Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kako23
27. jan 2014

@sara1 Ty si z BB? Aj ja. na hematológiu a genetiku si mala aj odporúčací lístok od gynekológa? Môžeš mi, prosím o tom ako to prebieha v Roosveltke napísať viac?

jahoda333
27. jan 2014

@ludinka gratulujem ze to vyslo si jasna tehulka pekne sa opatruj a samozrejme aj drobceka drziiim moc moc palce 😉 🙂

ludinka
27. jan 2014

@jahoda333 dakujem aj tebe, dufam ze to bude aj nadalej dobre prebiehat, na buduci pondelok mam ist na sono

nomxxx
27. jan 2014

@ludinka ja som bola na krv 10 deň po vklade a mala som HCG pod 10 a vidíš som tehu, takže tvoje číslo je perfektné 🙂

sara1
27. jan 2014

Na obe som mala doporucenky od svojho gynekologa. Objednali ma na termin, myslim, ze tak do mesiaca. Uz si to presne nepamatam. Na genetike nam s manzelom odobrali krv a rozhovor s genetickou bol o chorobach pribuznych, najma rodicia a surodenci. Samozrejme nezaujima ich kazde ochorenie, len tie, ktore by mohli byt geneticky podmienene, ale to ti povedia. Na hematologii mi tiez zobrali krv, nieco sa ma popytali na dovod navstevy, na choroby a to bolo vsetko. Bolo tam velmi vela ludi, ale maju to nejako posortovane, takze som nakoniec dlho necakala. 🙂

sara1
27. jan 2014

@kako23 este som zabudla. Hematka je priamo v nemocnici, ale genetika je vedla na transfuznej stanici.

jahoda333
27. jan 2014

@ludinka jasne ze bude vsetko v poriadku mysli pozitivne hladkaj brusko a drobcek bude pekne rast neboj to cisielko je super 🙂 😉

kako23
27. jan 2014

@sara1 ďakujem za info veľmi pekne. Aj mňa asi čakajú tieto vyšetrenia ak nám nevyjde plánované IVF, preto som o tom chcela vedieť viac.

nanenka
27. jan 2014

Baby dávam vám do pozornosti nasledujúci link: http://fertilitycoaching.sk/?page_id=12 . Je to skvelá vec, ktorú vedie vynikajúca psychologička, ktorá má osobné skúsenosti s liečbou neplodnosti . Mám osobné skúsenosti, sama som u nej koučing absolvovala a veľmi mi pomohla.

gaga83
27. jan 2014

@nomxxx
@ludinka baby tesim sa s vami. Nech pekne rastiete 🙂

sarasota
27. jan 2014

@ludinka ja som mala na 13 den 164 v predchadzajucom tehu 🙂

nelly3
27. jan 2014

@kako23 ma napadlo, ze koudelka nie je v RF tak mozno preto nam tie papiere neposlali nakolko tam treba razitko aj od neho ako riaditela kliniky 😕

sara1
27. jan 2014

@nelly3. Mozem sa opytat, ci tam dr. Koudelka nie je len docasne alebo dlhsie. V piatok mam ist na sono, tak ked si ma na zaciatku zobral on a stanovil plan IVF, tak som si myslela ze pojdem k nemu? Ci?

nelly3
27. jan 2014

@sara1
no to neviem, @lienka_1 to spominala, ze tam nie je, ale ked si dohodnuta s nim, ze ides k nemu na konzultaciu, tak tam musi byt 😉

sara1
27. jan 2014

@nelly3 .no to asi nie som. Ja som volala na vseobecnu linku, kde mi urcili termin sona. Nevadi, ved nakoniec je to asi jedno, nic sa nedeje. 😉

kika8259
27. jan 2014

@nomxxx jejo gratulujem 🙂 ja sa k nemu chystám zajtra na konzultáciu 🙂)))

miskanr1
27. jan 2014

@patrissia ahoj moja. Tak ako si dnes dopadla? Ako ste sa rozhodli? Pojdete to skúsiť v Brne? Co Vám navrhol lekár?

miskanr1
27. jan 2014

@sara1 ahoj prosím ta a koľko ti trvalo, kým ti prišli výsledky z hematologie?

zibi
27. jan 2014

@ludinka blahozelam moja ani som ti nestihla dnes popriat 🙂 tesimsa s tebou a dufam ze budeme coskoro nasledovat 🙂

patrissia
27. jan 2014

@miskanr1 ahoj moja, bolo super... zobrali mi krv na hormonalny profil, mm spravili kontrolny spg a dali mi lieky... dostala som len minimalnu stimulaciu clostilbegyt a mariol injekcie... zajtra mam volat kvoli vysledkom... vo februari ideme nato 😉 som rada, ze som dala na teba... su tam vsetci fakt milyyy...

miskanr1
27. jan 2014

@patrissia no super som rada. A mali ste hned aj výsledok spermiogramu? A tebe tvoj Gynekolog nerobil hormonalny profil? Boli ste u stelca? Je to sympatak, ze? 🙂

gagik
27. jan 2014

baby, ktorá máte endometriozu aj na črevách bola ste na radikálnej operacii? myslim tým operacia čriev , anastomózy, vývody? pomohlo vam odsstránenie endometriozy z criev na otehotnenie?

kako23
27. jan 2014

@nelly3 hej zaregistrovala som to tu, ze asi nie je v praci. Ja to uz nebudem riesit, pretoze koncom tohto tyzdna zacinam stimulovat a uz to zial nestihnem vybavit. ☹ Necham si moznost preplatenia IVF na dalsie pokusy...

jahoda333
27. jan 2014

nasa laska ma uz 2100g nech len este pekne v brusku dorastie a uz sa taaaaaak na neho tesime velmi 🙂 😉

ludinka
28. jan 2014

@kako23 daksie pokusy uz nebude treba !!! 😉 drzim ti vsetky palce

ludinka
28. jan 2014

@zibi dakujem ti moja, aj ja budem rada ked ma budes cim skor nasleodvat 🙂
a uz ti napisala ta doktorka? som zvedava a dufam ze ti nic hrozne nenajdu 😉

zoji79
28. jan 2014

@nelly3 Ano operoval ma aj ten. Ale neviem si celkom predstavit, ze mu zaklopem na dvere a poviem mu, nech ma odporuci do ciech, lebo nasi lekari su prepojeni s car centrami, a neverim, ze by mi neodporucil tu niekoho. Kazdopadne skusit to skusim. Inac nely, ked si brala Lucrin, mala si k tomu Livial aleo Lady bon?

zoji79
28. jan 2014

@ludinka Gratulujem 🙂 🙂 🙂 , uz nemusis testovat 🙂
@nomxxx Uplne super, uz mate prvu fotku do albumu 🙂 Prajem krasne tehulkovanie a hlavne vela zdravicka 😉
@gagik ze vraj operacia by mala pomoct. ...cakam tiez na zazrak 🙂 Od bolesti velkych ta zbavia, to je iste, len musis mat fakt dobreho operatera 😉

patrissia
28. jan 2014

@miskanr1 neboli hneď výsledky, povedal, že za také 2 hodiny, tak že aby som mu teraz ráno napísala mail, že on mi pošle výsledky.. nerobil mi môj gyn. horm. profil, teraz mi v rf urobili na prolatin a tsh a ostatne idem k svojmu dr. a hned zacinam aj stimulovat...akoze ten Stelcl je fakt super chlap, ukecany, simpaticky, fakt super doktor... vsetko nam povysvetloval... som fakt rada, ze si mi poradila rf dakujem pekne 🙂

miskanr1
28. jan 2014

@patrissia No super. Ja som to tiež tak mala, že už na konzultácii som bola 1DC a hned som odchádzala s liekmi a začala na daľší deň stimulovať 🙂 a potom to už išlo rýchlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre