Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
11. máj 2012

@bettypo ani tento krat to nevyslo.... 😔 😔 😔 😔 (ak chcete kuk do albumu)

mackaso
11. máj 2012

@bettypo podľa mňa mi také vyšetrenie nikto nerobil, ale spýtam sa na to, to by mi mal urobiť endokrinológ však?

hencidlo
11. máj 2012

@mackaso joj moja to sme vsetky verili, ze sa to na 1x podari.... 😀 ale realita je ina. no hormonalny profil mi robil moj gynekolog tu na sk. a ano som sa pomylila malo to byt FT4, ale ako pozeram ty mas super hodnoty. v RF mi nerobili ziadne odbery, tam som uz musela pris so vsetkymi vysledkami a az potom sme riesili IVF a potom ET. chodim k p. dr. Kozumlikovi. momentale ma poslali si spravit genetiku (aj koli tomu, ci mam kvalitne vajka...) lebo ak nie tak potom uz budeme krocik blizsie k pravde, preco sa to nepodarilo 😅

hencidlo
11. máj 2012

@speranza1 uz si bola na krv? alebo len podla testu si skonstatovala ze sa to nepodarilo? nezufaj mozno sa este poriadne nezahrizlo ved na tom teste je vidno ciarocku. tak hlavu hore 😉

mackaso
11. máj 2012

@hencidlo už som si našla aj v papieroch tie abnormálne protilátky, ATPO 3000+ ATG 108 +, to aké sú hodnoty, je to ok?

mackaso
11. máj 2012

@hencidlo už som našla aj tie protilátky, ATG, ATPO

hencidlo
11. máj 2012

@mackaso tak to neviem mne toto nerobili

mackaso
11. máj 2012

@hencidlo dobré hodnoty, ale to sú z decembra 2011, od vtedy som tam nevola, mám ísť pred IVF znova na odbery nové?

hencidlo
11. máj 2012

@mackaso tak to neviem, skus poprosit zenskeho ci by ti mohol spravit HP

speranza1
11. máj 2012

@hencidlo uz si nerobim ziadne nadeje... je to asi to najhorsie co moze byt... ta ciarka je v skutocnosti rovnaka ako v 9 den...takze zrejme tam nieco bolo..ale uz aj nie je...nie na krv nejdem... posledny pokus testu bude v nedelu..a potom vysadim lieky...nech sa uz mrcha rozbehne...
a hor sa do dalsieho IVF 🙂

hencidlo
11. máj 2012

@speranza1 juuuj moja 😅 , nech je ako ma byt ale hlavne ti budem drzat palceky, aby sa to uz podarilo 😉

speranza1
11. máj 2012

@hencidlo 🙂 dakujem aj ja tebe drzim paluchy, nech ti to nabuduce uz vyjde na 100% 😉 ...

hencidlo
11. máj 2012

@speranza1 😉

bibi24
11. máj 2012

@speranza1 Zlatko, vies, ze ja budem ta posledna, ktora by ti davala falosne nadeje. Ale, ciarka tam je. Chod na krv, uz dnes si mala ist. Dolezite je zistit, ake je tam to hcg a ci stupa. Testom nevies zistit vsetko. Nemyslim si, ze je to uplne stratene. Este pockaj do tej nedele.
Ale viem ako sa asi citis a co prezivas a ze verit v takomto pripade je velmi velmi tazke. Drz sa.

speranza1
11. máj 2012

@bibi24 je mi do 😢 😢 😢 😢 ... na krv nechcem ist k svojej gyndoske, je to jedna klebetna krava od ktorej planujem odist....

bibi24
11. máj 2012

@speranza1 Joj, tak to mas blbe, ale sa da ist na krv aj hocikde inde do labaku. Sice za to zaplatis, ale da sa to. Hm?

lulu10
11. máj 2012

@speranza1 tiez som za to aby si isla na krv, ved ciarka na tom teste je

speranza1
11. máj 2012

@bibi24 tak takto by som to skusila..ale ani neviem kde by som mohla ist... 🙂
@lulu10 hej je tam ale je rovnaka (hoci mozno na fotke to tak nevidiet)..a mam pocit ze na 11den po ET by uz mala byt ciara ako hrom 😉 🙂

lulu10
11. máj 2012

@speranza1 to neviem aka by mala byt na 11den po et... ktory den cyklu si?

speranza1
11. máj 2012

@lulu10 28 dc

lulu10
11. máj 2012

@speranza1 neviem ci sa to pri ET berie inak ale takuto ciarku som ja mala normalne tak na 29DC ked som bola tehu.... keby si otehu prirodzene tak si dnes este len vsimnes ze ti neprisla mrcha a zajtra robis prvy test... skus tu krv urcite.

speranza1
11. máj 2012

@lulu10 skusim..ale najskor v stredu... skor z roboty nemozem...

lulu10
11. máj 2012

@speranza1 utros beries, ze?

speranza1
11. máj 2012

@lulu10 ano este ano...

melisska
11. máj 2012

dievcata ak si zozeniem 3 ks fostimon a 7 ks menopur mozem to pouzit takto?

melisska
11. máj 2012

@speranza1 nemusi byt ako hrom, ale mala by byt tmavsia ako predosla trosicku, ja si tiez myslim, ze nadej tam este je 😉

kukulik30
11. máj 2012

ahojte, som nedavno dosla od gyn, bola som ukoncit PN, vzala mi krv na HCG, ze si mozem byt ista a cakat mrchu....

hencidlo
11. máj 2012

@speranza1 ved nemusis ist k gyndoske na krv, toto ti spravi aj obvodak... 😉

hencidlo
11. máj 2012

@kukulik30 to je mi luto a je to uz na 1000%?

speranza1
11. máj 2012

@kukulik30 je mi to luto☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre