ja som bola este dnes v robote a tak mi bolo hrozne zle,ze zajtra tam uz urcite nepojdem...som uplne zmorena 😝 idem spat hned a zaraz 🙂 je super,ze sa ti to da tak skombinovat,ze mozes robit aj z domu,mne sa to tak neda....

@miminkad ahoj, tak uz som si nastudovala tvoj stav z celeho dna 🙂 a momentalne je ako?cely den som na teba myslela.... a myslim,ze to zakrvacanie je to, ze postupne odchadza ten hematom. A ako ste sa rozhodli s tym sonom?ci uvidis rano?ja by som sa uz najradcej dala uspat az do tej stredy.... a mas fakt zlatu svokru...aj ja mam taku,to je super,to jak keby si mala dve mami,ze?mame stastie... 🙂

@lulu10 je to fakt super,ze ti spravia tu laparku...inak ja im v RF verim na 100%, viac ako tu nasim lekarom..... urcite im mozes verit aj ty, to je bez debaty.... 😉

miminkad
14. nov 2011

@mia_15 momentalne o cosi lepsie.zatial ked tak ostava skor na papieri.tak by som rada vydrzala do stredy.tak uvidime.asi ked som drobcom spomenula postielku a kocik,tak sa na to chytili 😨 so sonom sa rozhodneme na 100% az rano,podla toho,co bude do rana,ale rada by som do tej stredy vydrzala.tiez by som to najradsej prespala.veru,je super mat dobru svokru ako taku,co ti robi len zle

monny89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mia_15
14. nov 2011

@miminkad no super,ze je to lepsie, velmi sa tesim... 🙂 urcite si drobcekov namotala na super vybavicku 😉 ved uvidis ako ti bude a pak sa podla toho rozhodnite...budem drzat palceky. Tak sa drzkajte a budem cakat na spravisku.... pozdrav svokru 😀

miminkad
14. nov 2011

@mia_15 no dufam,ze vydrzime do stredy a ze v stredu sa dozvieme len dobre spravy.mam strach,ale asi ako aj ty.tiez sa drz 😉

lenkalienka01
14. nov 2011

@martini gratulujem a prajem celej rodinke hlavne vela zdravicka 🙂

mia_15
14. nov 2011

@miminkad aj ja sa bojim,aj sa tesim,aj sa neviem toho sona dockat a uz som asi aj city schizofrenik 😀 ale verim,ze ty sa bojis viac...ale zase verim,ze vsetko bude v poradecku 😉 mimi musi to tak byt,ved uz hadam je na svete nejaka spravodlivost....

lenkalienka01
14. nov 2011

@miminkad nebojkaj, bude to dobre, drzkam prsty 😉

linda81
14. nov 2011

@miminkad Ahojky...aj niekedy je to riadne strastiplna cesta do ciela...myslim na vas .Dajte vediet , ako ste dopadli.Ja idem v stredu na krv na progesteron a potom o tyzden na krv na HCG.Strasne sa zacinam bat☹.Tie stredy su asi nejake osudove 🙂.

miminkad
14. nov 2011

@mia_15 dufam,ze je....
@lenkalienka01 dakujem moja
@linda81 neboj,bude dobre.kolky den si po?ako sa citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre