Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cmudlo
19. okt 2014

@ivka3901 Ahoj. Myslim že už môžeš testovať. Keď si mala FHBtak tie sa myslím uhniezduju skôr. .. 🙂 Veľmi ti držím palce! !! Stále na teba myslím, aby sa to podarilo! Určite tam budú// 😉

evadek
19. okt 2014

@lemoni86 mne zacalo byt tazko asi po 4 dnoch..ale uz mi je fajn..obcas zaludok pobolieva..ale to sa daaa zvladnut 🙂

evadek
19. okt 2014

@tixx pozeram,ze uz 10 tyzden..ale to uteka 🙂 dakujem ti tixxinka ..🙂 mysli na mna...)..zacinam mat pomalicky strach...

tixx
19. okt 2014

@evadek ale uz aj sa to ho strachu zbav! strach nie je dobry pocit, skus sa naladit optimisticky (i ked viem,ze to moze byt niekedy tazke) - ja som sa tiez trochu bala na zaciatku, ale potom to preslo,a uz som len pozitivne myslela na to,ze to urcite vyjde...je to podla mna velmi dolezite nebat sa,ale skor verit 😉

adulka1981
19. okt 2014

Ahojte baby, som v tejto téme nová. Chcela by som sa opýtať ako presne prebieha IVF, kedy odoberajú vajíčka, čím ste stimulovali (ako stimulka prebiehala), kedy vkladali vajíčko....ako sa vyhnúť ohss. Boli sme na IUI, test zatiaľ negatívny, dnes som 13 deň, no mám oficiálne testovať až 23.10. Mám z toho všetkého zmiešané pocity. Ja mám PCOS, manžel zhoršený spermiogram (asthenoteratozoospermia). Poradíte niečo. Nejaké bolesti po odbere vajíčok, po vkladaní? Ďakujem moc

evadek
19. okt 2014

@tixx ja som naladena optimisticky ...len taky maly strach vo mne hlodaaa....ale ja robim preto vsetko..tak to vyjde 🙂...

lemoni86
19. okt 2014

@evadek nj spominam si ako si pisala ze ti bolo zle a ze si nato zacala brat od bolesti zaludka daco.. tak ak by nahodou aj mne bolo, budem vediet co robit 🙂

ivka3901
19. okt 2014

@cmudlo no keby som mali čím manžel mi zobral všetky tehu testy na príkaz dochtorky v centre !!!a už som taká nervozna asi ich pojdem hladať,len máme velký dom čo teraz 😖

diska
19. okt 2014

@lemoni86 no zatil bojujeme dalej,vkladali nam 2 slabsie ,tie sa nuechytili a este jedno HB/2 nam mrazili.

diska
19. okt 2014

@ivka3901 zlatko vies co otestuj sa az v ten den ako ti kazali v car aby si nemala ziaden stres. 😉

evadek
19. okt 2014

@lemoni86 tak tak..hlavne sa netrap zbytocne dlho ako ja....ja som nevedela z coho to je..a myslela som,ze to prejde...🙂

lemoni86
19. okt 2014

@diska aha, a kedy sa chystas na ket, nejak som nepostrehla ze si sa zmienovala o tom ..

lemoni86
19. okt 2014

@evadek jasne , tak ja neznasam ked ma boli zaludok takze to budem isto hned riesit 🙂

evadek
19. okt 2014

@lemoni86 ja som trpela a nechutenstvom...az po troch tyzdnoch sa to dalo dokopy..🙂

skaredekacatko
19. okt 2014

Tak zajtra folikumetria som zvedava kolko bude folik lebo vobec nic necitim mam obavy . 😖

diska
19. okt 2014

@skaredekacatko ahoj,drzim na zajtra palce,neboj ani ja som nic necitila a vajok bolo vela 😉

skaredekacatko
19. okt 2014

@diska ani nafuktnute brucho? Ja som.do teraz mala len po 2 vajcia tak sa bojim.

haimi
19. okt 2014

@skaredekacatko neboj, a drzim palce 🙂 🙂 ani mna naposledy vobec nebolelo a mala som 6 😉 daj zajtra vediet, som zvedava :ako dopadnes 🙂

diska
19. okt 2014

@skaredekacatko absolutne nic a to som mala 22 vajok ,nic som necitila do punkcie,este som hovorila Mudr.ze nic necitim a ona sa smiala ,ze ved to je dobre 🙂

skaredekacatko
19. okt 2014

@diska @haimi dakujem vam zajtra dam vediet. Dnes ma este chytila mierna nadcha tak sa lievim, lebo ma neuspia.

zibi
19. okt 2014

baby ako s pregnylom ? boli ste na pohotovosti alebo ste si ho pichli do brucha?

diska
19. okt 2014

@zibi ahoj,mne muz pichol do zadku ale v RF kazu,ze v pohode do brucha 😉

diska
19. okt 2014

@skaredekacatko a na kontrolnom utzv kolko videli vajok? neboj urcite bude vsetko dobre.

skaredekacatko
19. okt 2014

@diska zajtra mam.prve utz tam sa ukaze co ako este dom len 7:dc.

diska
19. okt 2014

@skaredekacatko aha ja,ze uz ides na punkciu 😀

skaredekacatko
19. okt 2014

@diska nie este len utz. Uvidim co uvidi doky.

zibi
19. okt 2014

@diska sak rozmyslam ze aj mne to moj asi pichne lebo ja si nedociahnem na zadok nevykrutim sa tak 😝 😀
ale myslis ze sa to moze aj do brucha ? ze sa to dobre vstrebe kedze sa to ma do svalu? 😕

zibi
19. okt 2014

@skaredekacatko sme na tom skoro podobne ja som 8dc 😝 tiez idem na ultrazvuk tak uvidime..mne kazali az na 10 den ale ja idem radsej aj zajtra nech viem na com som - dnes posledny clostyl a este dva dni merional 🙂

zibi
19. okt 2014

@skaredekacatko inak ja teiz extremne nic necitim..na zaciatku som citila a teraz sem tam ma nieco pichne ale inak dajako nic 😕

kukulik30
19. okt 2014

@zibi kludne do brucha pichni, ja som vzdy tak pichala a vsetko bolo ok🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre