Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

amali
4. apr 2013

@melisska už som zistila...

martini
4. apr 2013

@falin 2 hbčka, to vyzerá slubne 🙂 A akej kvality? držíme prsty 🙂

martini
4. apr 2013

@martinusa22 ja som vždy testovala na 10ty deň (deň vkladu nepočítam) a to som vždy mala takú slabú čiarku, takého ducha, že deň predtým by tam určite nič nebolo. A testuj jedine s mamatest 10tkovej citlivosti. držím prsty. Ja poznám babu, ktorá na 9ty deň mala biely test a všetko vzdala a potom o dva dni predsa len testla a dnes ma doma syna 🙂

martinusa22
4. apr 2013

@martini veľmi ďakujem za povzbudenie🙂 skúsim to znova az na 10 alebo jedenasty den, planujem ísť asi aj hned na krv, tak strašne by som tam chcela mat dve //

martinusa22
5. apr 2013

Baby dnes som 9 den a zobudila som sa dnes so slabím krvavym spinenim, dúfam ze to neni nic zle

falin
5. apr 2013

@martini - dufam ze ano. Jedno bolo medzi 1-2 a druhe 2, hovoril ze na rozmrazene su pekne. Verim, verim, verim. Vy ako pokracujete, snazilkujete sa o druhe?

speranza1
5. apr 2013

@ria.... myslim na teba a veeelmi drzim paluchy 😀 😀 😀

falin
5. apr 2013

@strapula27 - blahozelam k dvojickam, maminka. Drz sa, prajem nech je vsetko oki.

falin
5. apr 2013

@speranza1 @ria.... - pridavam sa 😎 . Rius, drz sa 😉

falin
5. apr 2013

@martinusa22 - tazko povedat. Verim ze tuzis po krasnych //, ved kto by si ich neprial. Drzim silno palceky, aby si ich nasla. Daj dneska kludovy rezim a zajtra rano skus testnut. Moze to byt nejaka prasknuta cievka, ale moze to byt aj predzvest ms. Ale nevzdavaj sa, ver babuliatkam, ver tomu ze to vyslo, az pokym to nebudes mat potvrdene z krvi. V pondelok budes 12-ty den, to mozes ist na krv.

martinusa22
5. apr 2013

@falin este pri vklade mi doktor spomínal ze keby sa mi toto stalo to by mohol byt aj dobry znak ze sa vajíčko v maternici uhniezduje, tak verím tomu, bolet ma nic neboli, cítim sa fit.ja budem mat asi možnosť ísť aj v nedeľu na krv🙂a testnut sa uz bojim, spravím to asi v nedeľu 🙂

amali
5. apr 2013

@martinusa22 ahoj, ja som tiež špinila....asi od 4 dňa od vkladu.........a som tehotná...neboj všetko bude ok... 😉

falin
5. apr 2013

@martinusa22 - tak verim ze v nedelu budes mat pekne spravicky.

martinusa22
5. apr 2013

@falin a do akej farby si špinila ked sa mozem spýtať lebo ja mam taku slabo hnedu, zvláštne

martinusa22
5. apr 2013

@falin hop sorry to patrilo amali🙂

martini
5. apr 2013

@falin no to je pekné, to fakt vyzerá slubne 🙂 tak už len hladkaj bruško 🙂 no aj my sme už boli v RF pre druhé a budúci týždeň nás čaká prvý ultrazvuk 🙂

dafy
5. apr 2013

ahojte 🙂 takze na 7dc ...mám na pravej strane 0,91 , 1.40 , 1.60 a 1.50
na ľavej strane 0.82 , 0.77 ,0.82 , 0.64 ,a 0.63 😒
takze mozno take 3 budu dobré 🙂

a Ináč uz v stredu mám odber......len zatial nemám pregnyl tak som zvedava ci mi ho zoženu v lekárni bo není nikde 😝

amali
5. apr 2013

@martinusa22 taká slabo ružovkastá farba......ale nie v kuse, ale len sem tam 😉, ako ked končia kramy

martinusa22
5. apr 2013

@amali no ano to môže byt aj umna taka slaboruzova , a tiez nie veľa len tak trocha spinim🙂

falin
5. apr 2013

@martini - wow, super ze sa zadarilo, blahozelam. Prajem aby bolo vsetko ok a aby ste videli na utz krasne srdiecko/a. No my sa o druhe pokusame uz takmer 7 rokov 😒 , tak by sme boli radi kebyze sa konecne podari, lebo roky pribudaju neuveritelne

martini
5. apr 2013

@falin dakujem. po tolkych rokoch čakania by to tie HBcka mali dať 😉 Aj ja držím prsty.

dafy
5. apr 2013

dievčatá kde sa má pichnuť orgalutran???stehno?zadok?? 😝 a pregnyl asi zadok že? 😀

bettypo
5. apr 2013

@dafy pregnyl do brucha. Orgalutran som nedávala ale podľa mňa tiež do brucha

kukulik30
5. apr 2013

@dafy do brucha orgalutran aj pregnyl 😉

martini
5. apr 2013

@dafy najnovšie hovoria v RF, že všetko do brucha, aj olgalutran aj pregnyl (pred dvoma rokmi som si pichla raz pregnyl do ramena).

zarabono
5. apr 2013

@dafy orgalutran brucho,pregnyl tiez

zarabono
5. apr 2013

@martini poibta bola ta ista,dava sa to pod kozu,tak moze byt aj rameno,stehno... 😉

zarabono
5. apr 2013

@martinusa22 neni,to spinenie moze trvat 24 hod a znamena jedine,skoro si testovala.ja som dva dni po spineni testovala a aaaaa 🤐

martinusa22
5. apr 2013

@zarabono takze jedine ze by som bola v tom?🙂) ty si nakoniec bola potom?

martini
5. apr 2013

@zarabono to je mi jasné, ale do stehna by som sa bála, že trafím sval, aj ked mi je jasné, že pri takej kratkej ihle to asi celkom dobre nejde. Do brucha je to asi najjednoduchšie, nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre