Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kukulik30
25. jún 2012

ahojte

@dalida dakujem moja, dufam, ze teraz u mna ostane 🙂

speranza1
25. jún 2012

ahojte dievcence..tak ako sa vam dari?
ahojky
@kukulik30 .. vidim ze ty si uz po ET.... drzim paluchy... kolko ste vkladali tentokrat? 🙂

kukulik30
25. jún 2012

@speranza1 ano, uz po 🙂 nakoniec zase iba jedno...i ked som chcela 2, ale nepresvedcila som dr....vzhladom k tomu, ze uz mame chlapceka, tak dr vravel, ze keby boli dvojky, ze by bol bokom a este aj kvoli minulorocnej sekcii, ze to je velke riziko, ze jedna krasna blastocysta hatchujuca staci 🙂 tak sme suhlasili
a snad ostane aj nieco na mrazenie, on tvrdil, ze urcite, lebo aj dalsie boli krasne....

speranza1
25. jún 2012

@kukulik30 jeej tfuj tfuj tfuj...velmi ti prajem aby vam to tentokrat vyslo a aby ste to dotiahli do uspesneho konca.... 😵 🙂

kukulik30
25. jún 2012

@speranza1 dakujem a vy kedy idete na vec?

kukulik30
25. jún 2012

inak , ja som zistila, ze po tejto stimulke som mala ovela krajsie embryjka, ktovie, cim to je, mala som Gonal teraz a este aj vyssiu davku...tak ktovie , ci tie vajka boli kvalitnejsie , alebo spermose lepsie povyberali...neviem, ale je to lepsie 🙂
minule sme nedosli do stadia hatchujucej a expandovanej blastocysty...mala som iba vcasne 2 a morulky 2

speranza1
25. jún 2012

@kukulik30 radi by sme do toho isli v juli...este musim kupit lieky a potom pojdeme do toho...tak cca 10.7 by mala dojst mrcha..takze zrejme budeme pokracovat po tejto mrchani... akurat som si precitala ze ste mali 13 oocytov..krasne... a 8 oplodnenych..to je super ...uvidim ako dopadnem tentokrat ja...🙂
Idete aj niekam na dovolenku? alebo?

speranza1
25. jún 2012

@kukulik30 to je dobre ze boli take kvalitne..teraz nech sa penke zahryzka aby ste sa dockali krasneho zdraveho babuliatka 😵 ..ani nevies ako ti to prajem... 🙂

kukulik30
25. jún 2012

@speranza1 jaj, tak to je coby dup 🙂 drzim paluchy, uz dlho sme sa tu netesili z pozitivnych sprav 😵

ano , celkom fajn odber pri minimalke, pred ET som mala tazkosti s bruchom, viac ako minule...aj pri ET mi Machac vravel, ze je v brus. dutine volna tekutina, tak sme fajne nastimulovali 🙂 citim, ze mam nafuknute dost brucho, aj teraz...
a na dovcu nejdeme, nasa dovca bola v Brne....ale tak ja ozeliem aj dovolenku, len nech sa to podari....pojdeme iba na take kratke vylety po SVK, alebo do madarska na kupko na predlzeny vikend, ak to vyjde....

holly74
25. jún 2012

Čaute žienky, zdravím všetky a @kukulik30 držím place, hatchujúca blastocysta je super !!! Tá sa určo zahryzne 🙂

speranza1
25. jún 2012

@kukulik30 budeme sa tesit z pozitivnej spravy ze si tehulka... 🙂 🙂 🙂

dalida
25. jún 2012

Ahojte, reprofitacky. Koudy mi odporucal prestavku dva mesiace... takze si este uzijem leto a potom to skusime znova 😉

nelly3
25. jún 2012

ako tak citam, tak v juli nas tu bude viacej stimulovat 😉

melisska
25. jún 2012

@dalida dakujem

kika386
26. jún 2012

Aj ja sa pripajam, mna tiez caka v juli stimulacia, je to nas 4 pokus, tak uz sa na to tesim 🙂

kukulik30
26. jún 2012

ahojte...hura , mame 2 embryjka zamrazene , 1x XB 2/3 a 1x HB 2/3 , su ohodnotene na 2/3.... 😕 vkladali mi jednotkove a teito maju az 2/3..co myslite maju sancu???? ja dufam, ze ano

dalida
26. jún 2012

@kukulik30 super 🙂

hencidlo
26. jún 2012

@kukulik30 waw to je supeeeeeeeeer aj ja chceeem 😉

kukulik30
26. jún 2012

@hencidlo
@dalida nie je to hodnotenie nizke? 😒

hencidlo
26. jún 2012

@kukulik30 preco myslis?

kukulik30
26. jún 2012

@hencidlo no lebo na ET som mala hodnotenie HB grade 1 a teraz tie , co mrazili su 2/3
u nas na SVK som sa so ziadnym hodnotenim nestretla, nikde mi nic o embryjkach nevraveli, vlozili a tym to haslo, takze toto hodnotenie je v Brne super 🙂 len som chcela vediet , ake su sance pri jednotlivych hodnoteniach 😉

holly74
26. jún 2012

Ahojte žienky, dnes mi prišla mrcha - ale krvácam slabo, určo sa to rozbehne v noci alebo zajtra ako poznám svoj cyklus; myslíte že teda dnes mám brať ako prvý deň, zajtra ako druhý deň a začať stimulovať zajtra? Alebo ako to mám rátať? Ď.

kukulik30
26. jún 2012

@holly74 ja by som asi zajtrajsok ratala ako 1.dc 😉

kukulik30
26. jún 2012

@holly74 a kedy si zacala krvacat / spinit , doobedu ci poobede?

dalida
26. jún 2012

@kukulik30 nevyznam sa v hodnoteniach, nie som na ne odbornik... len myslim, ze by nemrazili bublinky, ak by nemali sancu na uspech. 🙂 Teraz sa tym netrap 🙂 Opatruj bublinku v brusku 😉

bettypo
26. jún 2012
bettypo
26. jún 2012

@holly74 ja som v tom texte prehliadla slovo silné. Ale doteraz som vždy vedela, že ak je krv riadna - červená tak sa to berie ako ms. Niekde som zahliadla, že stimulovali aj od 3 Dc, takže ak by si zajtrajší deň brala ako prvý bolo by to v pohode a nič sa nedeje

holly74
26. jún 2012

@kukulik30 Kuki, od rána dnes, je to zatiaľ tmavohnedé, nie jasná červená.
@bettypo Díki.
Inak je pravda, že pri 28. dňovom cykle, som ich aj tak mala dostať až zajtra....

kukulik30
26. jún 2012

@holly74 ta potom , by som to spravila, ako som pisala predtym.... 😉
ja mavam tiez takto zaciatky , ze spinenie a ten prvy den neratam , cakam na jasnu krv...

zabka1124
26. jún 2012

@rebeka33 dakujemeeeeee🙂zatial sa drzia embryjka🙂🙂 😀 🙂 ,tak sa vytesujem!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre