Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

labus
12. máj 2009

Zuzka bolo nádhernučke 8 bunkove krásne rástlo ... len ..

zuzla80
12. máj 2009

No vidíš, takže šanca je stále, aj keď je len jedno vajko - tak teraz budú dve a budú to dvojčata 😵
A to ... len ... pozná každá z nás, preto to stále skúšame, aby neostalo len pri ... len ...😉

Ešte ma napadlo, nepamätáš si aké veľkosti folíkov si mala v rovnaký čas pri poslednej stimulke - ja len či nevieš porovnať, či sú veľkosťou podobné, alebo či rastú rýchlejšie, alebo pomalšie

julietka
12. máj 2009

ahojte babulky, krasne popoludnie vam zelam 😵

labus ale ved to su celkom pekne foliky, ja som mala tusim take podobne rozmery ako ty 😅 a potom som vecer pichla menopur, a potom este 3 dni a pekne narastli, ale boli len dva dominantne tak isto ako aj tebe vravel, isla som na OPU s tym ze mi len dva vyberu a napokon boli 3.

Lahlel s tym pichanim si nerob hlavu 😉 ja som so Stelclom vsetko konzultovala len telefonicky, je jedno v akom case mu zavolas, lebo mu volas na mobil a je kedykolvek k dispozicii. Ja som mu volala rano, ale az vecer som zohnala menopur takze som pichala vzdy vecer a poslednu davku rano 🙂
Lahlel krce momentalne nemam, ale v noci som mala riadne ako na mrchu, stale som z tych krcov chodila curat a tuto noc som prekonala svoj rekord som bola asi 9krat za noc. Uz som cakala kedy sa rozbehne mrcha mrchovata 😕

mirinda no vidis, asi to tak ma byt ze budes prvykrat pod dohladom v reprofite, z vlastnej skusenosti ti vravim ze je to tak lepsie 🙂

labus
12. máj 2009

Zuzka z velkej stimulky si už nepamatam ale tiež viem že na prvom UTZ boli male a punkciu som mala až na 14DC lebo pomali rástli
potom som mala v Brne NATIV s clostilom 2x2 tabl. a na 7DC malo jedno vajičko 13,6mm a ostatne okolo 9mm a 9DC už 17,5 a na 11DC bola punkcia toho jedneho -len doktor mi teraz tu stimulku upravil tak že dufal že ich porastie viac a zdali sa mu na to množstvo horm. male

julietka
12. máj 2009

labus este som chcela dodat ze som mala nielen tak velke foliky ako ty, ale aj pocet som mala tiez 5 ako ty 😉
a isla som do stimulky s tym ze chcem max.5 kavlitnych vajok, napokon nam ostalo jedno tiez 8 bunkove 🙂

zuzla80
12. máj 2009

Labus musíš veriť, že to dopadne dobre - my ti veríme 😉 aj tvojím vajkám 😉

Julietka no myslím, že u teba je to na tej najlepšej ceste vylepšiť štatistiky Reprofitu 🙂

bobjan
12. máj 2009

Dievčatá a keď tam skončí debata, tak to hneď potom môžem v ďalšom cykle stimulovať?

julietka
12. máj 2009

zuzlik mojka, ty si taka zlata optimistka este aj za mna, bodaj by si mala pravdu 😵 🙂
no uplne super by bolo keby nam to vyslo vsetkym co sme tu, najneskor do konca leta 😉

julietka
12. máj 2009

bobjan no vidim ze ty sa stale nevies rozhodnut 🙂 ale tusim si uz nalomena is tdo toho😀
v reprofite mam vsetko bez najmensich problemov oni nerobia ziaden cirkus okolo toho a najvacsie plus mas pred tym vsetkym ze nemusis mat ani predoperasne vysetrenia, takze vsetko co preto musis urobit je jeden vyletik do Brna, v reprofite absolvujete cca pol az hodinovu konzultaciu na vsetkom sa dohodnete na mieste s dokim, ktory ti hend predpise co a ako budes brat, spravi kontrolny UTZ a od dalsieho cyklu stimulujes, na zaver cestou domov sa stavite napr.v Olympii, nakupis si a tak spojis prijemne s uzitocnym. Aspon my sme vzdy tak boli s muzim, dokonca este aj po OPU som si v ponarkozom stave neodpustila vikendovy nakup v hypernove 😀
Iba po ET sme tahali rovnou carou domkov 😵

zuzla80
12. máj 2009

Bobjan myslím, že by nemal byť problém začať stimulku hneď v ďalšom cykle. Už si sa objednala na konzultáciu?

Julietka musíme veriť, čo iné nám ostáva 😉 Juli a kedy ideš na testík? V pondelok?

julietka
12. máj 2009

zuzlik ak sa mi dovtedy nepusti mrcha mrchovata tak ako vzdy, tak by som vitazne absolvovala moj prvy test bez mrchy asi buducu stredu, lebo v utorok som na sluzobke, takze na 14 den nestiham az na 15 🙂

julietka
12. máj 2009

veru bobjan tak ako pise zuzlik, stimulku nie je problem absolvovat hned v dalsom cykle, tiez som tak zacala. Bola som u nich posledny den MS, spravil mi kontrolny UTZ a od dalsej MS som uz stimulovala 🙂

mimka29
12. máj 2009

Ahojte,
prepáčte, že vám sem leziem, ale prenasledujem bobjan a chcem jej napísať:
bobjan choď do toho

Bambuľky niekedy vám sem nakúkam, lebo som sa rozhodovala pre centrá v Brne a aj keď sme sa nakoniec rozhodli pre Repromedu (kvôli darcovstvu vajíčok) tak Reprofit bol môj favorit.

Prajem vám veľa šťastíčka v tomto našom boji o malinký uzlíček 😉

mirinda10
12. máj 2009

mimka ale aj v Reprofite robia darcovstvo pre mna to bude tiez posledna nadej, take zachranne koleso maju velku uspesnost s darcovskymi a ked pozriest na ich statistiky, tak robia viac transferovat s darcovskymi vajkami viac ako 50% a uspesnost je tiez velmi pekna kazdy rok od 2006-2008 viac ako 58,9% nadhera

tinka12
12. máj 2009

Ahojte kočky, len vás chcem vsetky narýchlo pozdravit, lebo pracujem a mam toho dnes vela, tak neviem co skor 😀 😀

juli, tak ako??? nejaké príznaky, pocity????

Bobjan, lahke rozhodovanie prajem! ale kazdopadne reprofitom podla mna nic nestratis 😉

Zuzi, tak cochvila zacínas... no uz musíme tej julietke pomoct, aby tu nebola sama nadejna tehulka 😉

labus - povzbudzujuci boštek for you
😵

tanitta, mirinda a vsetky babulky - zdravím vas

julietka
12. máj 2009

ajooj tinka, ty si nejaka moc pracovita pocuvaj 😉 ale pekne od teba ze si nas sem prisla pozdravit
ej veru mas pravdu, nikto sa ku mne zatial nepridal 😕 takze sa nemam s kym konfrontovat s pocitmi pri cakani 😉
ale mozno sa mi to podari nabuduce 😵

tanitta
12. máj 2009

ahojky reprofitacky a aj buduce reprofit 😉 ...
sem tam nakuknem ako sa dari... 😵 ... ale som nejaka bezenergie aj nieco napisat 😕 ....
Bobjan... mas uz kopec informacii...vies porovnavat ceny a vies si zvazit co by bolo najlepsie vo vasom pripade.....ja bud tebou teda ak xces aj moj nazor....dotiahni si pokusy na sk....resp. v FC....potom budes riesit.. keby nahodou... vzdy je mat dobre v zalohe plan B.... 😎 ...cisto teoreticky...ma ber.. aj keby to v fc naaaaaaahodou neklaplo mozno ti zostanu nejake lieky..nieco zozenies + a zase to bude o nieco lacnejsie na liekoch...
pozdarvujem aj klub IVF nadej pre pokrocile 😵 ... asi lezie jarna unava na nas 😒 ...takze som tu pomenej...
julie ty pekne tehulkuj... a kocky stimulantky nex vajka rastu ukazkovo... 😉 ... pa

julietka
12. máj 2009

tanitka ahojkii, teba som tu tiez dlho nestretla 😉 tvoj veduci ti dava asi riadne zabrat, ale ved co si chcela to mas 😵 😅 a my vsetky sa zenieme za tym istym 😀

bobjan tanitka ti dala naozaj rozumny argument s tymi liekmi, je pravda ze ak ti ostanu nahodou lieky a nahodou by to nevyslo, mozes ich vyuzit pri softiku v Brne
daj vediet ako si sa rozhodla, v kazdom pripade ti drzim palce 🙂 🙂

mirinda10
12. máj 2009

juli ale my sme s tebou aj ked este nic nemame v brusku ale len cakame alebo labus uz stimulkuje, pekne sa len drzkaj a opatruj

no ja mam zajtra den D, dovolenka podpisana tak nic tomu nebrani aby sme nevystartovali za stastim, hned ako sa vratim tak budem informovat ale urcite sa este zastavime na obedik a na nakup nech si ma mangel uzije 😀

julietka
12. máj 2009

mirinda 😵
na zajtra ti moc moc drzim palce, a uz teraz horim zvedavostou co nam porozpravas o svojich dojmoch 🙂 uvidis ze budes mat velmi dobre pocity
moj muzik najskor vahal ale uz po tom vsetkom kedze to so mnou "life" zazil po prvykrat v reprofite, povedal ze uz nikdy viac sa nevratime do iscaru a to sa opakujem, mame tam este dve zmrazene.
mirinda my sme sa boli najest hned vedla reprofitu ked vyjdes pojdes dolava a tam je celkom fajn restika a mali aj menu celkom dobre ceny, ono to vyzera na prvy pohlad ze office restaurant, ale je to normalne aj pre verejnost, po ET sme sa tiez chceli ist najest tam, ale mali nejaku rezervaciu a boli zatvoreni, potom sme kusok odtial nasli dalsiu restiku blueberry, alebo nieco take, ale tam sme v case obeda cakali viac ako 30min

lahhel
autor
12. máj 2009

Ahojky kočky 🙂

Mirinda zajtra ti moc moc drzim palceky a tiez som zvedava na tvoje dojmy 🙂 ..urcite len pozitivne...

Julietka, nebojkaj, dobre to dopadne, ty si nas vlajkonosic, teba potrebujeme...aby sme ta mohli nasledovat...Z tvojich predchadzajucich skusenosti, na ktory den po ET si zacala krvacat?

julietka
13. máj 2009

dobre ranko babulky 🙂 ako sme sa prepadli 😉
Lahhel vzdy som zacala krvacat na 10, alebo 12 den od ET a tieto dni mi tentokrat vychadzaju na vikend, takze nervy budu pracovat 😨

lahhel
autor
13. máj 2009

Dobre ranko babulky 🙂
Julietka, tak veeelmi drzim palceky,aby to krvacanie tentokrat neprislo...uvidis, dobre bude 🙂

Mirinda, drzime aj tebe palce, aby si v Brne dobre pochodila 🙂

zuzla80
13. máj 2009

Pozdravujem
A špeci pozdrav od klubu IVF nadej pre pokročile.... aj pre Tanittku - vidíš ja ťa zháňam, kde si a vy si "užívate" jarnú únavu.
Mirinda, tak dnes sa tešíme na tvoje pocity z repráku. Dúfam, že odtiaľ odíjdeš vytešená, tak ako my všetky 🙂
Tinka no uvidíme ako madam mrcha, ja rada pomôžem Julietke udržať tehu vlnu spolu s vami ostatnými - a ty ako Tinka? Mršina sa ešte nedovalila?
A Lahel a ty čo, ako si na tom?
Bobjan pozdravujem a verím, že rozhodneš správne, nech sa rozhodneš ako koľvek. Možno by fakt bola škoda nevyužiť ešte hradený cyklus poisťovňov - ale neviem ako si spokojná vo FC?

labus
13. máj 2009

Julietka mysli pozitývne neboj tento krát nebudeš krvácat 😉

bobjan
13. máj 2009

Ahojte🙂

Tak som už teda nalomená riadne. Ďakujem za názory. Tanitka, ja mám doma dosť veľkú zásobu liekov 😎 Ale teda Puregon. Inak z FC mi nič nezostane, lebo aj teraz čo mi predpísal dr. som akurát presne všetko vypichala....

Julietka, to fakt netreba predoperačné????? To by bolo super 😉 A to spravia narkózu normálne bez toho??
Držím palce, nech mrcha mrchovatá nepríde 😉

Mimka, mojko ďakujem ti 😉 čítam aj vás na darcovských, ale nejak nemám čím prispieť zatiaľ....ale všetkým vám fandím a je super, že existujú darkyne 😵

bobjan
13. máj 2009

Zuzla, no spokojná som celkom .... hlavne som spokojná s cenou, preto tak ďaleko dochádzam zo Žilny... 😔

Inak dr. je niekedy málovravný a ani nepovie veľkosti a počet folíkov a výšku sliznice, na čo som ja teda dosť zvedavá, lebo mám s ňou problém 😖

zuzla80
13. máj 2009

Bobjan ja tiež neznášam, keď doki nepovie ani mäkké f - tiež mám rada informácie, ak mi povie, že sliznica je taká a taká, máte také a také vajka - ja som 1.IVF absolvovala v SPLNe v KE a tam bol presne takýto doktor ako píšeš - skúpi na slovo a keď si sa aj niečo opýtala, tak si mala pocit, že ho otravuješ, a keď sme prešli do Helíku v MT, tak nebe a dudy - a Reprák ani nehovorím.
Tak je to na tebe Bobjan - Reprák je fakt dobrá voľba, my do Repráku dochádzam z KE 😉

zuzla80
13. máj 2009

Labusik pozdravujem. Ako sa dnes máš? Už je lepšie 😉

bobjan
13. máj 2009

Zuzla, ja som mala 1.IVF v MT, teda super prístup, len hrozne veľa prachov teda.... ale všetko mi pekne povedal Krajko, aj Tomáš tam bol vtedy a vedela som od sliznice, cez vajká všetko...teraz som sa vo FC pýtala na sliznicu, dostala som odpoveď, že ju nemeral a vlastne, že na výške nezáleží, ale na kvalite....čo je pravda, ale aj tak som to chcela vedieť.....na vajká, že ich nerátal, ale že sú pekné..... no fakt teda....ale na monitore som ich vysondovala sama, že ich bude dosť, ale teda veľkosť som nevedela....
Vy dochádzate z KE??? Fúha, no to je dobrá štreka teda....my tam chodíme ku svokrovcom do okresu RV a KE sú ešte o kúsok ďalej..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre