Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zajacik...
22. jan 2010

Zuzlik tak pozdrav Takynku a som rada ze je drobcek v poriadku 😵

mircalla
22. jan 2010

no super, ze podravujeme taky, hlavne ze je drobec ok a kope

lenka, pekny vysledok, len tak dalej

zuzla80
22. jan 2010

Baby jasné, že pozdravím 😉 , ak sa mi ju podarí zastihnúť na fb, ale vravela som jej, že na ňu všetky myslíme. Inak vravela, že všetky čo s ňou ležia na izbe majú nejakú "pliagu" a berú atb...

labus
22. jan 2010

Zuzlik aj ja pozdravujem Takynku a je doležite preličit bacil a až potom šit inak by sa jej zapálili stehy a to by bol problem a ten link som na swiss hodila schválne aby aj ostatne kočky vedeli že sa dá predchádzat zapalom močáku ktorý tehulky často ohrozuje práve tými brusinkami a ja veru k tomu stále užívam aj lactobacily konkretne beriem DOPHLUS www.dophilus.sk a táto kombinácia nedá bakteriam šancu mám to otestovane na sebe a doporučene už spomínanou imunologičkou 🙂

gabika24
22. jan 2010

ahojte.
leni, tak super, 6 je krásne číselko.
takynka, teším sa z vašich kopančekov 😵
tanittka, aj jednému nášmu drobcovi ide teraz stolička, tak je trochu viac urevaný a začal aj hnusne kašľať, ale to má odomňa a od malej.
všetky sa držkajte, zuzlik, ty si už 18tt, ale to letí 😵 ...

julietka
22. jan 2010

ahojte babulky 🙂

zuzlik konecne si dala o sebe vediet 😉 takze drobuliatko sa ma k svetu, tesime sa velmi z toho, aj ked vidim ze stale ti nieco stoji v ceste..no ono je to niekedy naozaj narocne k tomu vytuzenemu cielu sa dobojovat. ale ber to tak ze pokial su to iba taketo trivialne veci tak je dobre 🙂
To iste sa aj takynky tyka, hlavne ze je pod dozorom a na drobceka daju pozor.
Baby keby aj co bolo hlavne vydrzat aspon do toho 28tt, toto mne hovorila zakazdym moja dokina, lebo po tomto tyzdni uz dokazu babuliatka zachranit ked ma nemocnica na to specializovane oddelenie 😵

lenik blahozelam ku krasnemu poctu embristekov, naozaj krasny pocet 🙂

zuzlik s tymi brusinkami co ti labusok odporuca som aj ja pocula ze su vlemi dobre a mozu sa aj v tehu ako prevencia uzivat, tusim tam ani nie je ziadna chemia v tom..

tani uspesny boj so zubkami 😉 potieras malemu dasienka? susedka pouzivala na to nejaky roztok homeopaticky, ale neviem ako sa to volalo 😝

avka zacneme uzatvarat stavky ze kedy? 😉

mircalla
23. jan 2010

ahojte, davam do pozornosti pre istotu..nekomzumovat tieto vyrobky figaro!!

http://www.topky.sk/cl/10/659131/V-cokoladach-F... 😎

dior
23. jan 2010

LENKA- drzime silno palce 😵 😵 😵 tesim sa na podrobnosti

mircalla
23. jan 2010

dior, ty uz vies aj pohlavie dobrcov?

mirinda10
23. jan 2010

zuzik pozdrav takynu a som rada, ze drobcek dava o sebe vediet nech sa len pekne drzkam a verim, ze zapal coskoro prejde a zasiju ju a coskoro bude doma
ja som dnes bola vonku so psikom a muzikom sama som sa bala je vela ladu a ked nasa fena obcas potiahne tak aby som nespadla ale bolo super aj zajtra trosku pojdem aj ked malej sa to asi moc nepacilo, lietala v brusku ako keby chcela ist von cez pupok
inak som si vsimla, ze teraz zacala byt skoro stlale aktivna predtym skor rano a hlavne vecer ale teraz skoro kazdu chvilku asi uz menej spi alebo uz ma malo miesta a aj ked spi tak sa otoci a ja to citim

labusik pondelok sa blizi 🙂 🙂

diorka kedy ides teraz na utz?

peknu sobotu prajem

dior
23. jan 2010

davaj si pozor na vas 😵 pojdeme uz tento tyzden-konecne 😵

tanitta
23. jan 2010

Pozdravujem Takynecku a drobceka 😉
Diorka... gratulujem k chlapom 😵
nasa Lenka hlasi nezmeneny pocet 6ks 😎 et v utorok 😵
paa

gabika24
24. jan 2010

...ahojte...
leni, super správička, diorka gratulujem k chlapcom, aj keď je jasné, že rovnako by sme ti gratulovali aj k dievčatkám 😵
dobrú nôcku všetkým 😵 - dúfam, že sa aj my konečne vyspíme, ale keď tak "kukám" na hodiny, neviem, neviem 😅

avaka
24. jan 2010

Ahojte🙂
Gabi,Ty toho asi veru vela nenaspis...
Tani,dakujeme za spravicky 🙂 a co teraz maleho trapia zubky?,nech teda coskoro vylezu,nech ste fit,musi to byt narocne,ked je z toho chudacik,unaveny uboleny...
Pozdravujem Takynku aj Lenku.Tak na utorok drzime palce 🙂 a samozrejme aj Labus na pondelok 😉
Zuzlik,uz je lepsie?Antibiotika zabrali?

Juli,no veru mozme uzatvarat stavky.. 🙂 Ja pockam na napovedu(zajtrajsia poradna) a potom stavim... 😀 Len dufam,ze vydrzim,lebo ja neviem kocky,ci mi uz vecer neodisla zatka.. 😅 Najhorsie je ,ze od vtedy to moze byt vraj niekolko hodin,alebo aj 2 tyzdne...A ja neviem,ci to bolo ono.. 😕 Je to ako vajecny bielok,len do bezova?? Kto vie? Ja sa tak tesim na malinku 😵 Ale som vcera rozmyslala,ze mi bude aj v brusku strasne chybat,ja viem,ze ju budem mat pri sebe,ale to jej pregulovanie a ked mi stale na boku vystrkuje nozicku,ze ju az chytit mozem... 🙂 a potom sa trosku popretlacame.. 😅 posteklim ju..

dior
24. jan 2010

dakujem za gratulacie 😵 ,hlavne nech su v poriadku 🙂

leni super- urcite sa uz tesis na utorok,uz nech su v brusku 🙂

mirinda10
24. jan 2010

avi no to mohla byt zatka ale ved je uz cas od 38tt mozes rodit kedykolvek, tak len moc nebehaj aby ste prisli na cas do nemocky, tasky pripravene ale aj ja som citala, ze ked odide zatka tak je to individualne ale porod pride najneskor do 14 dni tak sa len drzkaj
inak aj ja som tak vcera rozmyslala,ze mi to bude chybat to kopkanie a prevalovanie sa v brusku je to asi to najkrajsie v tehotenstve

lenik krasa ked sa vsetkych 6 bojovnikov drzi, takze v utorok budeme drzkat palce

diorka takze tento tyzden budeme drzat palce na utz

tanitta
24. jan 2010

Ahojky...
Avi... kludne to mohlo byt ono aj ked mne praskla plodovka a zatku som nevidela 😅 .....moze to byt aj zo dna na den tak uz len cakat 😉 38tt krasny tyden kludne mozes rodit 😎
veduci uz skor vobec nechce jest uz mam nervy co mu nic nechuti....kulturu okolo jedenia treba robit no horor...zajrta asi behnem k dr uz to trva dost dlho...ani mlieko ani jedlo skoro nic za den.. a ked tak zje kupovany poharik 😔 ...co navarim nic...a pritom ma uz skoro podobne jedla ako my ☹ ... ma to trapi ze sa snazim skacem okolo sporaku a on s ajednu lyzicku potom puknem pohark a ten spapa 🙄 ... uz sa asi musim zmierit s tym ze bude konzervovy 😝 aspon nieco

takyna
24. jan 2010

Ahojte babule, len tak narýchlo sa hlásim z nemocničnej postele, veľmi pekne vám ďakujem za krásne slová povzbudenia 😵 , nestíham všetko poprečítavať, ale moc na vás všetky myslíme 😉 🙂

Mne sa to tu vlečie, nič s nami nerobia zatiaľ lebo stále je CRP zvýšené takže beriem Atb, a vkladám čípky, 2 krát denne mi cez žilu tečie infúzia magnézia , naďalej pichám fraxík, polihávam, až na návštevy rodiny, na izbe sme zatiaľ dve , v pohode kočka čiže sa prebavíme, v pondelok mi budú znova brať krv a možno aj výter z pošvy, tak podla toho ma zaradia do programu, neviem či aj vás občas predsa len pobolievajú vaječníky alebo mňa hej, občas ma niekde pichne, zatlačí, a potom som na tom psychicky horšie, je tu viac času na pozorovanie sa 😝 stáva sa so mňa hypochonder 🙂

Pohlavie mi nechcú stále prezradiť , tak je to stále tajomstvo 😵 , Diorík pozerám, že budú chlapci veľmi sa teším 😵 , Avi šťastný bezproblémový pôrodík a teším sa na fotečky, Leni nech je úspešný ET, krásne dialnice prajem, aj všetkým do jednej prajem všetučko dobré 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ozvem sa postupne ako budem vedieť čo nové, majte sa mi tu , myslím na vás 😵 😵 😵

takyna
24. jan 2010

Zuzík moc ďakujem, že si dala za mňa odkaz 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirinda10
24. jan 2010

takynecka drzkaj sa, tie vajecniky bolia nakolko maternica sa zvacsuje tak preto ich viac citis ale ono to prejde a uz sa ti zvacsuje brusko? musis vydrzat a nebojkaj drobec sa ukaze ci to je chlapec alebo dievca, robili ti uz triple test ake mas vysledky? ides na amnio alebo ta netlacia tak ako mna

tanitka musime vydrzat, veduci to ma teraz tazke chudacik trapi ho to dost ale treba verit, ze to coskoro prejde a zacne pekne papkat vsetko co navaris ale ak to uz dlho trva tak skoc k lekarke

bakosko
24. jan 2010

caute,prosim vas napiste my presnu adresu do Brna som tam objednana na konzultaciu 😀

julietka
24. jan 2010

bakosko
www.reprofit.cz

taky super ze je vsetko v poriadku, neboj daju ta tam do poriadku a coskoro pojdes domov 🙂

lenik a labusik silno stiskam palce 🙂

avusik neviem ako vyzera ta zatka ale podla toho popisu je to mozne, niektore baby to opisuju aj s primesou trosku krvi..

taky a to je aky poharik co maly lubi? snad ma len take docasne obdobie ktore pominie coskoro 😉

mirindi, avka aj mne budu chybat tie pohyby, velmi, je to straasne krasne aj ked niekedy to boli, ale bude tazke si zvykat ze ma nikto nekopne ked sa viac otocim na bok 😵

mirinda10
25. jan 2010

babule tretia strana skoro som nas nenasla

labusik dnes silno drzkame palceky 🙂 ,podaj potom spravu ako ste dopadli

mne dnes prisiel formular na pupocnikovu krv, tak to idem vypisat a poslat

pekny den prajem

zuzla80
25. jan 2010

ahojte babule 🙂

Taky som rada, že si sa ozvala aj tu - a som rada, že som mohla babám napísať aktuálne správičky o vás. Tak nech sú dnešné odbery v poriadku a nech ste čo najskôr domka, to už bude iná pohodička 😉

Avuška, čo to, čo... niekto tu o chvíľku začne rodiacu vlnu... Tiež čo som zvykla čítať, ak babám odišla zátka, tak to zvyklo byť aj s prímesou krvi, ako píše Juli, ale možno ani nemusí. Ale ak by čokoľvek nastalo, držíme všetky palce 😉

Labusik dnes sa nám pekne drž, nech sú pekné vajka a aspoň tie 4kúsky očakávame dobre 😉

Lenik tebe prajem zajtra krásny a hlavne úspešný transfer, nech všetko dopadne najlepšie ako môže thuj thuj thu, špeciálne pre teba.

Tánička malý sa zaťal... Možno má také vzpierajúce sa obdobie, ono ho to určite prejde. Ale ak zájdete aj k doktorke určite to nebude na škodu, aspoň teba upokojí, že to deti niekedy zvyknú takto štrajkovať.

Mirindik rozhodli ste sa pre odber pupočníkovej krvi? Nieje to príliš drahé, i keď pre dieťatko všetko...

Babulky ja som asi začala cítiť pohyby - začalo to v stredu, ale nejako som tomu neprikladala nejakú vážnosť, myslela som, že to asi ešte nieje ono. Ale keď sa to začalo opakovať, tak mi ťuklo, že asi nám dáva drobček najavo, že aha ja som v brušku 🙂 . Najskôr to bolo v stredu 2krát za deň, vo štvrtok nič, ale od piatku zatiaľ každý deň aspoň raz cítim také akoby praskajúce bublinky, teda veľké bubliny a to ani nemusím prikladať ruku, aby som ich cítila. No a včera, keď mi tak akoby vibrovalo bruško, som si priložila ruku a normálne som cítila ako sa drobček buď otočil, alebo niečo tam stváral, to bolo super, zvláštne ale super 🙂 Inak tých bublín nieje veľa, asi tak 4-5 za jeden interval, a zvykne sa to zopakovať tak 1-3krát za deň - myslíte, že by to bolo ONO?

mirinda10
25. jan 2010

zuzik moze to byt ono a hlavne vecer by sa drobcek mal prebrat vtedy ozivaju 🙂 🙂

ja si nemyslim, ze je to drahe ved kolko som uz dala penazi na to aby sme ju mali a ked citam na co vsetko sa to da pouzit tak nevaham, nechcem aby som si raz v zivote vycitala, ze som neurobila vsetko pre to aby som ju zachranila
mne dedko zomrel ako 36 rocny na leukemiu a mal zlatu janskeho plaketu, sportovec preto sa aj bojim ci to nie je dedicne, tak chcem mat takto istu, inak aj moja segra to dala pre obe deti aj sesternica

labus
25. jan 2010

a hoj kočky 🙂 hlásim že ja som dnes zažila malý zázrask neviem akoto Štelclík dokázal ale vydoloval zo mna 5 vajušok čo je u mna neskutočne ...aj som si polakala štastím ,sliznica jevraj krásna tak len utroš budem brat ...a spermiogram dobrý ..zajtra mám volat kolko sa oplodnilo a vo štvrtok ak sa nič nestane bude transfer a Štelcl bol užasný ako vždy on je proste jeden skvelý človek 🙂

dior
25. jan 2010

labus-gratulujem tesiiiiim sa 😵 😵 😵

taky ahoj-pohladkaj drobceka, uz nech ste doma 🙂

lucifuk321
25. jan 2010

Ahojte.

Niekto z Kosic, vychodu, co chodi do Brna?

lahhel
autor
25. jan 2010

Ahojky 🙂

Labusik, blahozelam ku krasnej urodicke, urcite to tentokrat vyjde, verim tomu...a budem ti silno drzkat palce na stvrtok 😉

Takynka, drzkajte sa a nejako to vydrzte, stoji to za to 🙂

Pozdravujem vsetky reprofitacky 🙂

mirinda10
25. jan 2010

labusik nadhera 🙂 🙂 to je vykon asi si tomu vajecniku dobre dohovorila 😉 , presne ako ja moc sa s tebou tesim 🙂 🙂 thuj, thuj nech sa pekne vajka delia, zacala si pekne tyzden a zajtra nam aj lenik zahlasi len a len dobre spravicky, ze su bobacikovia v brusku v teplucku

mam velku radost len tak dalej

taky dufam, ze vysledky su dobre a nic tomu nebrani aby si mala ten zakrok, drzim palceky nech si s drobcom coskoro doma 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre