Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
11. júl 2013

@speranza1
nie som v obraze, kto je teraz po vklade?

lagunasa
11. júl 2013

@nelly3 hej. takže mám tu hodnotu ok. a tie T3 a T4 ich nezaujimali?

nelly3
11. júl 2013
speranza1
11. júl 2013

@nelly3 myslim ze dafy,lienka .. a este asi niekto...

skaredekacatko
11. júl 2013

@nelly3 aj ja som po vklade

speranza1
11. júl 2013

@skaredekacatko ty si uz ktory den po ET alebo po KET?

lienka_1
11. júl 2013

@nelly3 aj @bergalm je po IUI.....boli spoli s @dafy v nedelu a ja som sa na ne zavesila v pondelok 🙂
Inak super figura a na tie faldiky som si az lupu vzala a nic 😀

speranza1
11. júl 2013

@lienka_1 tak ako sa mas lienocka?

skaredekacatko
11. júl 2013

@speranza1 ja som dnes už 8 deň

nelly3
11. júl 2013

@skaredekacatko
dufam, ze nebudes testovat, pekne az ako je pisane v papieroch 😉 si po ET ci KET? kolko si si dala vlozit?

ria191
11. júl 2013

@nelly3 wow aká kočka 😀 😀 😀 a musím sa priznať, že aj ja som hľadala tie faldíky lupou a ništ 😕 😕 😕

speranza1
11. júl 2013

@ria191 cau draha...mas toho vela v praci?

skaredekacatko
11. júl 2013

@nelly3 ja som po et a mne mohli dať len jedno mám malú maternicu. Ale príznaky nemám žiadne zatial, Ešte som aj nasratá na seba, lebo včera som zalahla a zabudla dať utroš ☹

ria191
11. júl 2013

@speranza1 "kua" taká som nasratá asi videli, že mám pomenej robotky tak mi "naj....li" toľko práce, že som v neskutočnom strese a môžem zabudnúť na koňa a aaaaa na KET pokiaľ si nenájdem nejaký systém do "pipiny" "kua" ja by som tak nadávala, že až 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ria191
11. júl 2013

@speranza1 daj foto nech my ostatné posúdime či si malé pivo 😕 😝

lenka2013
11. júl 2013

Dievčatá ,ked to nevyšlo krvácali ste intenzívnejšie ako pri menzes,koľko dní ,aj napriek Utrogestanu?Ja už som z toho mojho tela na nervy.

ria191
11. júl 2013

@lienka_1 ako lienočka hm ??? ty si taká naša pohodičková kočula teba tuším nič a nikto nerozhádže ako sa nám dneska máš??? Uff vcelku vám to rýchlo ubieha a ani sa nenazdáme a bude tu kuca paca 😝 😝 😝

lienka_1
11. júl 2013

@speranza1 Ahoj Speri. Musim sa priznat, ze tak nervozne 😀 Nejako to cakanie musim prezit.

ria191
11. júl 2013

@melisska šťastnú cestu 😀 😀 😀

ria191
11. júl 2013

@lienka_1 lienočka a kde máš sparing-partnerku určite robí nejaké ombréééééééé 😝 😝 😝

speranza1
11. júl 2013

@ria191 a na dovolenku sa nechystas..viem, ze nejdes k moru a ani nikde..ale len tak doma byt a nie v prac 😉 i
@lenka2013 no ja som stale krvacala o nieco viac a po niektorych neg. IVF som mala aj strasne krce....ale ja som mala casto biochem. teh. tak mozno preto... neviem
@lienka_1 no... veru nezavidim ti to cakanie... akurat, ked som vcera tak v pohodke lezala na posteli, tak som si pomyslela..ach ako mi je dobre...nemam sa kvoli comu a komu stresovat.... 😉 😉 🙂 ...

lienka_1
11. júl 2013

@ria191 @dafy asi maka. To nie ako ja, ze sa necham manzelom vydrziavat 😀 😀 😀 A mala by si vidiet tu pohodacku ako to v nej vrie 😖 Ddnes tu mam este kamosku, ale poobede odlieta. Ach jo, potom uz budem vas 😀 otravovat

ria191
11. júl 2013

@lienka_1 a kde sa "kupuje" taký manažér hm??? Môj len vyciciať, vyžmýkať, využiť a potom možno odkopnúť ak budem riadne ale riadne opotrebovaná 😀 😀 😀

lienka_1
11. júl 2013

@speranza1 Mna vcera zacali lamat kosti. To mam iba tesne pred menzesom a ked som tak lezala a citila tie moje state hnaty, tak mi veru nebolo vsetko jedno. Ale furt som si nadavala, ze 2 dni po transfere som veru riadna tapa, ked uz myslim na kramy.

skaredekacatko
11. júl 2013

@lienka_1 netreba na to myslieť treba byť optimista 😀

ria191
11. júl 2013

@speranza1 vieš čo bodlo by mi zopár dní doma, ale keď si predstavím, že keď sa vrátim a ten stres z toho všetkého tak radšej nie a propo sú zvyknutí, že "zajebkávam" celé leto v robotke a oni si trajdajú aj na tri, ach aká som ja sprostá presprostá môžem si len hlavu búchať a ešte mám zlú náladu kvôli susedovi čo sa s mm žerie kvôli plotu, ale našťastie sa do toho nemiešam, ale trápi ma to kua život niekedy 😀 😀 😀

lenka2013
11. júl 2013

@speranza1 Pichávala si si aj Agolutín,aj tak to intenzívne krvácalo alebo sa to zmiernilo,ja beriem ešte do toho Utrogestan,Estrofem.

lienka_1
11. júl 2013

@ria191 Zohnala som ho na nete 😀 , dokonca z druhej ruky, takze ani zaruku som nanho memala 😀 😀 On sa furt smeje, ze ho ani vratit nemozem 😀

ria191
11. júl 2013

@lienka_1 úďo to je naprosto normálni bez toho to asi ani nejde ☹ 😠 ☹ 😠 ☹ 😠

ria191
11. júl 2013

@lienka_1 aha už si spomínam na tú tvoju neuveriteľnú internetovú love story 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre