Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
31. okt 2013

@gaga83 za tyzden???? urcite!!! na 100%...uvidis.... minimalne do 9mm

sarasota
31. okt 2013

@ria191 verim ze uz mas bublinku v brusku tak ju opatruj a pomalicky sa zacni stverat do tehu.vagona. 🙂

sarasota
31. okt 2013

@nelly3 na zajtra drzime palceky nech je krasna uroda 🙂

miscok
31. okt 2013

@ria191 Rius ako si to zvladla? Bublinka sa uz uspesne v tebe navlacuje? 🙂
@nelly3 Myslim na teba, tfuj tfuj, nech sa zajtra bohato zadari 😉
@vlasatica Drzim velmi palce, aby sa male uchytilo a vsetko bolo v poriadku. A to nase nestastne zdravotnictvo...mysli na bublinku a nedaj sa vytocit.

lada_dee
31. okt 2013

Dievčence ...mám po ET (29.10.) a dnes som si zaniesla žiadosť o refundáciu, tak dám vedieť, čo a ako to dopadne. Dala som ju na podatelni, pani čo to tu má na starosti má dovolenku.

@melisska ...môžem, prosím i ja tú tvoju zázračnú 😉 ďakujem :-* ... Prajem krásny bezproblémový pôrod 😉

mirkakn1
31. okt 2013

@falin dakujem, mala som 3 vacsie cca 9-10mm a 6 malych cca 5-6. picham dalej merional 1 amp., pondelok utz. tak neviem, ci je to dobre, ale nieco tam je. 🙂

jahoda333
31. okt 2013

@sona_fit urcite ano drzim palceky ku krasnemu tehulkovaniu 😉

mirkakn1
31. okt 2013

@argenti jaaaa :D

jahoda333
31. okt 2013

@vlasatica vies keby si im dala nejake pozornosti vo forme kav a dezertov spravali by sa inak aj teba by obskakovali tak to je na slovensku 😒

gaga83
31. okt 2013

@nelly3 zajtra držim palčeky 🙂

mirkakn1
31. okt 2013

dievcata, 8. den cyklu, bola som na utz., myslite, ze je dobra sliznica 7,8, ci?

miscok
31. okt 2013

@mirkakn1 Je dobra, neboj 😉

lusipe
31. okt 2013

@mirkakn1 urcite ano, a este porastie...pekne si daj cervene vinko... 😉

nelly3
31. okt 2013

@mirkakn1
jasne, ja som mala 6,5, na 12DC 9 😉

vlasatica
31. okt 2013

@jahoda333 zostal mi este kolac od svokry 🙂

nelly3
31. okt 2013

@lada_dee
drzim moc palce, tiez si si presla vselicim, teraz to uz musi vyjst az do uspesneho konca 😉

lusipe
31. okt 2013

@nelly3 drzime mooooc palceky na zajtra 😉

gaga83
31. okt 2013

@lienka_1 @miscok @zibi baby dnes sono na 12 dc sliznica 6,5 mm. Vo štvrtok ešte jedno sono, sliznica musí byť 7 mm minimálne aby v piatok som mohla ísť pre snehulka. Sa bojím či narastie do vtedy. Aku ste vy mávali výšku sliznice ?

lusipe
31. okt 2013

@gaga83 mala si clostil?...lebo ten dost znizuje...ja som mala viac ako 8mm...ale neboj, daj cervene vinko, chilli a bude dobra, neboj....

gaga83
31. okt 2013

@lusipe ďakujem clostil som nemala, teraz idem bez liekov na siznicu, beriem prednison a anopyrin

argenti
31. okt 2013

@mirkakn1 Tak vitaj medzi námi. Dnes si 8dc? Ja som 6dc. Tak sme skoro narovnako.

argenti
31. okt 2013

@mirkakn1 Tak vitaj medzi námi. Dnes si 8dc? Ja som 6dc. Tak sme skoro narovnako.

miscok
31. okt 2013

@gaga83 Ahoj 🙂 Na 8 DC som mala vysku 5mm. V den ET 9mm. Takze si na tom super a dovtedy este pekne narastie.

mirkakn1
31. okt 2013

@argenti diky, vitam 🙂 budeme spolocne tehulkovat 🙂 ja podla vsetkeho 6.11 idem do Brna, este pondelok utz u svojej. hrozne som sa bala, jak teraz cez sviatky, ale nakoniec to ide celkom super. Marodujes?

mirkakn1
31. okt 2013

@miscok @lusipe @nelly3 dakuem vam, pijem cervene vinko kazdy vecer, objednala som si matersku kasicku, tak ju pijem a dalsie vitaminy do seba pcham, dufam, ze to dobre dopadne @nelly3 na zajtra drzim prsty a myslim na teba, aby boli vsetky vajka najlepsej kvality 🙂 inak ako si si pichala pregnyl a cetrotide alebo orgalutran, vsetko do brucha? a naco je vlastne cetrotide.

lada_dee
31. okt 2013

@nelly3 ...tiež držím paluchy 😉

bergalm
31. okt 2013

@gaga83 ja som mala v den vkladu 7mm a vidis podarilo sa 🙂

deinad
31. okt 2013

@lienka_1 tak ideme do toho, do patice vsetko najlepsie 🙂 aj ja tomu verim, my si lieky kupime v Brne, ideme soft protokolom, tak to nebude az take drahe ako pri normalnom...

sona_fit
31. okt 2013

@tlucka
Už ti prišla sprava že koľko máš mrazacikov?
Nevieš náhodou koľko stojí zamrazenie jedného? Mne prišla sprava že mám zamrazene len to jedno, ale vo faktúre mam napísane že 2 pipety ( = 5000,- Kc )
Tak som zase navazkach, už raz ma presviedčala tá z účtovného vtedy o tých oocytoch a tuto faktúru zase robila ona, tak radšej zisťujem ako to je.

tlucka
31. okt 2013

@sona_fit Soni, mne ešte neprišiel mail o zmrazení, tak ti neviem poradiť. Ale kočky odtiaľto to určite budú vedieť, skús poprosiť ich. Zisti si to a potom asi opätovne budeš musieť kontaktovať "skvelú" účtovníčku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre