Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzla80
16. dec 2009

Juuuj ten posledný smajlik mal byť 😀 😀 😀 , takého smutného smajla už nechcem ani vidieť

zajacik...
16. dec 2009

Jeej Zuzlik tak to je nadhera, dievcatko 😵 😵 😵 Ja viem ze o drobcovi vseobecne, ale ja kebyze viem ze to bude dievcatko, tak uz ho nevolam drobec ale babika 🙂 Tak tip mi nevysiel, ale prianie pre teba sa mi splnilo 🙂 🙂 🙂

kukulik30
16. dec 2009

wau, tak dievcatko- princeznicka...super super super 😵 😵 😵

zajacik...
16. dec 2009

No som zvedava ci povie aj mne, ajked mne to zrejme nebude robit Dankovcik, ale Muranska, no uvidime... Ja by som tiez viac chcela dievcatko, teda keby som si mohla vybrat, ale podstatne je aby bolo zdravucke 🙂

zuzla80
16. dec 2009

Zajulko ja si asi ešte počkám na tých 100%, i keď už s mužíkom už nehovoríme ako o drobčekovi ale presedlali sme na ženský rod 😉 Ďakujem za prianičko, nápodobne moja 😵

julietka
16. dec 2009

zuzlik takze lenkin a moj tip vysiel ze dievcatko 🙂 tesiiiiim sa s tebou 😵

zajacik...
16. dec 2009

Zuzlik podla mna 100% bude az na porodnej sale 😀 Kamoske povedali este 2 tyzdne pred porodom ze to bude chlapec a narodilo sa jej dievcatko 😅 A podla mna tych 91% je dost vysoke cislo, ved keby si doki nebol isty, tak by vam zatial nic nevravel 🙂 Juj taku mam z teba radost 😵

zuzla80
16. dec 2009

Zajko veď musíme vyrovnať košické skóre - Tinka má Filipka, Piatoček - Lea, tak mi musíme dorovnať dievčenské skóre 🙂
Inak ja som si myslela, že to bude chlapček, lebo vôbec som neoškaredela, práve naopak, aj oco aj bratranec mi povedali, že som akosi opeknela... ALe mne je to tiež jedno - po tom všetkom, som rada, že je a že je zatiaľ v poriadku

zuzla80
16. dec 2009

Juli, veď vy ste s Lenkou riadne teodorice 😀

Babulky idem sa natiahnúť.
Peknú nocku prajem, majte sa 😉

zajacik...
16. dec 2009

Jedna moja kamoska tiez bola velmi pekna v tehotenstve a mala dievcatko... ja na taketo "povery" neverim, podla mna ani nevolnosti, ani typ bruska, ani nic podobne neodhali to tajomstvo v brusku, podla mna je to vsetko individualne a u kazdej zeny ine 🙂

zajacik...
16. dec 2009

Dobru nocku 🙂

tanitta
16. dec 2009

jeej ...Zuzla.. to je super🙂))gratulujeeem aj nam povedali pomerne dost skoro cca v 14tt potom sa to zneistilo okolo toho 23tt 😎ale potom zase bol tam pipik ako hrom 😉 .....ja ani neviem ci som oskaredela alebo opeknela lebo ja som krasna stale 😀 😀 🤐 🤐 😝 😎 ani neviem akeho smajla sem dat 😅 taky co sa tieska po hlave tu nie je.. ze Leni a este ked pojdeme na ten lifting 😅 ...
dobru noc 😉

mirinda10
16. dec 2009

zuzik takze princezna no mam moc velku radost, cmuk posielame s Emkou velku pusu 😵 😵 a som rada, ze ste mali krasny zazitok a uvidis aky bude ked budete v 20tt a urcite este krajsie v 30tt a potom uz len ked nam daju tie nase vysnivane princezny do narucia a budu to najkarsie princezne na svete🙂 🙂

takyna
17. dec 2009

Ahojte kočky 🙂

Zuzík tak princeznička, čiže môj tip vyšiel, super 😵 😵 😵 , asi z účta sa dá predsa na veštenie 😝 😀

mircalla
17. dec 2009

zuzli, gratulujem...ja by som tiez chcela dievcatko....som prekvapena, ze tak skoro uz to vies. ako rada by som uz bola po 12tt

mirinda10
17. dec 2009

inak mne dr v Brne povedal ked sme boli na NT, ze v 13tt sa to uz da urcit co to bude

no zajacik nemusis cakat na poordnu salu aby si vedela co to je ja to mam cierne na bielom z amnia ze
je to zensky plod ale vas na amnio nebudu posielat ste este mladucke mozno max takynku ale to je vsio

ja som si tiez myslela, ze to bude chlapec ale teraz by som Emku nedala ani za nic, inak nam to povedali v 16tt na utz, ze su to dievcata takze tak

kukulik moc drzkam palce aby to dobre dopadlo nech Samko ma coskoro surodenca🙂

avaka
17. dec 2009

no kde stee..??? 😕 😅

Tak,my sme doma z prace,prave sme si tam vychutnali posledne minutky... 😵 tak som sa tesila,nemozem uverit,ze som sa toho dockala,ale veru aj slzicky vypadli...Ale odteraz uzivam MATERSKUUUUUU 😀 😀 😀 😎

Zuzlinecka,ja som tiez tipovala pre Teba dievcatko 🙂 😵 gratulujem 😵 Vravela som,ze dievcatka su bojovnicky 😵 esteze Julinka zachranila temu s jednym chapom 😎 Ale urcite dalsi este pribudnu.. 🙂 nech sa nam to tu pekne popari..
Pariska,aj Tebe gratulujem k dvojeckam a pekne tehu 😉

Juli,pozerala som ten jacmen,inak super,ze Ti pomaha...Ja som take veci pozerala hlavne pred tehu,a hlavne take na ocistu organizmu...ked som nevedela,co uz by mi pomohlo,ma to veru cosi doseba
A Tvoji drobci maju krasnu vahu ,ved nasa babulka mala tiez tolko a je len jedna

Taky,ja som bola u zubara a peciatku mi nedal 😕 ,ale ani kolonku na nu som v knizke nenasla..
Miri,pozdravujem Emku 😵
aj vsetky kocky,na cele s uzivajucou si Lenkou

avaka
17. dec 2009

vlastne,uz v teme jedneho chlapaka mame 🙂 ...veduceho...len ten uz je zadany.. 😉

julietka
17. dec 2009

avusik tak gratulujem k uspesnemu nastupu na MD 🙂 teraz si ju uz len uzit kym princezna nepride 😵
avka nie je tam miesto specialne na peciatku od zubara ale mne ju dali na tu stranu "poznamky" tam je aj miesto kde som musela podpisat ze odmietam amnio a je tam aj peciatka o prevencii u zubara

avka presne aj ja som zacala ten jacmen pit kvoli ociste pred tehu a vyslo to 😉 moja kolegyna s tym prisla, moc som tomu neverila, ale skusila som a bola som prekvapena s ucinkov a to som naozaj skeptik 🙂

mircalla
17. dec 2009

avaka, gratulujem k materskej🙂

takyna
18. dec 2009

Ahojte kočky 🙂

Avi gratulujem k materskej 🙂 🙂 🙂 pekne si ju uži 😵

Potrebujem sa poradiť, ako ste vysadzovali utrogestan?, naraz? či postupne?

takyna
18. dec 2009

lebo od 13tt mám brať duphaston

na zadnej strane je kolonka pre pečiatku od zubára

dnes ma čaká hemato tak si idem posedieť..... 🙄

tanitta
18. dec 2009

ahojky...
avi.. uiziva j si t o 😉 22222222222222222222222222222222 veduci pise 😀
taky...ja m naraz vysadila koudy povwedal ze mozem naraz

mircalla
18. dec 2009

no mne stelcl odporucil, ze utros i estrefem od 10. tyzdna pomaly znizovat davky....utros mam 3x2 tak naprv jeden tyzden na 2x2 a potom 1x2...estrofem z 3X1 na 2X1 dalsi tyzden a potom na 1X1....myslim, ze urcite nie naraz...ale ked ho mas nahradit duphasolom, tak to je potom asi ine....takze asi sa na to neni nejaky vzorec.....

takyna
18. dec 2009

mne moj gynekolog povedal, ze od 13tt duphaston, a povedal, ze postupne by sa mal vysadzat, ale , ze vraj nemusi 😨 , tak neviem...

díky za pomoc kocky 🙂

Tanit tak uz pisete na pc...super 😉 🙂

dior
18. dec 2009

ahojte, mne chcel teraz dr vymenit utrog. za duf.,ale ja som este nechcela, tak povedal, ze dobre este tyzden,ale uz nechce aby som to brala ,co som sa cudovala, tak mne v brne nedali estrofem a inak som ho brala 3x1

taky ty behas len po doktoroch ☹

tanitta ako sa ma ten tvoj chrobacik? co noveho sa naucil?

avaka
18. dec 2009

Ahojte 🙂
Dakujem Vam kocky 😵 ja si tu pisem cez den...hm..zrazu som vypadla zo svojho stereotypu a neviem,co so sebou....asi pojdem varit.. 😅
Taky,ja som vysadzala utros postupne,ako Mircalla,len zacala som vysadzovat az od 12tt,lebo som bala...ale kazal od 10 tt
Tani dakujeme Adamkovi za pozdrav 😉 22222222222222222222222

mircalla
18. dec 2009

no ja zatial este nic nevysadzujem, som len 8tt, ale takto mi doky predbezne povedal....meditym som vsak mala story s hematomom....takze teraz dokonca beriem 4x2 utros a 4x1 estrofem...tak to moze byt uplne inak. nastastie uz vobec nespinim...len to nechcem zakriknut....

baby a chcem sa opytat - ktore z vas ste na pnke? ci chodite do prace? ja som do pondelka chodila, kedze boli komplikacie, tak lezim.....teda jasne ze obvcas vstanem a umyjem riad ci vyvesim pradlo...

lulu27
18. dec 2009

Ahojte babulky, no test z krvi je negatívny ☹ Možno nabudúce sa to podarí.Babulky chcem sa spýtať, môže sa to podariť aj keď sme mali už 3IVF s 2 embrijami a vždy po PK a 2KETy a nikdy som nebola tehuľka?
Inak všetkým gratuľujem ku krásnym správičkám 😉

julietka
18. dec 2009

ahojte babulky 🙂

no mne tiez kazal Stelcl ze do ukonceneho 10tt uzivat vsetko aj estrofem, aj prednison, aj crinone a potom do ukonceneho 12tt postupne vsetko povysadzat, takze od 11tt som zacala postupne vysadzat, to uz nechal na mna ako, ved to nie je ziadna veda, tie hormony su v tele tak ucinkuju ale ja som brala povodne
3x1 estrofem, od 11tt 2x1 a od 12tt 1x1 a potom uz nic
prednison som od 11tt uzila 3 tbl. za cely tyzden napr. PO, Str, SOb a dalsi tyzden uz len UT a SOB, a dost
crinone vam nebudem pisat lebo to nikto neuziva

avka aj ja sa chystam prave varit 😉 vidim ze sa zatial este nevies zorientovat co prve, kedze zrazu mas kopec casu 😉 ale neboj to sa pekne utrasie, od buduceho tyzdne budes chodit nakupovat a zariadovat pre princeznu 🙂

tani no veduci aky je sikovny, kym pojde do skoly tusim uz aj pisat bude vediet 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre