Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
25. mar 2014

@nelly3 pre MUDr. Chocholouška ??? 😀 😀 😀 možno aj tam raz skončím 😝 😝 😝 😕 😕 😕

tinkatinulka
25. mar 2014

@ria191 no hej asi sa nejak moc podobame nooo este chod k vestici a sme doma obe 🙂

nelly3
25. mar 2014

@ria191
no moj manzelik sa dal na studium psychológie a chce robit psychológa, potom si vitana 😀 ja som pre neho uz tazky pacient 😀
takze onedlho tu bude nova tehulka, sup sup nato 😵

ria191
25. mar 2014

@tinkatinulka tinča tinča to totálne neuznávam eeeeeeee raz bola ségra a celý rok trpela nespavosťou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tinkatinulka
25. mar 2014

@ria191 mne sa to zatim plni..ale skor islo o liecitela takže to je zas trosku ine

skaredekacatko
25. mar 2014

Niekde tu bol zoznam tyvh klinickych pravovisk ohladom tej ziadosti pre doveru. Viete mi to sem dat este raz beviem to naist tu dikes

mimika1973
25. mar 2014

@ria191 cooo? ty si soferovala sama domov po narkoze???!!! 😕 🤐 chces po rici! vies, ze sa to nesmie? ze mas mat doprovod??? nezbednica jedna! 😀 😀 Este ze si stastne dorazila do ciela, pocuj! 😵

nelly3
25. mar 2014

@skaredekacatko
1. Národný ústav srdcových a cievnych chorôb
2. Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb
3. Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb
4. Národný onkologický ústav
5. Východoslovenský onkologický ústav
6. Národný ústav tuberkulózy a respiračných chorôb
7. Národný ústav reumatických chorôb
8. Národný endokrinologický a diabetologický ústav
9. Onkologický ústav sv. Alžbety Bratislava
10. Detské kardiocentrum
11. Detské fakultné nemocnice
12. Univerzitné nemocnice
13. Fakultná nemocnica Banská Bystrica

skaredekacatko
25. mar 2014

@nelly3 vdaka ti. To sa tam staci mailom objednat nevies?

nelly3
25. mar 2014

@skaredekacatko
hmm to neviem, lebo si myslim, ze nebudu vediet co od nich chces, je to uplna blbost tie klinicke pracoviska, ja som mala tu vyhodu, ze mna v jednej kedysi operovali, tak som isla za tym gynekológom, mam tam aj kartu atd. tak mi to v pohode potvrdil, zial poistovna mi to aj tak neschvalila 😠

skaredekacatko
25. mar 2014

@nelly3 ja vobec neviem ze ako postupovat co robit som z toho pakco ze komu a co napisat
ale sla by som do blavy a zaroven by som kukla spoluziacku.

skaredekacatko
25. mar 2014

Je tu niektora ktora podavala ziadost o schvalenie do dovery a zatial jej to nezamietli.

izzie27
25. mar 2014

@mimika1973mam soft s clost. a merionalom. Z minula mi zostal orgalutran. 🙂
@ria191 este bojujeme, snad to vyde. Aj tebe drzim palce, nech sa myom opat neobjavil 😉

jalaura
25. mar 2014

@miskanr1 ahoj, uz dlho som sa neozvala...ako sa mavas? vyslo ti to? Ako dalej postupujete?

haimi
25. mar 2014

@skaredekacatko ja ju mam v dovere, ale aktualne cakam na vysledok. Mam tam kratky protokol, tak uvidime. Este by mohol niekto poziadat o soft, aby sme vedeli, co schvaluju a co nie. Na to ze mas kratky protokol, tak ti to vyslo brutal vela, to si tam mala v tej cene aj predlzenu kultivaciu, icsi..., to co poistovna nepreplaca? Ja som si tam dala len lieky a ivf.

haimi
25. mar 2014

@kuchi drzim palce aj ja. Do akeho protokolu ides?

zozole1886
25. mar 2014

Zdravím Vás mamičky. Mám takú netypickú prosbu, dúfam, že neprestanete čítať po prvej vete emoticon Som končiaca študentka na psychológii UK v Bratislave, robím diplom.prácu na tému Zážitok virtuálnej komunity, kde zisťujem, aké sú vzťahy v online skupinách na internete a aká je vzájomná podpora členov/členiek medzi sebou. Je to len 22 otázok , na pár minút, ak by ste si našli čas veľmi mi to pomôže a budem vďačná. Týka sa to tejto komunity MODRY KONIK, čiže ak Vás môžem poprosiť odpovedať vrámci nej.
Ďakujem pekne a ostatným sa ospravedlňujem za tento príspevok.

tu je link na vyplnenie
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fo...

skaredekacatko
25. mar 2014

@hiami praveze nemam rozpis ten mi neposlali napisali len cenu. A ty si si v akom klinickom pracovisku dala potvrdit lebo ja ani sajnu nemam ze kde mam ist a co povedat. Ako viem kde su tie pracoviska to je ale vsetko.Idem pisat dokimu ze nech mi posle aj ten rozpis ze poistovni nestaci suma.

haimi
25. mar 2014

@skaredekacatko ja som bola u primara v trnavskej nemocnici. Zial tato nemocnica nepatri do zoznamu, kt. zavesila @nelly3 cize uvidim. Do tt som isla preto, lebo mi tam a jesen robili laparku. Vobec som tam nepisala, ani nevolala. Dosla som pocas ordinacnych hodin, vysvetlila som, co potrebujem a bolo. V pohode mi to opeciatkoval. Neviem odkial si, ale ked chces mat istotu, tak si vyber radsej univerzitnu nemocnicu ako kramare, ruzinovsku... mne do tej ziadosti rozpisal ivf aj lieky. Treba si dat pozor, lebo mne tam uviedol cenu liekov len za jeden den, takze som to musela potom truchu kamuflovat 🙂 drzim palce, nech to schvali dovera aspon niekomu 🙂

skaredekacatko
25. mar 2014

@haimi ja som.z pd na laparke som bola unas v bojniciach. Praveze neviem ked tam len tak nabehnem do blavy ci mi nieco potvrdia ked omne nic nevedia som fakt s tej dovery 😒

haimi
25. mar 2014

@skaredekacatko tak to mas potom lepsie do bystrice 😉 skus si popr. pozriet mail na primara a skus mu napisat mail

skaredekacatko
25. mar 2014

@hiami to hej ale sla by som v blave pozriet kamosku. Tak asi napisem tam mail.

falin
26. mar 2014

@ria191 - cau koculka. Bielco je teda iny macher, super ze ti tvojho kamosa - nekamosa odstranil. Som rada ze ti to dobre dopadlo, teraz uz nic nebrani v ceste k tehu. Kludne to poisti aj postarom 😎 😀 😀 , ale tehu budes a basta 😉
A ta cesta po narkoze autom, no ty si ine cislo, po holej by si si zasluzila 😝. Esteze si prisla stastne domov

@lienka_1 - pekne sa vyliec. Ten maraton po lekaroch ti nezavidim, ale aspon budes mat vsetko pod kontrolou a po Velkej noci ides 😉

@izzie27 - izi, drzime palce v dalsom boji 😵

@sarasota
@speranza1
@mimika1973
@nely3
pekny den kočky 😉

annavi
26. mar 2014

ahojte žienky..mám na Vás otázočku. Pri IVF softe sa kolky DC zacína so stimulkou???

kuchi
26. mar 2014

@haimi idem do krátkeho protokolu. Ešte sa spýtam, v tej nemocnici ti dali iba razítko, alebo ti tam aj niečo napísali?

ria191
26. mar 2014

@falin 😀 😀 😀 áno Bielčo je veru kapacita o tom niet pochýb 😀 😀 😀 . Ráno tá cesta bola oveľa oveľa horšia dokonca som musela odstaviť auto na odpočívadle a poskákať si na čerstvom vzduchu cesta naspäť bola úplne v pohode bez problémov inak by som nešla 😝 😝 😝 😀 😀 😀 takže žiadne po rici nebude 😀 😀 😀

speranza1
26. mar 2014

@annavi zacnes bud na 1dc s clostylom a na druhy den s injekciami ...alebo beries len od druhého dna injekcie..... - ak to nie je tak dievcence opravte ma, prosim.... 😉 🙂

speranza1
26. mar 2014

@falin ahojcek draha... aky mas dnes den? uz dosla milostiva??? u mna este nie..ja este cakam ...poctivo cakam.... 🙂
@ria191 ahoj slnko mojich oci..... tak a ty sa ako mas??? mas este nejake boliestky, ci uz si v plnom pracovnom nasadení?

nelly3
26. mar 2014

@speranza1
speri urob si testik moja 😉

nelly3
26. mar 2014

@ria191
a kedy mozes ist do toho? baby ved uz tento rok musi byt nas, uz sme sa dlho nacakali, nove pride otehu a idu prec, my tu zavadziame he-he, ale uz dlho nebudeme 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre