Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

moja72
6. máj 2012

@bibi24 skúšali ste aj PCSI? keby to bolo v spermiách možno by to pomohlo

bibi24
6. máj 2012

@moja72 chcela som, ale stelcl nedoporucil, nabuduce na tom budem trvat. Ale tak vidis, blastocysta bola jednotkova, takze tazko povedat.

zlatanka30
6. máj 2012

@bibi24 a krv na AMH hormon ti brali?

bibi24
6. máj 2012

@zlatanka30 brali, mam ho zvyseny, ale ovulaciu mavam.

brita
6. máj 2012

@bibi24 Ahoj, nevzdavaj to. My sme posledne tri pokusy s darkynou vratane KEt mali negativne (vsetko blastocysty) a potom az ten stvrty vysiel. 😉 Vies, ja Stelclovi verim, co on povie, aj ked ta uplne chapem, ze chces to PICSI skusit. Ja mam maternicu uplne v poriadku, s mojimi vajickami to neslo a manzel ma astenoteratozoospermiu. Ale PICSI sme nemali a nakoniec sa to podarilo. Drzim palce. 😉

zlatanka30
6. máj 2012

@bibi24 no ja ho mam 0 a tiez mavam ovulaciu.Amh hovori o tom aku mas vlastne zasobu vajicok.mne sa pri ivf tvorili bolo ich sice menej kedze mam len jeden vajecnik ,ale boli uz slabe a nekvalitne.prosim nevzdavaj to hoc neviem kolko mas rokov.viem je to tazke ja to poznam na sebe .aj mna kazdy neuspech polozil

bibi24
6. máj 2012

@zlatanka30 ja mam podla amh vajicok dost, ja som zle reagovala prave na klasicke ivf z toho dovodu, ze sa tvorili stale nove a nove vajicka a tie dominantne poriadne nerastli. Ale pri softe je to ok. Nemyslim, ze je to vo vajickach, lebo dokopy zo 4. ivf sme mali 10 vajicok a z toho 8 embryi. Cize uspech.
Urcite to nevzdavam a pojdeme do toho znova, az dovtedy kym to nevyjde, alebo nebudem stara na ivf 😀
O par mesiacov budem mat 31 a skusame to uz vyse 3 rokov (2 s pomocou car).

zlatanka30
6. máj 2012

@bibi24 a kde si bola na ivf?v ktorom care?

bibi24
6. máj 2012

@zlatanka30 v iscare ba a v zasade som tam bola spokojna, ale chceli sme skusit brno.

zlatanka30
6. máj 2012

@bibi24 aj my sme boli v iscare ale v martine

moja72
7. máj 2012

Dobré ráno. Tak dievčence, dnes 10.deň po ET a test negatívny ☹ takže ani 4.IVF nevišlo 😒

speranza1
7. máj 2012

dobre rano dievcence, dnes som 7 den po ET, test biely ako krieda, hlava ma boli ako kona a zacala som uz aj spinit, prsia ma uplne prestali boliet, uz vobec nie su citlive, ani naliate...takze vysledok ani 3 IVF nevyslo.... 😔 😔 😔

speranza1
7. máj 2012

@moja72 je mi to luto... naozaj ..presne viem co citis... 😢 😔

kukulik30
7. máj 2012

dobre ranko..tak ja tiez nic..biele, uz som si ista, ze nic....viem to uz 100%, lebo vcera ma vsetko prestalo boliet, teda furt som pisala, ze nemam priznaky, akurat to napnute brucho ako na svalovku a vcera uplne uvolnilo a prsia tiez, to som si ani nevsimla , kym sa to nestratilo ☹

speranza1
7. máj 2012

@kukulik30 presne ako pises.... do vcera som sa este aj ja citila "inak" ako maly balonik.... dnes rano uz nic a este k tomu aj ta priserna bolest hlavy, ktoru mavam tak 2 dni pred menzes.....ach jaj

kukulik30
7. máj 2012

tak dievcata , sme naplnili statistiku o neuspesnych IVF asi 😔 sa mi to zda ako nejaky zly sen, ze ani jedna z nas..okrem zlatanky

kukulik30
7. máj 2012

ja ani neviem, co teraz, kedze peniaze uz nie su a tak som verila

linda81
7. máj 2012

@kukulik30
@speranza1 Ahojte ...dufam , ze sa mozem pridat...aj ked som nie v reprofite....mrzi ma to kocky...mne sa to uz tiez 3 x stalo(1 x Kryo)...presne ako pisete...priznaky zmizli asi 8 den , prestala som byt smädna, take prazdno zvlaste vnutorne a vzdy som vedela , ze je to zasa stratene....teraz je to 2 tytdne, este ma obcas panika prepadne, co dalej, ale rozhodne chcem ist cim skor znova do toho....drzte sa..

speranza1
7. máj 2012

@kukulik30 ja by som uz najradsej vysadila lieky nech sa to spusti a nech uz mam ten menzes za sebou..pri poslednom IVFku som myslela ze umrem, take som mala bolesti pri mrche...

speranza1
7. máj 2012

@linda81 je mi to luto.... uprimne luto 😔

kukulik30
7. máj 2012

@speranza1 aj ja som uz rozmyslala, ale nakoniec som dala, lebo este nie je cas na menzes, ja som dnes 25dc, tak este pockam a o dva dni vysadim...

kukulik30
7. máj 2012

@linda81 to mi je luto ☹

speranza1
7. máj 2012

@kukulik30 ja mam dostat az 11steho.. neviem ci mam cakat, alebo nie....tak zatial som lieky nevysadila...
ty pojdes aj na krv? alebo?...mne ked sa spusti menzes, tak uz nejdem asi nikde...a ani neviem kedy mozeme zacat odznova, pretoze niektorym odporucaju 3 mesiace pockat a inym vravia, ze po dalsom menzes mozu zacat so stimulkou...jooooj este ani mrazacikov nemame... kurna fix...

linda81
7. máj 2012

@speranza1 ja som tiez chcela zacat po tomto cykle, ale objavili sa u mna vysoke ANA protilatky, tak najprv musim s tym nieco robit....som z toho smutna , to cakanie ma ubija...v nasom CAR je to tak , ze staci jeden cyklus pauza..

speranza1
7. máj 2012

@linda81 a ty ktore CAR navstevujes? a co su to ANA protilatky?

kukulik30
7. máj 2012

@speranza1 myslim, ze mozes aj hned, kedze to bola soft stimulka...

speranza1
7. máj 2012

@kukulik30 aj vy pojdete hned do toho? alebo?

kukulik30
7. máj 2012

@speranza1 ja neviem, neviem, co dalej..vobec, mame este mrazaciky v KE, tak pojdeme si pre ne a potom mozno , ked naskrabeme zase peniaze, ale to ked zase vytasia na nas eurovy cennik, tak to sa mi ani nechce...lebo je to velmi vela

speranza1
7. máj 2012

@kukulik30 neboj... KET uz urcite vyjde.... 😉

kukulik30
7. máj 2012

@speranza1 no neviem, na svk mrazia vela ale ci aj kvalitne... 😒 to neviem, mala som vela ketov a nic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre