Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinna13
10. aug 2013

@falin je mi to velmi luto

stastenka42
10. aug 2013

@tinna13 presne,ani lezat ani sediet...skorej lepsie ked chodim...

tinna13
10. aug 2013

@stastenka42 kolko drobcov ti vkladali?

stastenka42
10. aug 2013

@tinna13 mali sme posledne dve zmrzlinky a to hatchujuce blastocysticky🙂🙂

jahoda333
10. aug 2013

@falin tak som tomu verila uz rano som cakala kedy tu budes a das dobru spravicku je mi to tak luto ☹

gerdusha
10. aug 2013

@stastenka42

A mozem sa spytat akej kvality boli?

stastenka42
10. aug 2013

@gerdusha jednotkovej🙂🙂🙂

dafy
10. aug 2013

vie mi niekto napísať čo znamená FHB/1??? vkladali mi dve jedno to FHB a druhe HB to viem ze je hatchujuca Blastocysta

kukulik30
10. aug 2013

@dafy moja, to je vyhatchovana blastocysta, este vyssie stadium HB 😉 bud spokojna 🙂 a jednotkova kvalitka, este k tomu!

dafy
10. aug 2013

@kukulik30 no to som nevedela 🙂 pri tom druhom HB je napisané lomene 2....takze dvojkova kvalita ze??..nevies nahodou ako to je s rozmrazovaním ??kolko dopredu tam rozmrazuju?? som sa zabudla ich opýtať len ma to tak zaujíma 🙂 ...a ty ako?? kedy sa chystáte??dufam ze si to nevzdala 😉

kukulik30
10. aug 2013

@dafy oni rozmrazuju tesne pred , sa mi zda , ze Koudelka nam vravel, ze pol alebo tristvrte hodiny...

my momentalne mame pauzu, neviem kedy pojdeme po mrazaciky, toho roku isto nie...asi to chce cas, spravny cas .. .vela neuspechov sme mali a uz sme boli z toho unaveni

sledujem to tu obcas a drzim vam palce , dievcata! 🙂

amali
10. aug 2013

tak babky tu máte môj smiešny kotlík 😀

bergalm
10. aug 2013

@dafy silno Ti drzim palce nech si Tehu 🙂 ja este par dni do testu tak uvidim ako to prezijem kazdy den sa mi vlecie 😀

dafy
10. aug 2013

@bergalm dakujem pevne verím ze tentokrát nám to uz vyjde 😉 😉 uz len pár dní a budes sa vytešovať 😵 😵 😵

sarasota
10. aug 2013

@amali aj ja chcem take brusko ved je pekne 🙂

sarasota
10. aug 2013

@dafy mne Stelcl povedal ze hned rano mu hlasili ze sa pekne rozmrazili

dafy
10. aug 2013

@sarasota aj tebe vkladali dve??

sarasota
10. aug 2013

@dafy ano 2 bubacikov 😉

stastenka42
10. aug 2013

@dafy take vkladali aj nam🙂🙂🙂🙂

dafy
10. aug 2013

@stastenka42 a aku si mala sliznicu ty?? brala si aj ty estrimax?

bergalm
10. aug 2013

@dafy jooj bodaj by moja 🙂 🙂 🙂 len sa bojim dalsieho neuspechu

dafy
10. aug 2013

@bergalm no neuspechu sa bojím aj ja ááále 😀 snažím sa myslieť pozitívne kedze ma oplodnoval Marcelko tak to uz teraz musí vyjsť 😀 😀 😀 plus ze konečne tá moja sliznica troska podrástla..takze musím byť tehulka a ty tak isto 😀 😀 a S marcelkom sme sa dohodli ze po dalsie bublinky prídem o dva roky ja som chcela o rok 😀

lenka2013
10. aug 2013

Dievčatá nepili ste niekto čaj Gynastan?Dokedy sa môže ,je tam Alchemilka.Môže sa aj cez stimuláciu,alebo ho už mám ukončiť ,lebo už začnem stimulovať.Bojim sa ,aby som niečo nepokazila

bergalm
10. aug 2013

@dafy ja ani neviem aku som mala len mi Otevrel na sone povedal ze sliznica je pekna a foliky boli 2 16mm a 18mm 😀 tiez v kutiku duse dufam,ze ked to robil Marcelko tak snad to klapne 😉 len pochybnosti su vo mne a aj budu strasne ma to laka urobit si test len neviem dokedy sa drzi pregnyl v tele?

tinka9075
10. aug 2013

@falin júj moja ja som tak na teba myslela ešte ráno ked som dávala malinkým papať som som si tak hovorila že keby si mala aj ty dvojičky 🙂 🙂 posielam ti objatie a srdiečko 🙂 🙂

dafy
10. aug 2013

@bergalm pregnyl sa drží vraj 10 dní v tele a ty si teraz ktory den?

melisska
10. aug 2013

@stastenka42 no záleží od kvality utz, ja som bola 5 tt a bolo vidiet iba dutinku 😉

tinka9075
10. aug 2013

Babenky ktorá budete potrebovať pregnyl tak ja ešte jeden mám je v chladničke ja ho už potrebovať nebudem a jednej z vás pomôže 🙂 🙂

bergalm
10. aug 2013

@dafy ja som dnes 10ty den po pichnuti pregnylu ked ratam aj den kedy som ho pichla bolo to skoro rano a 9ty po IUI

melisska
10. aug 2013

@amali krásne brusko 🙂 ty trdielko 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre