Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

korenka17
30. jún 2014

@ina7 práve som zistila,že už som v 6 tt, 😅

korenka17
30. jún 2014

@donatela už som taaam a som už 6tt 😅

evicka46
30. jún 2014

@dalida Tak čo bolo na testiku? bol tam duch? Šup šup na krvičku držim palčeky 😉

rebeka33
30. jún 2014

@bojhy teraz tu niekomu prisla odpoved za 2tyzdne. Tolko to trvat nebude. Pozri par stran do zadu ,urcite ti baby poradia a co k tomu treba.musis tam min.3x. Konzultacia,opu,a et. Je dobre tam zajst aj na sono.
@donatela ano pichala som aj pri Simi, ale jej dvojca aj tak zomrelo. Takze to nebol 100%uspech. No predtym som bez neho potratila2x. Tak verim,ze pomaha.
@korenka17 hlava chce verit,ze to je od zaciatku super babo a vydrzi a ....... ,ale nejak mi to nejde. Stale sa najdem ako riesim co ak..... no ak bude streda o.k tak sa mozno ukludnim.
Prajem dobru noc a zajtra krasne hcg dievcata. V marci sa rodia super deti😉😉😉😉😉

kikuska_wedge
30. jún 2014

Ahojte dievčatá, ešte 10 dní a už sa môžem oficiálne pridať medzi vás reprofiťáčky. Neviem sa už dočkať, tak vás z diaľky sledujem, že aké úspechy sa tu dejú. @ingrid0105 je mi ľúto, že to nevyšlo. My sme takto dopadli minulý mesiac. Tiež neúspešné KET. Tehulkám gratulujem ku krásnym testíkom a stúpajúcemu hcg. 🙂

Aby sme si skrátili čakanie, tak zajtra ideme na prvé vyšetrenie na hemotológii a hneď po vyšetrení vyrážame smer Praha. V stredu ráno tam máme imunologické vyšetrenie. Viem že to znie čudne, ale dúfam, že nám niečo nájdu. Niečo čo by vysvetľovalo štyri neúspešné vklady, aby sme sa mohli pohnúť po 14 rokoch snaženia ďalej. 😠

lienka_1
30. jún 2014

@kikuska_wedge Kludne sa pridaj aj hned. A silno drzim palce, aby ten 15. rok bol ten spravny 😉

speranza1
1. júl 2014

@ivka3901 a v navode nemas, ze od ktorého dna ju mas uzivat?(myslim tu antiku)

speranza1
1. júl 2014

@ina7 ja sa asi zlaaaaaaznim... ved to su krasne testiky.... netrpezlivo budem cakat na dnesne HCG 😵 😵 😵 tfuj tfuj tfuj...

speranza1
1. júl 2014

Krasne utorkove ranko zenusky.... vstavame..vstavame...robime...sup sup... 😀 😀 😀 🙂 😉

ina7
1. júl 2014

@speranza1 Dakujem si zlaticko 🙂 Si mi prave vycarila usmev na tvari. 😀

speranza1
1. júl 2014

@ina7 este len dnes budes mat usmev na tvari, ked ti povedia HCGčko 😀 😀 😀 😀
oplut som ta oplula...takze vsetko je tak ako ma byt 😀 😀 😀 😀 .. si doma? alebo pracujes?

ina7
1. júl 2014

@speranza1 Pracujem. Jeden jedinykrat som bola po vklade doma a vtedy nebolo vobec nic. Aj Koudelka povedal ze mam normalne fungovat po vklade, len sa vyhnut tazkej namahavej praci. Ze ked budem aj dva tt lezat s vylozenymi nohami tak nijako nepomozem uhniezdeniu.

speranza1
1. júl 2014

@ina7 perfect... presne moj nazor... 😀 😀 😉 🙂 ale ze presne presne.... 🙂

falin
1. júl 2014

ahojte dievcence, krasne slnieckove ranko 🙂

@korenka17 - nadherne hcg, krasa, nech to ide tak krasne i dalej 😉

@ingrid0105 - je mi luto ze to nevyslo ☹. V RF robia ket aj v nativ cykle a ak nemas problem s narastenim sliznice, nativ preferuju. Postup je taky ze 1 DC das vediet dr. ze ti zacal novy cyklus, dr. ti da termin sona (cca 9-10 dc), krv sa neberie, iba na sono pozru sliznicu, na sono mozes ist i vlastnemu gyndosovi a dr. do RF das vediet ak je sliznica. Dr. stanovi termin KET (19-20dc), par dni predtym zacnes brat utrogestan (to ti dr. povie presne kedy). Vkladat mozes i 2. To sa s dr. na konzultacii dohodnes

@ina7 - krasne testiky Inus, dalsia tehulka, jupiii. Blahozelam

speranza1
1. júl 2014

@falin si predstav, ze u nas je uprsane a zamracene ranko...ale mne to nevadiiiiiiiii...ja milujem dazd.... 😵

tinkatinulka
1. júl 2014

@speranza1 ahoj ahoj u nas slniecko ale padlo dobre to poprsanie..už nam schol aj travnik..ja som mala divny sen, bola som tehula mala som brusko ale nik na nechcel zobrat na sono že je este skoro a ja som im tvrdila že je už aj rodit možem..desne som sa bala o to male že ho nik nechcel kuknut co je oki..moj mi povedal že asi mi už z toho vsetkeho preskoci 😢

speranza1
1. júl 2014

@tinkatinulka ani mi nehovor...tieto sny su aj mojou nocnou morou..mne sa casto sniva jeden sen..ze porodim babatko malicke ako dlan.... cca 19tt, mam ho v dlani a je mrtve...ten sen sa mi sniva od mojich 14-15 rokov...a to som este nevedela, ze raz budem mat problem s otehu.... ten sen je taky zivy, ze stale v noci, ked sa mi sniva tak vstanem, prevelmi placem a uz ani nezaspim... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 😔 .... ked na to teraz myslim (na ten sen) tak placem tiez..jednoducho sa to inak neda...len vyplakat sa... 😢

evicka46
1. júl 2014

@dalida No moja krvička bola dnes negat. ☹

speranza1
1. júl 2014

@evicka46 😔

falin
1. júl 2014

@speranza1 - vazne, u nas bolo vcera cely den zamracene a prsalo. Ja mam radsje pekne slniecko. A sa mi zda ze ludia su viac usmievavy, oblecenie pestrejsie a veselsie a aj vonku je vsetko farebnejsie 🙂

evicka46
1. júl 2014

@speranza1 ČAkala som to lebo testiky boli negatívne budem bojovat dalej asi budem volit Brno nevieš nahodou či to poistovna preplatí ešte mam 2 pokusy IVF

speranza1
1. júl 2014

@falin ja mam rada takmer kazde pocasie.... milujem slnko, zboznujem dazd, mam rada burku....akurát co mi mozno sposobuje troska depky...je ....ak je pridlho zamracene a dlhe dni nevychadza slniecko... vtedy mi asi troska tak preskakuje 😲 😲 😅 😅 😕 😀

falin
1. júl 2014

@tinkatinulka @speranza1 - ach tie sny ☹ nedaju cloveku spavat, nie aby si v noci pekne clovek oddychol, ale ta tuzba po babätku sa vynara i v noci, je to niekde hlboko v podvedomi a v sne to vzdy vyplava,
Baby, tak velmi vam prajem aby sta mali babuliatka. Prajem to vsetkym snazilkam, ale specialne a uplne najviac tym dlhodobym

speranza1
1. júl 2014

@evicka46 jasan ze preplati.... super..mas este 2 pokusy... aku mas poistovnu???

speranza1
1. júl 2014

@falin no pre mna to nie je jednoduche..lebo ja mam bujnu fantaziu 😀 😀 😀 😀 a ked sa mi snivaju tie chu***ny, tak mam potom strach, ze sa to splni.... hej som divna...ale co uz... 😲 😲 😲 😲

falin
1. júl 2014

@evicka46 ☹ , je mi ti luto. Brno je urcite dobra volba. Vseobecna preplaca, dovera teraz po novom nepreplatila ziadnej kočke tu z rf 😖 . Ziadost musis mat schvalenu ale dopredu pred absolvovanim ivf

ludinka
1. júl 2014

@evicka46 je mi to luto 😔

falin
1. júl 2014

@speranza1 - nie si divna, si jedinecna 😉 . Ja som zas bez fantazie 😖 a podla mna je lepsie ju mat bujaru ako minimalnu 😎

evicka46
1. júl 2014

@falin Dik za info ja mam dôveru asi sa dám prepoistit.

evicka46
1. júl 2014

@falin a ako často sa tam chodí? Počula som že nejaky Stecl Dr je dobry.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre