Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
25. apr 2013

@dafy myslím si, že po určitej dobe ti bude jedno kto, čo, kedy a ako to robil a dôležitý bude hlavne výsledok 😀 😀 😀

dafy
25. apr 2013

@ria191 však práve preto idem k nemu lebo viem ze ten výsledok bude pozitívny 😉 proste chcem ho mať pri oplodnovaní 😀 ..zmier sa s tým 😀 😀

mimika1973
25. apr 2013

@dafy co? vas zaujima tiez ten august? lebo mna ano! 😀

mimika1973
25. apr 2013

@ria191 nech vsak len su vsetci sikovniii !!! 😀 ale oni urcite aj su! 😉

dafy
25. apr 2013

@mimika1973 nie pohodička my už budeme tehulky koncom juna 😉

ria191
25. apr 2013

@dafy už som ticho 😀 😀 😀

dafy
25. apr 2013

@ria191 😀

mimika1973
25. apr 2013

@dafy 😀 no to aj dufam! 🙂

dafy
25. apr 2013

@mimika1973 som rada ze aj ty to tak chceš 😀..ja verím ze v auguste nás budeš nasledovať !!! 😀

melisska
25. apr 2013

@emma30 staci 🙂

buba08
25. apr 2013

@ria191 ahoj, mozes mi prosim napisat ako sa vola ten dr. z Prahy? Nie je to nahodou doc. Mašata? Dakujem

buba08
25. apr 2013

@ria191 joj prave vas od rana citam a teraz som si vsimla, ze si pisala, ze sa vola mudr. Mara

makovicka53
25. apr 2013

@ria191 moja to ma mrzii...snad sa to da coskoro doporiadku a to ti asi nerobiaani vklady ci?

rot
25. apr 2013

@isabellaa chcem ťa povzbudiť, ja som to absolvovala vlani v lete. Dievčatá ti dobre píšu, nič sa nedá robiť len to pretrpieť, ale určite sa to bude rýchlo zlepšovať. Je fajn, že už nie je tá depresívna zima, uvidíš, že ti to v tomto ročnom období pôjde ľahšie a rýchlejšie.
A maternica sa prečistila, často sa stáva, že je potom "náchylnejšia" na rýchle a dobré uchytenie embryjka, čo sa stalo aj v mojom prípade do piatich mesiacov 🙂 . Dokonca dvoch, hoci jedno to poto vzdalo. Nasadila som si potom cca od septembra femi kvapky, včeliu materskú kašičku a dosť vysoké dávky vitamínu D + kyseliny listovej a verím tomu, že aj to dosť pomohlo.
želám ti, nech je toto zlé obdobie čo najkratšie a nech sa veľmi rýchlo zotavíš a pustíš do ďalšieho boja 😵.

cookienka
25. apr 2013

@lubica1979 Ahoj lubica, ako pokračujete? kedy začinas? držim palce. My čakame teraz 2 týždne na test.....

amali
25. apr 2013

😉

lienka_1
25. apr 2013

@melisska
@emma30
@ria191 Dakujem za rady, dievcata! 😉 Idem den pred tym. Pisala mi jedna zienka do IP, ze sa da vyhnut dialnici uplne a ked citam, ze je tam teraz tak rusno, tak vaham, ci neskusim tu cestu cez centrum. Ale asi to bude este rusnejsie a vacsia sanca stratit sa 😀

tinna13
26. apr 2013

Dobre ranko
Dnešný test u mna už negatívny, bublinkam sa u mna nepacilo 😉 nevadí ideme to skúšať ďalej. Všetkým Vám prajem veľa stastia

melisska
26. apr 2013

@tinna13 :( ale beries to super, držím palceky ďalej .

Dobré ranko. 🙂

melisska
26. apr 2013

Kde ste všetky ? 🙂

speranza1
26. apr 2013

@melisska dobre rano meliska..tak ako sa ti dari?

melisska
26. apr 2013

@speranza1 drzkame sa...🙂

speranza1
26. apr 2013

@melisska 🙂 ... tak fajn.... 😉 🙂

nelly3
26. apr 2013

@cookienka
drzim palce na testik, teraz je to najhorsie cakanie, toto je tovje 1.IVF? kto ti robil vklad?

nelly3
26. apr 2013

@tinna13
nabuduce sa zapaci, urcite bude mat miuska surodenca a uz coskoro 😉

nelly3
26. apr 2013

@melisska
ahojjjjj, pocuj ved ty budes mat pod stromcek nadherny darcek 😵

kika017
26. apr 2013

Dobré ránko prajem aj Ja 🙂 Dlhšie som sa tu neukázala, lebo som mala veľa roboty v práci. Je tu toho veľa popísaného ešte som si to nestihla ani všetko prečítať.
@tinna13 je mi ľúto, že to bublinky vzdali, ale veľmi držím palce do ďalšieho pokusu
Ešte je len ráno a už som KO. V noci strašne zle spím. Dr. mi odporučil magne B 6, tak uvidím či to pomôže. Prajem Vám všetkým pekný slnečný optimistický deň 🙂 Konečne piatok

melisska
26. apr 2013

@nelly3 😵 🤐

amali
26. apr 2013

caute baby......pekný deň 😉

falin
26. apr 2013

@ria191 - neprehanaj moja. Ty si zas omnoho akcnejsia. A myslim ze aj "silnejsia", lebo ta nic len tak nezlomi, ale neuspech ta nastartuje do dalsieho boja 😉

@mabumi - vela stasticka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre