Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
22. júl 2012

@lulu10 tak to je mi luto naozaj...mozno by bolo vhodne pouvazovat aj nad sukromnou skupinou....

nelly3
22. júl 2012

@lulu10
hmm je to verejne, tak s tym sa musi pocitat, ale nie je to nic prijemne, mne sa to tiez stalo, ale neriesim to, vela veci, ktore nechcem nepisem, alebo jedine cez IP.

nelly3
22. júl 2012

@kukulik30
prosim ta kolko sa plati za KET?

kukulik30
23. júl 2012

@nelly3 200€

speranza1
23. júl 2012

@kukulik30 ahoj kuki, tak ako dopadol KET?

kukulik30
23. júl 2012

@speranza1 ahoj moja...dopadol dobre, asi som bola vcera jedina , koho mali na plane...bol Koudelka a vlozili jednu expandovanu blastocystu , ale dvojkovej kvality...opat som sa snazila ho presvedcit, ze ci predsa nedame dve, ale vravel, ze je pekna, ze sa pekne nafukla, ze riskovat nechce...no , tak dam na neho, ved on je sef 🙂
som troska skepticka ..ale tak ktovie...1.8. mam spravit test
dievcata, ktorym sa podaril KET s dvojkovou blastocystou, hor sa a povzbudte ma!!!! 🙂 🙂 🙂

speranza1
23. júl 2012

@kukulik30 nebojky...urcite sa to podari a budes ty ta, ktora bude povzbudzovat ostatne dievcata.... 😵 .....
a budes skusat testovat skor? alebo to nechas na 1.8? (pekny datumik 😉 )

kukulik30
23. júl 2012

@speranza1 no ktovie, na ET som mala prekrasnu jendotkovu blastocystu a nic a teraz ..no neviem

testovat tentokrat nebudem...budem iba verit a dufat, ze to predsa len moze vyjst 🙂

speranza1
23. júl 2012

@kukulik30 pozri ja poznam niekolko dievcat tu z konika, ktorym sa to podarilo s dvojkovou blastocystou...sice to bol ET..ale ET ci KET..sa mi zda, ze je to jedno...alebo nie??? ale, ked sa krasne embryjko rozmrazilo, tak nevidim problem, preco by sa nemalo nadherne dalej vyvijat... 🙂 ..

kukulik30
23. júl 2012

@speranza1 asi jej budem silno verit... 🙂

kukulik30
23. júl 2012

@speranza1 a ty sa ako citis, uz sa ti blizi OPU 😉

speranza1
23. júl 2012

@kukulik30 hej zajtra mam OPU... no citim sa celkom fajn.... vcera k veceru ma troska pobolievalo brusko a dnes ma boli miesto, kde som pichala vecer pregnyl....ale to su len take mini pidi boliestky.... pre mna je to pichanie asi ta najjednoduchsia cast z celeho IVF... potom to cakanie na vysledok, ci sa vyvija a po ET je pre mna horsia cast🙂

kukulik30
23. júl 2012

@speranza1 aj u mna to tak je...tato priprava je nic oproti tym dalsim dnom 😉
tak drzim palceky, nech to dobre dopadne a coskoro sa budeme tesit z // 🙂

holly74
23. júl 2012

@kukulik30 Kuki, mooc držím palce....čítala som , že to hodnotenie stupňa kvality nie je až také dôležité, najdôležitejšie je, aby malo taký počet buniek ako v danom dni vývoj ako treba, takže blastocysta je úplne super podľa mňa 😉 Držkaj sa.
@speranza1 Držím palce aj tebe , dievča, daj vedieť potom výsledok. Akú si mala stimulku?
Ja zajtra ráno testujem, ale mám zlé tušenie... 😒

speranza1
23. júl 2012

@holly74 ahojky..ja som mala min. stimulku... colstilbegyt 1-1-1 + merional 75jedn.
a ty si ktory den po ET? a preco mas zle tusenie 😕 ?

holly74
23. júl 2012

@speranza1 som 12. deň po ET. Cítim sa ako na krámy, tak preto...v stredu by som ich mala dostať....

speranza1
23. júl 2012

@holly74 aale ..ved aj tie co boli tehu sa citili presne ako na menzes...len s malickym rozdielom..menzes uz nedosiel 😀 .a veriiim ze aj u teba to bude tak.... a spinis? alebo? a neskusala si testovat?

holly74
23. júl 2012

@speranza1 nie, nie..len mám totálny PMS, vrátane depky 😠 TT som si kúpila až dnes, a aj ked píšu že sa dá ocikať kedykoľvek v priebehu dňa, počkám si na ranný ...istota je istota.

speranza1
23. júl 2012

@holly74 tak ja by som to uz nevydrzala a testla by som... 😀 .. ja som veelmi nedockava.... a keby som uz bola ako ty 12dpo.... juuuj to by boli urobene zo 2-3 testy 😀

holly74
23. júl 2012

@speranza1 ale ked ja nechcem vidieť tú jednu čiarkúúúúúú

holly74
23. júl 2012

@speranza1 ..a na 13. deň to už bude istota, či bude jedna alebo dve...keby som si ho robila skôr, tak by tam stále bola tá možnosť že možno sa mýli

fajana
23. júl 2012

Ahojte, s manželom rozmyšľame o zmene CAR rozdodujeme sa či skusime ešte Helios v MT ,alebo pojdeme rovno do Brna. Chcela som sa opytať ako ste spokojne v Reprofite a ako to riešite s cestovaním na kontroly?

speranza1
23. júl 2012

@holly74 😀 no ty si podarena 😀 ... tak uz si pockaj do zajtra a zajtra sa prid urcite pochvalit krasnymi // ..OK?

nelly3
23. júl 2012

@holly74
moc drzim palce na zajtra rano 😉

nelly3
23. júl 2012

@speranza1
po holly74, ktora to rozbehne si ty na rade 😉 sorry, kukulik30 je pred tebou a potom snad uz aj ja konecneeeeeeeeeee 😵

holly74
23. júl 2012

@nelly3 Díki 🙂

kukulik30
24. júl 2012

ahojte

@holly74 myslim od rana na teba..tfuj tfuj tfuj 😉

kukulik30
24. júl 2012

@fajana ja by som volila RF.. 🙂 a cestovali sme stale , prvy a druhy krat sme sli autom aj na UZV , dokopy 4 cesty aj s konzultaciou, ale viem, ze sa da dohodnut, ze uzv ti spravia aj na SVK, v Roznave, je nejaky lekar , co robil v Brne v RF a zeny k nemu chodia....tak je to na tebe... 🙂Drzim palce!!!

holly74
24. júl 2012

Ahojte, žienky..takže je to zase negatívne ☹ ☹ ☹ @kukulik30 díki moja....

kukulik30
24. júl 2012

@holly74 😢 😔 😔 😔 nejak sa nedari v poslednom case 😔 ...okrem zabky, aspon ta nam urobila radosti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre