Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
5. sep 2014

@tixx kedy ides do Brna?🙂

ludinka
5. sep 2014

@speranza1 ☹ no tak ti nezavidim ale najlepsie ti asi pomoze to cvicenie, len to chce pevnu volu....tie doplnky radsej uzivaj moja, ved zdravie mas len jedno, ved hadam to nie je az take svinstvo ako lieky na ivf 😒
viem ze si spominala ze si velmi pracovne vytazena, ale ty si podla mna pripad zrely na kupele, nechces o tom predsa len popremyslat? hmm 😅

ja zajtra zacinam 10 tt 😵 ,,tehotenske chute,, teda nemam ziadne-nemam chut absolutne na nic 😒 ale inac zjest mozem skoro vsetko, z nicoho mi nie je extra horsie ako ked som hladna, ale fakt jem nasilu a bez chuti 😝

speranza1
5. sep 2014

@ludinka no..cvicit som este len vcera zacala... lebo som mala pocit, ze mi je lepsie....no..ale mozno som zle cvicila tu jogu..lebo dnes ma boli znova vsetko+klby 😲 😲 😕 🙂 😀....odo dnes si nasadim kuru vitaminov a vsetkych liekov...ach..jaj dufam, ze to moje telo este zvladne..... 🙂

speranza1
5. sep 2014

@ludinka 10tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a radsej 🤐 ...ale vies co myslim 🙂 😉 😀

tixx
5. sep 2014

@evadek dnes o 14 vklad, ale z domu ideme uz teraz, mame kopu inych vybavovaciek este 🙂

evadek
5. sep 2014

@tixx jaaaaaaj...tesis sa?🙂 Brusko pripravene ?🙂))

ludinka
5. sep 2014

@tixx a nezabudni dnes vecer na dcl cerveneho vinka 😉

jalaura
5. sep 2014

Baby chcem vas len povzbudit...nevzdavajte to a bojujte za svoje stastie...aj ked to nevyjde hned...treba pozitivne mysliet a dufat...my sme toho skvelym prikladom... dnes drzime v naruci nasho prveho synceka vdaka Reprofitu... a urcite sme s Reprofitom este neskoncili:}
Vsetkym Vam drzim palce a bojujte!!!

tixx
5. sep 2014

@ludinka vinko? Ja ze ananasovy dzus 🙂

tixx
5. sep 2014

@evadek no jasne, ze sa tesim a viac pripravena uz byt nemozem 🙂

ludinka
5. sep 2014

@tixx mne sa osvedcilo vino 🙂 naordinoval mi ho sam koudelka

speranza1
5. sep 2014

@jalaura zo srdiecka gratulujem 😵 😵 😵 😵

falin
5. sep 2014

@speranza1 - ukazem, ukazem 😀 Super bolo, polenosili sme, oddychli sme si, parada. Aj dlhsie by som vydrzala 😎 . Boli sme pri slovenskom mori 😀 Ale az dolu na juhu - na Korculi (ved staru korculu to len na Korculu taha 😀 😀 😀 ). Mam sa fajne, rozbiehame novy skosky rok, tak sa musime trosku zabehnut a naskocit na nejaky rezim.
Ale citam ze tebe je akosi nedobre 😖 , to mi je luto, ze sa takto trapis. Inac ked beries takto moc liekov, vyskusaj Lipovitan na obnovu pecene a radsej si tie lieky na mazivo znovu nasad.

falin
5. sep 2014

@jalaura - gratulujem 😵 😵 😵, uzivajte si ho 🙂

korenka17
5. sep 2014

@ludinka mne utroš väčšinou kupovali kamošky hocikde na SK,nemali by robiť problém,ak,tak mi daj vedieť,viem ti 5 škatúl predať 😉

tlucka
5. sep 2014

@falin Ahojky zlatíčko, Ďakujem za všetko 😉
Vklad mi robil Marcel a bol úplne super.
Všetko by bolo fajn, až kým mi včera po ceste domov nezavovala svokra... že svokor počas zbierania hríbov odpadol, volali mu záchranku, v nemocnici podpísal reverz a máme preňho ísť do Malaciek do nemocnice. Skoro ma j... Tlak asi tristo, nervy v kýbli... Neznášam svojich svokrovcov, nemáme dobré vzťahy, robia iba nervy a zlo v rodine, ublížili mi už nespočetne krát, svokor je veľmi zlý človek, ale keď niečo potrebuje, tak som najlepšia nevestička 😠
Mužovi som povedala, že ak sa to náhodou teraz neporadí, tak len vďaka nim....
Čo ti poviem, nervy mám z toho v riti...

ludinka
5. sep 2014

@tlucka 🙄
ale mozno prave preto sa to prave teraz konecne podari 🤐 😉

ludinka
5. sep 2014

@korenka17 dakujem ozvem sa potom

tinka9075
5. sep 2014

Babenky na povzbudenie v Reprofite robia zázraky už som nedúfala že budem mama 🙂 🙂

mimika1973
5. sep 2014

@jalaura ahoj, jeeej, tak uz mate miminko na svete? 😵 kedy sa narodilo, a ako sa vola ? 🙂 velka gratulka!
Ano ano, urcite sme s RF este neskoncili! 😉

mimika1973
5. sep 2014

@tinka9075 jeeeda, aki sme uz veliki, to leti!!!! krasni su bubacikovia! 😵 😵

jplenka
5. sep 2014

@ludinka Ja som už od OPU (pondelok) naordinovala červené vínko. Len predvčerom som mužovi vynadala, nech mi to pripomína, teda uleje on 🙂 a tak včera pred 22 mi hovorí: "joj, ešte si nemala vínko" tak ulial 🙂

tinka9075
5. sep 2014

@mimika1973 veru veľký tak rýchlo rastú nedávno som si z pôrodnice doniesla bábetká 🙂 🙂

jplenka
5. sep 2014

@falin áno, áno, my pôjdeme pekne spolu s gagirl a aj spolu budem tehošky 🙂

falin
5. sep 2014

@tlucka - aj som si myslela ze Marcel robil. Fajn ze bol super. A to so svokrom, hod teraz za hlavu, a nemysli na to to. Ja viem, vzdy sa to lahsie hovori ako zije, ale skus byt v bohodicke a mysliet na baby 😉 Opatruj sa, moja. Ide vikend, tak vela oddychuj, vsetko ostatne pocka 😎

falin
5. sep 2014

@tinka9075 - Tinuska, podarení su drobci, ozaj neskutocne rychlo rastu, leti ten cas ... Uzivaj si ich 😉

falin
5. sep 2014

Krasny vikendik prajem dievcence 🙂

haimi
5. sep 2014

@ludinka neviem, ci tam chcem dopisovat negativne spravy 😉

lienka_1
5. sep 2014

@falin AJ tebe Falinka! 😉

tinka9075
5. sep 2014

@falin ďakujem rastú rýchlo niekedy sa mi zdá že sú zo dna na deň sú väčší 🙂 🙂 užívam si drobcov aj keď Zojka mi dáva zabrať je to taký čertisko všade je 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre