Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tixx
10. sep 2014

@ludinka sono,ktore to tehotenstvo potvrdi? ze je vsetko,ako ma byt? ci uz sono,kde bude vidiet ♥ ?

ludinka
10. sep 2014

@tixx prve sono ktore potvrdi ze je vsetko ok, ja som mala vtedy uz aj srdiecko 🙂

tixx
10. sep 2014

@ludinka a to si bola v Brne este,ci u svojho lekara? no verim,ze to cakanie muselo byt hrozne,ja sa ale neskutocne tesim na ten pocit,ked si najdem // a budem vediet, ze som konecne tehotna 🙂

tinkatinulka
10. sep 2014

@zabka1124 no on je expert ale podobu svojho sina nezaprie takže neviem ako by som to vykecala..inak to mrazenie ma ani nenapadlo ale moj si rad keca s Machacom takže ide tam skor pre vlstný pôžitok ..

ludinka
10. sep 2014

@tixx bola som u svojho lekara, a keby nema dovolenku tak ba som sa objednala aj skor, ale nedalo sa, no a v brne kazdeho objednavaju az za 2 tyzdne
ano prvy krat najst // ja uzasny pocit 😵 , ale u mna to znamenalo normalne tehu az na 3. krat...preto bolo velmi tazke cakat na to sono

tixx
10. sep 2014

@ludinka ale jedno sono teda v Brne este urcite absolvujem? 2 tyzdne od kedy?od potvrdenia tehu? a verim,ze pre teba muselo byt tazke cakat na to sono...ja si to este ani neviem predstavit, vlasnte nic okolo tehotenstva,ale uz sa na to tesim a dufam,ze sa coskoro dozvieme dobru spravu 🙂

zabka1124
10. sep 2014

@tinkatinulka no ten tvoj mm je teda iny expert🙂!!!Ze chodi si tam pre vlastny pozitok🙂!!!
Moj mm by si to tiez vychutnal, ale to by chcel ,aby som bola tam s niim🙂-v tej miestnosti🙂!!!!

ludinka
10. sep 2014

@tixx mozes aj nemusis ist do brna na sono,ale ja som isla k svojmu lebo sa mi zdalo zbytocne merat tu 3- hodinovu cestu koli 5 minutam
zelam ti nech si tie // najdes uz coskoro 😵 tfuj tfuj

tixx
10. sep 2014

@ludinka si zlata, dakujem, a urcite budem informovat 😉 je nas tu takych cakateliek na // teraz viac 🙂

ludinka
10. sep 2014

@tixx ano ja viem ze vas je viac, na vsetky myslim a drzim palce 🙂
bodaj by ste boli taka silna skupina tehuliek
ja som sam vojak v poli 😀 , predo mnou su 3 alebo 4 kocky takmer narovnako s terminom potom dlho nic, ja a zase dlho nic, cakam teda na vas 😉

tinkatinulka
10. sep 2014

@zabka1124 na toto ma este neukecal..povedal že si požiča dáku peknu sestričku..haha nezaprie sa

zuzu1108
10. sep 2014

@benny11 Ahoj ja len dobre. Teraz som absolvovala hysteroskopiu a milý, vsetko vysvetlil. Ja nemôžem zatiaľ povedat nic zle 😊.

kama2
10. sep 2014

@tixx ja som mala teraz slabu ciarku na 8 den (po PK) a to sa chytili obe embryjka

tixx
10. sep 2014

@kama2 my sme tiez mali PK, preto sa bojim,ze skor ako na 10 den budem zbytocne sklamana,a duchov nahanat nechcem 😝 tebe gratulujem! 🙂

malickaberuska
10. sep 2014

Žienky, super sa to číta - tie správičky že ste tehotné vďaka Reprofitu, alebo čakáte na testovanie. Teším sa s vami a vlieva mi to obrovskú nádej do žíl!!! 😵 A verím, že nielen mne 😵 😵

malickaberuska
10. sep 2014

@kama2 fíha, to by bol môj splnený sen 🙂

tixx
10. sep 2014

@malickaberuska drzime palceeee!!! 😉

skaredekacatko
10. sep 2014

@benny11 ja som to neriesila koho mi dali toho som brala vraj su tam vsetci dobry. Ale marcela si pochvaluju baby.

malickaberuska
10. sep 2014

@tixx ďakujem. 🙂 Však aj ja Tebe - vám všetkým 🙂

U nás je to určite otázka niekoľkých mesiacov, lebo ja som dosť komplikovaný prípad, to už budete mať všetky čo ste aktuálne po vklade, alebo v stimulácii, za sebou prvý trimester, minimálne 😉 Ale to nám nevadí, trpezlivosti máme s manželom, zatiaľ, dosť, tých niekoľko rokov čakania nás zocelilo. 🙂 a dobré správy od Vás nás s mužom, teda hlavne mňa, veľmi posilňujú 🙂

tixx
10. sep 2014

@malickaberuska tak nech uz je len a len dobre teraz, v Brne si v dobrych rukach 😉

korenka17
10. sep 2014

@zabka1124 dakujem,ukludnila si ma,beriem nejaké neznáme čípky,neviem ani názov,lebo v lekárni mi dali rovno zabalené v šakutke bez názvu a dávam si ich od spodu 10dní,nuž,nech som ja a malé fit.

korenka17
10. sep 2014

@ludinka mojaaa,viem,o čom píšeš,ale nebaoj,to ubehne,ja som tiež malé nevidela od 21.8.,včera mi ani neukázali na sone,to som bola na prenatálnej,nie u môjho gyndoša,doktor bol dosť nanič...tak vydrž a daj vedieť

korenka17
10. sep 2014

@izzie27 to je asi povinná jazda tá sladká voda,že?...nuž,čaká nás ešte toho veľa,dík za podporu 😅

korenka17
10. sep 2014

@speranza1 dakujem pekne,tak už sme v druhom levli,už to musíme dotiahnuť do šťastného konca 😵

kama2
10. sep 2014

@malickaberuska ved aj moj, len teraz mi z toho uz viacej lepi, aby som to dobre dobačovala az do konca 😉 a to uz mame reprofitovu takmer 3-rocnu slecnu...ako mi marcel napisal, doma bude pekne veselo 😀

kama2
10. sep 2014

@tixx kazde tehu je asi ine, pri dcere som mala slabu ciarku na 8 den bez PK, vkladane boli tiez 2 embyjka, chytilo sa vtedy len 1. Radsej vydrz na ten 10 den, su to zbytocne nervy a sklamanie. Drzim palec!

adventmision
10. sep 2014

@benny11
mala som ho na prvej konzultacii, celkom spravne to odhadol s mojim manzelom robili sme picsi,icsi.u mna navrhol nativ mala som 3folikuly.dr.machac povedal ze ak pridem nabuduce tak viac hormonov.tak neviem, ale odpisuje na maily rychlo

sona_fit
10. sep 2014

@tlucka Ahoj Lucka! Kiež by som Ta mohla nasledovať! Tuším máš až 4 mrazacikov 🙂 paráda!
Mne bolo strašne zle počas stimulky a dnes som bola na OPU, zatiaľ 5 oocytov. Este ma hrozne pichá v bruchu, uff nech to len všetko dobre dopadne.
Tebe sa teraz asi vlečie čas hrozne pomaly, co? Este dovolenkujes či už si nastúpila aj do práce? Nech Ti to rýchlo ubieha, verím že tento krát ti to už určite vide, take kvalitne vajka si mala, vyoddychovana si bola, tak nemôže byt inak 😉

donatela
10. sep 2014

@zabka1124 ahoj moja!!! Uz v sobotu Opu? Ty si blesk! Budem na teba silno mysliet🙂🙂 nech je toto 3.ivf take uspene ako to prve! A ides fo Brna vlakom, ci? Matejko je u jaslickar? Velky chlap! Posielam mu boztok na licko, ze je taky hrdina!
Dakujem za opytanie. My sa mame fajn vsetci 4-ria. Zatial sme zdravi. Klopem na drevo🙂🙂 Tesime sa a dufame, ze to tento raz vyjde🙂 Buduci piatok mam poradnu a triple testy, tak uvidime ako je drobatko na tom. Nasa tretiacka len bozka a hladka brusko🙂 A muz mi nic nedovoli robit, ani nic dvihat... Vsetci su zlati, aj moja mamina mi pomaha ako vladze... Ale inak fungujem normalne, pracujem a tak. Skor fyzicky sa setrim.
Tak drzim palcoky a daj vediet aka bola urodicka🙂🙂🙂

kika8259
10. sep 2014

@korenka17 ahoj môžem sa spýtať na to prenatálne vyšetrenie? teda či ti to nakázal lekár alebo je to dobrovolné? nevyznám sa ešte v tých vyšetreniach ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre