Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
1. máj 2014

@zuzanka05 ahoj..ano..som z galanty..a chystame sa prvy krta do Brna..Mala som jedno ivf a dva vklady z toho..zial negativne,,tak chceme teraz skusit Brno:.Ty si tam teda spokojna..aj ste boli pred tym niekede inde?A co doktor Koudelka?v pohode?

izzie27
1. máj 2014

ahojte kocky, vcera som bola na UTZ. Bala som sa, lebo HCG minuly tyzden nebolo vysoke. Ale vcera som dostala aj fotecku a zodpovedame 5tt. 🙂 🙂 🙂

haimi
1. máj 2014

@skaredekacatko a tie ihly si dostala v rf, ci si kupila v lekarni ? Ty uz tiez zacinas tento mesiac, ze ?

tinkatinulka
1. máj 2014

@izzie27 gratulujem 🙂

izzie27
1. máj 2014

@tinkatinulka dakujem 🙂

nomxxx
1. máj 2014

@izzie27 gratulujééém 🙂

skaredekacatko
1. máj 2014

@haimi vsetko mi dali tam s takou peknou kozmetickou tastickou No neviem co budu tie ihly stat som sa ani neopytala som bola otapena po hsk tak ma mohli obalamutit 😀 Ale som pisala dokimu ze poistovna nepreplaca tak chcem soft tak dufam ze to nebude palka za to super vybavenie bo by ma slahlo. Mna doteraz pichala kamoska tak neviem ako to bude teraz ked musim rano ja si sama neviem pichnut sai klepocu ruky. A ten medrol chuti priserne.

kikappp
1. máj 2014

@haimi
@skaredekacatko ahojte,ja si picham injekcie o 19tej vecer a vraj to je jedno kedy ci rano alebo vecer ale hlavne je dodrziavat tu istu hodinu.

skaredekacatko
1. máj 2014

@kikappp ja som sa jej pytala ze ci mozem vecer a ona povedala ze rano kvoli pregnilu.

kikappp
1. máj 2014

@skaredekacatko tak mne nikto nic take nepovedal a aj na stranke to tak maju ze je jedno ci rano alebo vecer,to ti hovorila Dr,?

skaredekacatko
1. máj 2014

Hej koordinatorka ci nieco take? Pregnyl sa dava z odstupom ja som brala predtym o 7 fostimon vecer a pregnyl mi pichli o 10 vecer. To este v martine. A teraz pri softe si nepamatam.

amstelko
1. máj 2014

Baby,počuli ste alebo máte skúsenosti so zmrazovaním vajíčok?Je také niečo možné?

kikappp
1. máj 2014

@skaredekacatko no pregny sa dava vzdy medzi 22 az 23h bez ohladu ci si stimulacne injekcie pichas rano ci vecer alebo sa mylim? 😕

skaredekacatko
1. máj 2014

@kikappp to mas pravdu pregnyl sa dava vecer ja budem pichat rano niekoho dufam schrastim kto mi to pichne.

kikappp
1. máj 2014

@skaredekacatko toto maju napisane na stranke

Nejdůležitější je pravidelná aplikace léků přibližně ve stejnou hodinu každý den. Je na Vás, zda si zvolíte ranní či večerní hodinu.

Tak som sa podla toho riadila,dufam ze to problem nebude 😅

skaredekacatko
1. máj 2014

@kikappp urcite nie ja som tiez brala vecer a nebol problem ale teraz ked to vravela ju posluchnem. A okrem toho beries aj ine lieky?

kikappp
1. máj 2014

@skaredekacatko ako to myslis ine lieky? mam gonal.

haimi
1. máj 2014

@skaredekacatko podla mna mas tie ihly v cene. Ja som si kupovala 15x striekacku, hrubsie ihly, tenke ihly a dezinfekciu a platila som 7eur 😉 mne robili v rf tiez hsk a pol hodku po zakroku som uz bola ako rybycka 🙂 nekuknes mi na obal tych tenkych ihiel, co je to za rozmer ? Ja mam oranzove 0,5x20mm

skaredekacatko
1. máj 2014

@kikappp ja beriem tabletky medrol na imunitu len tak preventivne to jr nieco ako prednisom.

skaredekacatko
1. máj 2014

@haimi hnede 0,46x12 a kedy si bola na hsk? Beries aj medrol? Ja teraz cenu neviem.lebo povodne dsl 2200 a kedze poistovna neschvaluje tak sme sa dohodli na softe a tam neviem kolko bude chcela som usetrit co sa dalo. Ale ci uz uvidim a dufat ze ma nevystrie.

haimi
1. máj 2014

@skaredekacatko to mas tensie a kratsie ako ja ☹ nevadi, vydrzim. Ja som bola na hsk v marci. Neberiem medrol, na co to je dobre ? Ja idem tiez nakoniec na soft 3x1clostil + 150j merionali a icsi, prip. Pk. Spolu aj s liekmi pocitam okolo 1300eur. Tak neviem, ci ta vystrelo 😉 brucho ma uz boli 5 dni, tak uz co chvila zacinam 🙂

kikappp
1. máj 2014

@skaredekacatko a aky je medzi nimi rozdiel? ja mam ten druhy ,prednison 😉

skaredekacatko
1. máj 2014

Hej to tych 1300 ratam aj ja. Medrol je ako prednison na imunitu.doki to teraz chcel riadne poistit ale kvoli poistovni musim.len soft . Ja nevi som kukala na nete asi je to rovnake . Aale ten medrol je hnus na jazyku horke otras

kikappp
1. máj 2014

@skaredekacatko a kolko mg denne beries?,inac aj prednison tak chuti 😀 ,daj to do ust a bleskovo hod vodu do seba a nic nepocitis 🙂

skaredekacatko
1. máj 2014

@kikappp hej robim rychlu akciu ale nepomaha. 😝 150 merionalu naposledy bolo 75 fostimonu plus clostil a boli dve vajka. Mne mozu len jedno vlozit tak 5-6 by stacilo. Uvidim ci sa to podari.

kikappp
1. máj 2014

@skaredekacatko tak skus este rychlejsiu 🙂
a toho medrolu beeris kolko mg? mne to dali 5mg denne pri prednisone.

skaredekacatko
1. máj 2014

Jednu tabletku rano jednu vecer neviem kolko to ma

nelly3
2. máj 2014

@haimi
tie hnede tenke ihly co davaju v RF na sk nekupis, len tie oranzove su u nas najtensie 😉

speranza1
2. máj 2014

@izzie27 naaaaaadhera.... z celého srdiecka gratulujem..konecne sa zacalo darit aj dlhodobym snazilkam.... tfuj tfuj tfuj.... prevelmi ti drzim place 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janedoe
2. máj 2014

Ahojte baby, neviete mi poradit ci existuje dake vysetrenie/vysetrenia ktore sa daju urobit. Zacinam mat totiz pocit, ze u nas ani nie je problem otehotniet, ale v tehotenstve pokracovat. Neviem, ci si to uz namyslam, alebo co. Ale uz parkrat som mala slabu druhu ciarku na tehotenskom teste, potom aj mrcha meskala 2-5 dni, ale nakoniec dosla. Dufam, ze nie som padnuta na hlavu :D

V predchadzajucom centre som sa na to doktora pytala, ale hovoril, ze sme obaja zdravi, tak by nemal byt s nicim problem, ale opakuje sa to stale. Ale tak tam mi aj laparku robili preto, ze keby mam endometriozu, tak ju odstrania a nakonie aj nasli endometriozu a nic s nou neurobili a a ni ju neliecia. Tak neviem....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre