Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mackaso
19. jún 2012

@nelly3 ja to mám podobné len s Bravelle, juj, prečo som si myslela, že chodíš k Macháčovi, sa mi to pomýlilo nejako 🙂

leamax
19. jún 2012

@bettypo aha, tak vidim, ze sa nemusim bat to tiez navysit, ked mi vyslo TSH 3,36. a FT4 si mala take strasne nizke? lebo ved to ma byt okolo 11 😕 mne vyslo 13,56 naposledy

bettypo
19. jún 2012

@leamax ale jednotka je ng/dl - a uvádza sa tu rozmedzie od 0,9 - 1,9

leamax
19. jún 2012

@bettypo jaj, tak to bude asi len o desatinnu ciarku posunute. no kazdopadne si mala podobne hodnoty ako ja, takze to kludne mozem navysit 🙂

zabka1124
19. jún 2012

@mackaso ahojky, prepac , ze az teraz.len teraz som dosla domov.Neviem kolko som mala, ale Dr. mi robila sono a povedala, ze je to yborne, ze ani vela ani malo.Nepovedala mi ani ake su velke , ani kolko ich je 😒 !!V sobotu mam OPU, dovtedy este picham Bravelle (8/9/10DC + 10DC etrotide a vecer pregnyl,11DC nic a 12 sa hlasim u nich!!!Sono mi robila Dr.Kurecova, mila to osobka, len som si myslela,ze tam bude moj Dr.!!!A tiez opu mi nevedela sestricka povedat, kto ta bude!!Pri mojom stasti sa tam vystriedaju vsetci , okrem Stelcla 😀 !!!

zabka1124
19. jún 2012

@nelly3 ja berem tiez eltroxin, tak sa to vola u nas a mne zabr pekne, ja som mala 1tab/den a na druhy den2tabl.(25Mlg) a mne sa to pomalicky upravilo, trvalo to asi 3-4 mesiace. Inak mne tiez endokrinolog povedal, ze to nie su velke hodnoty (4.32), ale gynekolog povedal, ze sa to musi znizit, hlavne kvoli potratom!!

lulu10
20. jún 2012

@dalida ja tiez nic 😔

dalida
20. jún 2012

@lulu10 uz mas vysledky z krvi? Mne Koudy kazal vyckat az do vysledku... Zajtra ma caka odber. Ak to nevyslo teraz, tak potom na buduce urcite. 😉 Mrzi ma to 😔 Aj mna boli srdce 😔 Viem, co prezivas 😔

lulu10
20. jún 2012

@dalida ja som nebola na IVF, my mame domacu vyrobu zatial, ale mrcha dosla 😔 este pockam na jednu ak zas pride tak uz kaslem na to a ideme na ivf

dalida
20. jún 2012

@lulu10 ze domaca vyroba 🙂 Vase babo bude made in home 😉 Zo mna si manzel utahuje, ze to bude maly Cech.... Koudy mu dorobi rucky a nozky 😀 Smejem sa, moja, ale je mi do placu. Su to protichodne pocity, ktore som prezila nie raz 😔 Prajem ti vela pozitivnej energie.

lulu10
20. jún 2012

@dalida rano so to oplakala ale co uz.... dalsi mesiac predomnou tak hura do boja! len ani toto teplo asi spermoskam moc neprospieva...

kukulik30
20. jún 2012

ahojte
@lulu10
@dalida to ma mrzi zienky 😔

inak , ked som bola na OPu, tak bol za mnou Koudy a ze ma dovolenku, ze mi urobo odber a ide prec...papiere mi doniesla dr Vitouskova, tiez mila osobka, takze myslim, ze aj Et bude robit niekto iny

kiara15
20. jún 2012

@lulu10
@dalida citim s vami a drzim vam palceky 😉

dalida
21. jún 2012

@kukulik30
@kiara15 dakujem. Vysledky z krvi budem mat okolo 10 - 11tej..., tak uvidime....

kukulik30
21. jún 2012

ahojte

@dalida a uz si netestovala? takze nadej este je?

melisska
21. jún 2012

tak tu ste 😀

melisska
21. jún 2012

vlastne tu si kukulik, som sa unahlila 🙂

dalida
21. jún 2012

@kukulik30 nie uz som netestovala. Ci je nadej? Neviem...
@melisska aj ja som tu 🙂

melisska
21. jún 2012

@dalida 🙂

dalida
21. jún 2012

@kukulik30 ako si dopadla na OPU, moja?

@melisska ako sa mas, krasavica ? 🙂

kukulik30
21. jún 2012

@dalida celkom prekvapivo, nakoniec odobrali 13oocytov , co som bola v soku, lebo na uzv sme poratali 6....a z toho bolo 9 zrelych a 8 sa oplodnilo 🙂 zatial bojuju bublinky

melisska
21. jún 2012

@dalida že krásavica 😀 mam sa dobre, hlavne ked na buduci tyzden piatok konci skolsky rok 😉

kukulik30
21. jún 2012

@melisska takze ty este pracujes?

melisska
21. jún 2012

@kukulik30 tento tyzden som doma a na buduci praca 😠

kukulik30
21. jún 2012

@melisska nedalo sa inak? dokelu...ja viem, ze zaver skol. roka , ale tak oddychovat by si mala, a hlavne v klude....tie koncorocne stresy nezavidim 😒

melisska
21. jún 2012

@kukulik30 ja sama neviem myslis ze je lepsie byt doma?

kukulik30
21. jún 2012

@melisska no zavisi, aku mas pracu a ci to zvladas, u mna je lepsie, ze som doma 🙂

dalida
21. jún 2012

@melisska ,@kukulik30 ja som momentalne v praci... Bola som doma jeden den po ET... No je pravda, ze mam kludnu pracu, nenamaham sa a aktualne som aj sama, takze... 🙂 Uvazujem nad zmenou ... tak do dvoch rokov by som chcela aj ja pracovat s detickami. Chcem si doplnit vzdelanie... potom sa uvidi 😉

melisska
21. jún 2012

@kukulik30 aj u mna by bolo lepsie doma ale neviem ci sa to bude dat, opytam s riaditelky

melisska
21. jún 2012

@kukulik30 samko je v skolke, ten nadherny chlapcek?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre