Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzu1108
28. nov 2012

@speranza1 Dakujem 🙂 . No mne nedali este ziadne ine injekcie ani lieky.
Brala som len Proveru od 16 DC 10 dni a od 23ĐC picham Dipherelin. A ako som napisala tak v piatok idem nakrv. a vysledky krvi byvaju v pondelok?

speranza1
28. nov 2012

@zuzu1108 nie mojko..hned v ten den kontroly ti zavolaju okolo 14..-15.00 hod. a povedia ako mas pokracovat 😉 ...

ria191
28. nov 2012

@zuzu1108 najprv si začala na 16. deň cyklu proverou a po 7 dňoch si začala pichať Dipherelin a keď si dostala menzes tak si sa objednala na sono do centra? Ak je to takto tak v piatok po kontrole ti budú volať odkedy a koľko jednotiek budeš pichať FSH

ria191
28. nov 2012

@zuzu1108 nie hneď v piatok ti zavolajú a všetko povedia a v ten deň dostaneš recept na tie FSH injekcie, alebo pero čo si si vybrala

zuzu1108
28. nov 2012

@ria191 Ahaaa 🙂 . tak na buduce uz budem vediet 😉 . Lebo zistujem ze sa naozaj v tom nevyznam 😒 . a som sa celkom potesila ze mam mam sliznicu 0,99mm ale asi to este nic nezavazi ze? ked picham este len Dipherelin. No som strasne zvedava kolko vajok sa nam urodi 🙂 . a ultrazvuk v car po krvi sa asi na ktori den robi?

ria191
28. nov 2012

@speranza1 nejako ti nestíham 😀

zuzu1108
28. nov 2012

@ria191 @ speranza1 Dakujem vam babulky velmi pekne za odpovede 🙂 . no to pero keby mi dali by bolo urcite lepsie ako injekcie. Vam co viacej vyhovovalo?

ria191
28. nov 2012

@zuzu1108 aj v piatok ti spravia sono cez bruško a potom asi tak za 3-4 dni kontrola zase krv a sono ako reaguješ podľa toho ti budú upravovať výšku FSH injekcíí a kontroly

ria191
28. nov 2012

@zuzu1108 pero je ževraj jednoduchšie ale ani injekcie nie sú nič hrozné ja som mala injekcie, lebo to bolo oveľa lacnejšie 🙂 Asi máš menopur?

ria191
28. nov 2012

@zuzu1108 ty si nemala na výber? Lebo každého sa pýtajú čo chcú

zuzu1108
28. nov 2012

@ria191 nie, este sa ma nepytal Dr. ze co by som chcela. Mne dal len Proveru a potom mi dali na druhy krat Dipherelin na 14 dni 0,1mg. A povedal potom ze uvidime ze co mi da 🙂 . Tak snad to bude cez brucho, lebo by som uz mala mat ms. JA ju nenam nikdy pravidelnu a dnes mi zacalo take uplne slabe spinenie. Tak mozno sa mi uz spusti o chvilu, ale neboli ma este brucho skoro vobec, akurat prsia 🙂 .

zeina62
28. nov 2012

@speranza1 drzim ti palce

staga
28. nov 2012

@speranza1 drzim ti velmi palceky aj mne 5 pokus vysiel aj ty budes uspesna 🙂

staga
28. nov 2012

baby, kontrolna krv HCG na 16 den je 3500 🙂 myslim ze je to dobre 🙂 za dva tyzdne idem na prvy UZ ...uz sa velmi tesim

freeze24
28. nov 2012

ahojte dievcata 🙂 prosim vas poradite mi niektora?vkladali ste si rano pred ET utrogestan???aj mne aj kamoske doki kazal ze sa ma vlozit ale ked si to predstavim.... 😨 😨 😨

tinkatinulka
28. nov 2012

@freeze24 Vkladala..tiež mi to prišlo divné :-!

freeze24
28. nov 2012

@tinkatinulka a kto z nich ti to kazal?? 😒 😒

bibi24
28. nov 2012

@freeze24 Ma sa vlozit, urcite!

tinkatinulka
28. nov 2012

@freeze24 Mne to povedali po OPU, dr.Stelcl. 😀

freeze24
28. nov 2012

@bibi24 ale ved to vytekaaa 😒 ale ved sa im tam tak ukazuju baby kazdy den tak asi su na to zvyknuti ze? 😀 😀 😀

bibi24
28. nov 2012

@freeze24 Jednak, tam kde sa vyzliekas je aj wc, voda, obrusky, mozes sa utriet a jednak, oni si to sami vycistia, neboj nic 😉 a vo vnutri to nevadi....

freeze24
28. nov 2012

@bibi24 dakujem 🙂 a co si vlastne treba zobrat na ET?ci nic specialne? 😉

bibi24
28. nov 2012

@freeze24 Nie, nic ti netreba. 🙂

freeze24
28. nov 2012

@bibi24 dakujem 😉

lada_dee
28. nov 2012

@cicussa21 ... citam, ze kocky tu maju vselijake skusenosti... ja som tiez bola v RF v Brne, zial tentokrat neuspesne 3. IVF (predtym 1. IVF Helios MT neuspesny, 2. IVF RF Brno uspesny, ale MA v 7tt, KET uspesne opat MA v 9 tt - potvrdeny syndrom lepivych dosticiek) a skusila som sa zastavit vo VsZP, ze ci by mi toto 3. IVF preplatili, kedze som zatial vyuzila len 1 moznost, ked som sla cez Helios.. pani mila zavolala do BA a tam jej povedali, ze ked uz mam jedno IVF hradene, tak nepotrebuju ani lekarske odporucanie, staci ziadost o refundaciu, speavu o zakroku a fakturu... vraj do vysky co to stoji na SR to preplacaju... skusim a uvidim... 🙂

zeina62
29. nov 2012

@lada_dee ahoj toto je sila mna s Vseobcenej tak odpinkali ani sa nesnazili to zistit ci sa da , jednoducho povedali ze nie a dovi dopo!!

zeina62
29. nov 2012

@freeze24 hej to si musis vkladat aj ja som si vkladala, rano pred transferom, ty to nemusis hned hned pred transferom dajme tomu take 2hodiny pred transferom, telo si zobere co potrebuje a ostatne odplavi

speranza1
29. nov 2012

@zeina62
@staga dakujem vam babenky

ria191
29. nov 2012

@staga aké krásne hcg 🙂 😀 aj ja chem také 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
29. nov 2012

@freeze24 ja áno ale vklad som mala až o 16, ale ja som mu písala či si ho mám dať takže som sa riadila podľa neho.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre