Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
24. feb 2014

@mimika1973 Oproti predchadzjucemu cyklu sa zlepsili, mozno preto to nefunguje, ze moje vajka su zvyknute na tie morno nespravne 😕

speranza1
24. feb 2014

@patrissia super... ma toho vela, ked mal tu dovolenku (aspon tak ste spominali)....som rada ze ti odpovedal.... 🙂

ria191
24. feb 2014

@speranza1 ale nie ja som iba podradná sila 😠 😠 😠 ja to musím iba všetko natrepať do PC a hlavná ekonómka to celé skompletuje 😀 😀 😀 a samozrejme zlízne smotanu 😠 😠 😠 ale nesťažujem si 😀 😀 😀 makám veď vidíš 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
24. feb 2014

@speranza1 tak budeme dve "je...té" 😕 😕 😕

speranza1
24. feb 2014

@ria191 ja sa cestne priznavam ze ja uz "asi" aj som..... 😀 😀 😀 😀

kuchi
24. feb 2014

@tinkatinulka Ahojky, neviem či by s tým mal problém Kaščák, ale odkiaľ máš info že stačí pečiatka primára, aj keď to nieje univerzitná nemocnica? Ja už som z toho mimo.... 🙂

argenti
24. feb 2014

@speranza1 Ale ved raz sa to predsa musí podařit. Aspoň ja tomu verim. Na každu ráz pride, len ten hore to na nás skusa, že kolko vydržíme.🙂🙂

speranza1
24. feb 2014

@argenti presne tak 😉 😉 😎

lucka_220809
24. feb 2014

baby, este mam otazocku... mne po OPU nenaordinovali Estrimax... nemavam problem so sliznicou nikdy, ale predtym v BA mi ho dali tak nejak automaticky.... oni to individualne pri OPU posudia podla toho, ako vidia, ze vyzera ta maternica..? neviete?

speranza1
24. feb 2014

@lucka_220809 ja som este nikdy nebrala estrimax..takze bud v pohode..ked nemas problem s výstelkou maternice, tak to je vsetko OK 😉 😉 😉

lucka_220809
24. feb 2014

@speranza1 oukej, super super.. ja len,ze vlastne sa mi k tomu nikto nevyjadril , tym, ze stelcl bol na dovci, druhy uzv mi uz robil Otevrel, OPU Pospisilova 🙂) vsetci zlati,ale to clovek nevie,kto co kam poznacil ... bola som ale velmi prijemne prekvapena, ze Stelcl nechal poznamku pre embryologov, ze sa ma oplodnovat vsetko ICSI..som mu uplne na prvej konzultacii vravela, ze u nas sa ivf metodou neoplodnilo nist, ale potom som sa s nim uz o tom nebavila a trochu som sa bala, ze sa na to zabudne.... a ked som sa pytala, tak vraj tam tu poznamku nechal. Fakt som bola milo prekvapena, lebo ja zo Slovenskeho CARu som zvyknuta na to, ze lava ruka nevie co robi prava niekedy...

speranza1
24. feb 2014

@lucka_220809 draha...myslim ze v RF pre istotu vsetko napichuju...nenapichuju len vtedy ked je naozaj suprovy spmg.

speranza1
24. feb 2014

zeny idem prec... majte sa mi krasne, zajtra rano som tu ako na "koni" 😀 😀 😀 😀 paaaaaa

ria191
24. feb 2014

@speranza1 neveríííííííííííííííííííííím také malé, krásne, čierne a ešte aj z východzu a "je...é"???? nie nie nie príliš silná kombinácia nestraš 😀 😀 😀

nelly3
24. feb 2014

@lienka_1
jaj moja je mi to luto, toto iste som zazila v septembri a v novembri, tie nase vajicka, nejako sa im nechce alebo co, asi uz toho maju dost tiez chudence. neboj raz to dame 😉

nelly3
24. feb 2014

@lucka_220809
vklad robi ak je tam tvoj gynekolog, ale ved to je v podstate jedno, su tam vsetci super. ja keby tebou, zajtra rano volam, ja tiez chodim na vklad vacsinou sama a je celkom dobry spoj bus z ba do brna, myslim o 9 hod ide z ba, ja chodim tym, je tam o 10.30 hod. vacsinou az o 11 hod. mozes behnut do shoppingu na autobusovej stanici - zvonarke, ubehne ti cas 😉

nelly3
24. feb 2014

@lucka_220809
soft robia stale metodou ICSI 😉 a ked chces vediet aky mal tvoj manzelik spermiogram, napis im, na ich stranke maju aj e-maily, ja som tak naposledy pisala a obratom mi odpisali ake mal vysledky 😉

lienka_1
24. feb 2014

@nelly3 Vies, ze som cely cas myslela na teba? A Raz to urcite dame! 😉

vivianamk
24. feb 2014

@kuchi my čakame na refundáciu od augsta ale mám dôveru. chcu od nas ze sme boli odporúčaní ísť do zahraničia, už si vymyšlaju take blbosti len aby nemuseli preplatiť. a my sme sa rozhodli dobrovoľne ze pôjdeme do brna. tak stale čakame. uz ich bombardujeme mailami a aj tak dako nič. tak drzim palce možno VšZP je lepšia a rychlejšia.

siga
24. feb 2014

Ahojte zienky uz dlhsie sledujem vase prispevky a idem sa k vam pridat, kedze aj ja chodim do RF. Min. tyzden som bola na OPU a mala som ist na transfer az v dalsom cykle aby sme minimalizovali hyperstimulak kedze uz raz som si to odskakala a poriadne v centre v BA. Teraz som mala soft stimulku a 3 vajka mi oplodnili ale dnes som sa dozvedela ze mi nic nezamrazili kedze neboli kvalitne a nevyvinuli sa na blastocysty. Stalo sa aj vam ze nebolo co vlozit po stimulke? Drzim vam vsetkym moc moc palce aby vam to vyslo a nezazivali ste taketo sklamania.

sarasota
24. feb 2014

@ria191 ahojky Matejko poslucha a najradsej sa hra s mojim mechurom.Posielame kopancek. 🙂

mimi_2
24. feb 2014

Dievčatá, ďakujem za rady, chorobu som potlačila, teplota klesla a JoX je super @lienka_1, no a moja dnešná úroda 8 vajok, tak snáď vydrží aspoň jedno 🙂

sarasota
24. feb 2014

@ria191 jedna pupkata pre teba tuna byva Matejicek mazlicek 😀

sarasota
24. feb 2014

@lienka_1 je mi to luto nabuduce bude riadna uroda a roztocis to.

nelly3
24. feb 2014

@sarasota
jej ty mas ake malicke brusko 😵

lucka_220809
24. feb 2014

@nelly3 ja som nakoniec nevydrzala a napisala som Stelclovi ohladom zajtrajska... hned mi zlaty odpisal, vraj dnes - 4 den nekontroluju kvalitu, ale vcera to vraj vyzeralo velmi dobre 🙂 Tak ze sa vidime zajtra o 13tej, ze mi zavola rano len ak by sa to zmenilo... ale ze nemysli, tak som pochopila 🙂 a to je parada...
Jo a s tym spermio, vidis, ma mohlo napadnut aj skor...uz teraz vydrzim do zajtra a opytam sa rovno tam...

mimi_2
24. feb 2014

@lienka_1 Juj moja teraz až čítam..☹ ale tak ešte tu nádej je, ja som to mala minulý mesiac takto 2 vajká jedno dozreté a ani to sa neoplodnilo a oznámil mi to Marcel po dvoch dňoch od odberu ☹ Ale tak držím palce nech to nie je môj prípad a posielam srdiečko pre šťastie 🙂 😉

tinkatinulka
24. feb 2014

@lienka_1 co to tu čítam nezufaj nadej ešte jeeee a dvojičky buduuuu ako koláče buduuuu 😀

lienka_1
24. feb 2014

@tinkatinulka Ja uz som to embrusko oplakala 😔 U nas sa zazraky nedeju, ani tento-krat nie.....ale nabuduce snad ano 😉

tinkatinulka
24. feb 2014

@lienka_1 ja som bola cely den prec a strasne som dufala že tu budem čakať ale nezufaj babo bude ak nie teraz tak dalsi krát..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre