Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hencidlo
11. júl 2012

@zabka1124 supeeer, ani nevies ako to prajem kazdej jednej z nas, je to najkrajsi dar a zo srdca vam prajem len to najlepsie, hlavne aby ste krasne rastli a boli zdravucky!!! 🙂

speranza1
11. júl 2012

@hencidlo servus moja... tak ja cakam dnes zajtra mrchu a idem na vec 😉 a ty?

hencidlo
11. júl 2012

@speranza1no ja so vecny cakatel 😀 23.7 idem na genetiku, potom cakam na vysledok a potom zasa na schvalenie ziadosti, lebo chcem 1x vyskusat aj slovenske IVF 😀 tak stale len cakam a cakam ....... takze ja pojdem na to az niekedy v septembri ak to dobre pojde 😅
tak ty ides teraz na to? budem drzat vsetky prsteky, aby to teraz klaplo, tak ako ma!!!!!!!! 😉

speranza1
11. júl 2012

@hencidlo takze sme ako dve cakanky 😀... stale cakame co bude...ale tak snad sa raz dockame...
my sme sa s mm dohodli ze ak sa tento krat nepodari, tak si dame dlhsiu pauzu od vsetkeho... 😉

zabka1124
11. júl 2012

@hencidlo dakujem 🙂,aj my ti prajeme to iste🙂,ubehne to ako voda🙂a budem citat taketo spravicky od Teba tiez🙂

zabka1124
11. júl 2012

@kukulik30 ahojky🙂 dakujem , aj ked sa vytesujem potichucky,aby som nezakrikla🙂

kukulik30
11. júl 2012

ahojte
@hencidlo no ja papam estrimax, v piatok idem ku svojmu gyn na kontrolu sliznice a na zaklade nej mi Koudy povie, kedy bude KET

melisska
11. júl 2012

@kukulik30 aj ja idem v piatok 😉

kukulik30
11. júl 2012

@melisska na uzv sliznice, ci na vklad?

melisska
12. júl 2012

@kukulik30 na utz sliznice 😎

nelly3
12. júl 2012

baby na kolky den sa cca robi vklad? okolo 12DC?

nelly3
12. júl 2012

cca priblizne viem, len chcem vediet co ste boli uz na vklade, ze asi tak kolky DC vam robili 😉

monita81
12. júl 2012

@nelly3 Ahoj,mne robili vklad 16.,18. a 19.DC a 19.DC bol najšťastnejší 😵

nelly3
12. júl 2012

@monita81
dost neskoro, to si mala KET? lebo vtedy sa neskor vklada ci? lebo zistujem si to pre dovolenku ako by mi to asi tak vyslo 😉

monita81
12. júl 2012

@nelly3 áno 18.,19. bol KET,16. bol ET

hencidlo
12. júl 2012

@monita81 cawes maska, ty aj zijes?

monita81
12. júl 2012

@hencidlo 😀 No nazďo,tak v tomto počasí len prežívam a už ma chytila nakupovacia horúčka,Paťo by nám mal zrušiť internet,lebo sa nedoplatí 😉 Ty čakáš na tú genetiku,čo?Ja sa ti v pondelok popýtam na tú hysteroskopiu,neboj mám to nzaznačené v kalendári!!!

monita81
12. júl 2012

@hencidlo oprava:nie v pondelok ale v utorok.A ty takto v práci koníkuješ?

hencidlo
12. júl 2012

@monita81 psssssst 😉 nie tak nahlas ........xixixixi

speranza1
12. júl 2012

cavles baby, tak ja som uz zacala spinit takze od zajtra budem ratat 1dc (to uz zacnem aj krvacat predpokladam) a na 2dc zaciname bojovat 🙂 mm sa uz nemohol dockat kedy zacneme pichat injekcie...chybalo mu to😀

speranza1
12. júl 2012

dievcata poprosim vas, ktora viete cislo do reprofitu, napiste mi ho do IP.... neda sa mi zobrazit ich webová stránka a cislo som zabudla doma... 😕

speranza1
12. júl 2012

ok uz nemusite..uz som si to zistila...ale dakujeeeeeeeeeeeem....

nelly3
12. júl 2012

@speranza1
ja asi zajtra alebo pozajtra dostanem 😉

kukulik30
12. júl 2012

ahojte
@melisska ano? a ktory si den cyklu? ja budem zajtra 11.dc
to sa este mozno stretneme na KETe 😉 to by bola sranda, dame spolocne cestu 😀

melisska
12. júl 2012

@kukulik30 to by bolo super 😀 ja som 12dc 😉

kukulik30
13. júl 2012

ahojte
@melisska no ako si dopadla?

melisska
13. júl 2012

@kukulik30 ahojte
moja ja som objednana na 13:00 ale janko nechce ist so mnou tak asi nic z toho nebude 😔

kukulik30
13. júl 2012

@melisska jak , ze nechce a mas dr v SNV? ci ako? ved chod...to akoze sa na to vykaslete?

melisska
13. júl 2012

@kukulik30 poslala som ti IP 😉

nelly3
14. júl 2012

hallo kde ste vsetky 🙂 moja mrcha sa zatial nedostavila, tym padom pride zajtra alebo pozajtra a tento mesiac ziadna stimulka nebude ☹ zakon schvalnosti brrrrrr

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre