Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirinda10
17. júl 2009

juli ja sa toho prave bojim aj ked uz obcas citim tlaky v podbrusku tak neviem ci to mam brat ako pozitivne alebo negativne znamenie, nikdy som neverila co so mnou mozu spravit tie testy som ako blazon ale od stvrtka rana som netestovala a kupujem testy ako narkoman drogu ta tuzba po babenku je velmi silna a preto vyvadzam ale to prejde

julietka
17. júl 2009

mirindi to ako keby som seba citala, ja som bola tiez ako narkomanka, testovala som stale, rano, vecer, kazdy den..uplne ta chapem a viem o com hovoris a to som si tiez hovorila ze nebudem v ziadnom pripade testovat a ani muzik nechcel aby som testovala a ked som mu ukazovala stale silnejsie a silnejsie ciarocky tak mi sam kupoval testy 😀
miri kludne testuj pokial ta to drzi psychicky nad hladinou tak to rob a vychutnavaj si to, lebo je mozne ze drobci ti daju tak zabrat ked budu na svete ze dalsie uz nebudes chciet 😉 takze testovaniu zdar 🙂 😅

lenka20
19. júl 2009

halo halo, straaaaasne sme sa prepadli, 3.strana, hanbaaaaa 😀 😀 😀
babuliatka ja zas nestiham, ale vsetky vas pozdravujem a myslim na cakatelku mirindusku 😉 😵 nech ti krvicka ukaze kraaaaaasne vysoke hcg 😉 😵 😵 😵

mirinda10
19. júl 2009

koculky pridala som moje testiky ale nechapem asi neviem fotit ale v skutocnosti su silnejsie, dnes som robila opat test ale ten tu nie je, druha ciarku uz bolo vidiet do 15sek celkom rychlo tak dufam, ze HCG rastie a budem mat mimiska muzicek sa moc tesi aj ja tiez, len som mu povedala, ze este nic nie je iste tak sa tesime potichucky 🙂
inak ten test z Caru je asi Axiom nakolko ciarka vybehla dost rychlo ale nie je tak silna ale ani ta kontrolna nie je moc silna ale moj mamatest stale silnie a to je pre mna dolezite

inak babulky vcera ta burka, silny vietor v BA no znicilo mi kvety aj paradajky sme museli ratovat ale hadam preuzju asi sme ich dobre nepriviazali a slnencnice mi vytrhlo aj korenmi ale dost sa ochladilo tak ja som si vcera poobede ked bola ta burka pekne pospala

lenocka dakujem a dam vam hned vediet ako som dopadla len sa bojim, ze budem cakat az do utorka ale skusim sa nejak dohodnut so sestrickou ona je zlata ked som sa objednavala tak na recepcii nechapala zenska preco chcem ist na krv tak ma prepojila na ambulanciu a sestricka aha ja viem o koho sa jedna jasne, doktor tam v pondelok nie je ale krv mi zoberie

tak idem varit obed muzik uz obieha tak asi hlad sa stupnuje pekny vikend

lenka20
19. júl 2009

mirindik testiky su krasne, drz sa mamatestu, ten je fakt spolahlivy, mam ho vyskusany...ciarka krasne silnie, urcite budete mat miminecko, thuj thuj thuj nech je zajtra krasny vysledok 😵 😵 😵 a to urcite bude 😉
no ta burka bola hrozna, aj my sme akurat boli v BA a za najvacsej burky sme sa vracali domov, myslela som, ze nas voda na dialnici odnesie 😝 hrozneeeeee ale u nas na horniakoch to nastastie nebolo take zle, len silny dazd, ale nic neponicilo, aspon u mna doma nie, kvietky ziju aj vsetko...

julietka
19. júl 2009

ahojte babulky 🙂 vidim ze cez vikend sme to tu zanedbavali 😉

mirindik tie testiky hovoria za vsetko, takze nebojkaj hcg bude zajtra krasne vysoke, moc drzim palce 🙂 budete mat krasne mimco, ak nie dve 😵

veru ta burka bola vcera strasna, ja mam na balkone surfinie, ktore mi uplne vysklbalo a dolamalo, povalalo tuje...
no hrozne..asi to povyhadzujem uz nema vyznam to ratovat...

adra17
19. júl 2009

Ahojte, dievčatá, dúfam, že všetky máte pekný víkendík za sebou ;-

Renýsek, avaka, zuzlík a mirindík - vám na zajtra želám veeeeeeeľa, veľa šťastíčka, držím palce, nech všetko dobre dopadne!!!

tanitta
19. júl 2009

dobry vecer... 😉
dnes som nemala vobec cas ani nakuk 😎 .. ale vlastne nebolo o com pochybovat 😉 ze miri? 😵 ...tie testiky su tabulkove 😵 ... tak este pockame na pekne hcg 😎.. paa ...
julie.. skoda tych kvietkov 😠
dobruuu

mirinda10
20. júl 2009

dobre ranko babulky tak hlasim krv o 7,00 odovzdana vysledok az zajtra o 10,00 tak to nejak musim vydrzat ale dnes som si opat robila test a je to ok takze hadam nieco bude 😉
hovorila som sestricke, ze od 10teho dna testujem a nechapala a ja, ze ked niekto to skusa na 7 krat tak robi veci co by normalne nerobil ja som zacala testovat az pri 4tom ET skor som vzdy vydrzala a teraz som zavislak ale teraz si dam par dni pokoj

juli no ja mam doma plne vazy kvetov co som musela zrezat, nakolko mi ich zlomilo ina pomoc nebola ale aj ruze su nejake vysinute na bok musim dnes vecer este s nimi nieco spravit

lenik aj ja som volala na horniaky do MT k rodicom a tam len prsalo, takze nemaju take skody ako ja to je dobre ale stale neviem odkial si 😎

pozdravujem cele osadenstvo a prajem pekny tyzden, ktore este makame v praci ale dufam, ze sa moc nepretrhneme

soni1
20. júl 2009

ahojte, rada by som sa opýtala, či mi náhodou neviete poradiť, ktoré centrum asistovenej reprodukcie si vybrať v BA, sú tam tri centrá a neviem, ktoré má dobré referencie.
A ešte ako dlho sa čaká na IVF?

mirinda10
20. júl 2009

myslim silno na renysek nech utz dopadne dobre a dnes sa mi zda ide na prvy utz zuzlicek, tak uvidi mimiska jedneho alebo dvoch a bude moc stastna a neviem ci aj avaka nemala ist na kontrolu, no som zvedava na spravicky drzkajte sa babulky

zuzla80
20. júl 2009

Pekné ránko babulky,
Miriček ani som nezapochybovala, čiaročka je nááádhernáááá - supeeer mojko, škoda, že výsledky až zajtra, ale testíky hovoria za všetko. Určite bude krásne hcg, verím tomu😉

Ja mám dnes utz, ale som objednaná až o 13.30 - ale poviem, vám už teraz mám žalúdok hore nohami 😝 Tak na mňa myslíte - a ja samozrejme myslím a držím palce aj Renyskovi, aj Avuške aj Mirindikovi a kto to ešte mal mať dnes nejaké vyšetrenie 😕 - tak proste všetky sa dnes držme, nech to dobre dopadne.

Inak u nás našťastie tiež nebola žiadna pohroma - iba hustý dážď a trochu blesky, ale celkom sa to dalo vydržať, ale ako vidím, tak na západe, to nebolo med lízať.

Soni - žiaľ s centrom v BA nemám skúsenosti, ale čo som sem tam čítala, tak buď Gynfive alebo ferticentrum. Skús sa opýtať v ich témach, aké majú baby skúsenosti.

mirinda10
20. júl 2009

soni urcite neodporucam Iscar a to mi potvrdi aj juli ale asi ferticent by som odporucila je to dobry CAR a nebudu ta moc zdierat financne bola som tam a je to ok asi najlepsie v BA

zuzli bude dobre uvidis verim tomu, aj ked viem co len so mnou robi odber krvy ked som dnes rano cakala pred ambulanciou urcite som bola bleda ako smrt

zuzla80
20. júl 2009

Miriček - ja si na to pamätám presne pred týždňom - ráno test, potom krv ... tep 200 a srdce ani neviem kde 😀 Už nech je poobede a nech idem od dokiho s dobrými správami. A to ešte len bude, keď pôjdem na srdiečko, tak asi skolabujem rovno pred lekárom 😅

bobjan
20. júl 2009

Ahojte🙂

Miri super testíky 😉

Zuzli, držím palce u dr. 😉

Soni, ja chodím do Ferticentu a som tam spokojná a finančne je to najlacnejšie CAR na SR 😉
Na IVF sa čaká cca mesiac...ideš na konzultáciu, podpíšeš žiadosť, tú schváli poisťovňa do cca dvoch týždňov, ideš pre injekcie, na utz, vybavíš predoperačné a od ďalšej mrchy picháš 😉

mirinda10
20. júl 2009

dakujem bobjan

zuzli takze 13,30 budem na teba mysliet verim, ze teraz uz nadisiel nas cas, tak sa toho musime drzat a verit a zasluzime si to stastie ale ten strach tam je a zostane az do konca

julietka
20. júl 2009

ahojte babulky 🙂 dnes mame akosi pod mrakom..aspon tu na zapade

babenky dnes strasne na vas myslim zuzlik, mirindik, avaka, a renysek, dufam ze budu len tie najlepsie spravy dnes, horim zvedavostou 🙂

babenky dnes som sa od doki z antolskej dozvedela zaujimavu infosku co som netusila, pytala som sa totiz ze ked moja doki nerobi ten UTZ kde je aj pocut srdiecko ze ci by som mohla prist na Antolsku tak mi vysvetlila ze oni to robi najskor aj tka v 30 tt a dovod je ten ze ten zvuk dietatku velmi ublizuje, pretoze je to presne taky silny zvuk pre babatko ako ked sa postavime pod motory startujuceho lietadla...
tak potom nerozumiem ked tu babenky na konikovi pisu ze poculi bit srdiecko ked ani vo velkej nemocnici to nerobia...

avusik tebe dali pocuvat srdiecko aj zvukom, alebo si len videla ako blika?

zuzla80
20. júl 2009

Babulky práve som sa vrátila z wcka a začala som krvácať - jasnú krv som mala na papieri - asi to už je stratené ☹ ☹ Čo mám robiť?

julietka
20. júl 2009

jemine zuzlik utekaj rychlo do nemocky, uz aj rychlo rychlo, vies kolko deticiek sa takto zachranilo...bez aspon ti daju infuzku

julietka
20. júl 2009

zuzlik dufam ze uz tu nie si, ale si na ceste do nemocky, naozaj bez, aj ked to bude len plany poplach, radsej plany ako nieco podcenit 😨

lahhel
autor
20. júl 2009

Ahojte babulky....

Ano ano zulik, ako pise julietka, rychlo utekaj do nemocnice, aby si bola co najskor pod dohladom, aby sa o teba postarali...nestracaj ani minutu, stoji to za to...a nebojkaj este nie je nic stratene...

Mirindik, kraasnucke ciarky, zajtra bude urcite nadherne hcg 🙂

Avaka, renysek drzim palceky na UTZ a tesime sa na dobre spravicky...

Ahojky Julietka, ty vsetko v poriadku?

Pozdravujem vsetky babulky - tanittku a veduceho, adry, lenku, bobjan...dufam, ze som nezabudla na nikoho.. 🙂

zuzla80
20. júl 2009

Juli vyrážam aspoň za svojím dokim, nech sa na to pozrie a pri najhoršom ma pošlem na pohotovosť.
Majte sa paaa, ale mám hrozný strach ☹

mirinda10
20. júl 2009

zuzli drzkaj sa bude to dobre urcite a potom ked budes mat cas tak napis

dufam, ze ta nenapadne cakat pred ordinacoiu, proste zaklop na dvere povedz co je vo veci, ze musia okamzite jednat nie ze tam budes cakat pokial ta nezavolaju myslim moc na teba a posielam energiu

avaka
20. júl 2009

Ahojte babulky,
Zuzlik,dufam,ze ta krv bude len chvilkova jednorazova ako aj to spinenie.Ja som mala tiez certvu krv,2x,ale vzdy len chvilu a hned to preslo,tak dufam,ze aj u teba to tak bude..ale aj tak zajdi k dr.a skus si zvysit utros...Moc na Teba myslim a verim,ze si drobec len uratuje,ako aj ten moj 😉

Juli,ja som len videla srdiecko,zvuk nebol..

Miri,Renysek,aj vam moc drzim palceky,myslite aj na mna poobede,potom kuknem,
Pekny dnik vsetkym..

mirinda10
20. júl 2009

avaka jasne, ze na teba myslime a cakame na dobre spravicky

verim, ze zuzlik bude ok len mimisek asi dava o sebe vediet ale je to bojovnik ako mamina tak bude vsetko tak ako ma byt

julietka
20. júl 2009

avka ty tiez ides az po obede na UTZ? tesim sa na tvoju fotecku dufam ze ju sem hodis do albumiku este dnes 🙂

mirindi tak to bude dlhe predlhe cakanie do zajtrajsieho dna, ale nemusis sa bat vsetko je v najlepsom poriadku,
to iste sa tyka aj zuzlika

zuzlik ja verim ze to nie je nic vazne, ved casto sa to stava s tym krvacanim a ked to bolo zatial len na papieri..ja viem..ja som tu takto pred tyzdnom tiez panikarila ked som si na toaletaku nasla cervenu ciarku krvi, ale je tolko druhov tych krvacani v tehu ze naozaj je najlepsie ak doki potvrdi o co ide..zuzlik veru dufam ze ta ani len nenapadne cakat v ambulancii...

lahhelik ako sa citis?dokedy beries este antiku?

lenka20
20. júl 2009

zuzlinka drzim ti palce zlatko nech to dobre dopadne, drobcek ta asi len chcel vystrasit, to je velmi caste...tak urcite to bude ok 😉 ale k dokimu a hned, nech sa na teba kuknu...myslim na vas, drzkaj sa..
mirindik tak uz niekde meraju to tvoje krasne hcg 😵

tanitta
20. júl 2009

ahojte kocky...
zuzla 😨 ...ked sa vratis tak pevne verim ze len s dobrymi spravickami.. a bonus fotecka za vystrasenie 😉 ... musi to byt dobre...
no ja zase nestihacky... veduci to tu uz riadne riadi.. takze vsetko sa toci oklolo neho.. uz ma rozum 😅
mam nejake fotky v albume.. mozno ste uz kukli...
leni.. ak budes mat cas pisni...co nevesta... 😎
mirinda.. do zajtra??.. fuha tiez to mohli poslat tzv na "cyto" vtedy su vysledky este v ten den...no co musime vydrzat 😉

mirinda10
20. júl 2009

tanitka veduci na tej jednej fotecke ma krasne vlasky ako anjelik a super to mas vymyslene v tej vani, nespadne a este sa aj zahra super aspon sa tam trosku schladi aj ked dnes asi moc horko nie je

no musim cakat aj ked som rada, ze nemusim volat az poobede ako minule

inak som rozmyslala, ze ak zavolam a povedia negativne tak ma infarkt na 100% to dufam, ze sa take nieco nestane 😎

julietka
20. júl 2009

veru mirindi tanitka ma pravdu, mne tiez ked brali krv vo stvrtok tak sestricka povedala ze najskor v pondelok budu vysledky ale som jej vysvetlila ze ich potrebujem co najskor tak to dala na "cyto" a sama som si odniesla a vyzdvihla vysledky..

tanitka ked tak pozorujem ako ti da veduci zabrat..normalne zacinam mat obavy ako to zvladnem s dvojkami ak budu nebodaj take akcne ako tvoj veduci..fotky su krasne ako vzdy, taky maly krasnucky strapusik je z neho a vecne vysmiaty..vie aj plakat niekedy?

zuzlik posielam kopec pozitivnej energie tebe aj tvojmu mimcu, verim ze vsetko dobre dopadne. musi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre