Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bobjan
20. júl 2009

Zuzlik, moooc na teba myslím, drž sa, moja.

Tanitka, ahoj 😉 Tak vedúci je dnes pánom?? No to tí chlapi 😎

julietka
20. júl 2009

mirindi to je taka blbost ze az..ze negativne...a nevies z coho by si tam mala potom tie dialnicky? 😉

bobjan
20. júl 2009

Miri, čítam, že u vás je to s krvou, tak ako u nás....na dlhé lakte 😖
Neboj, dobre to dopadne 😉

tanitta
20. júl 2009

jaj baby... a to on je este velmi dobre dieta ...a revat vie jak pilinak 😀..je tvrdohlavy ...najnovsie riesime krizu pitneho rezimu 😠 ... veru obdivujem kocky s dvojkami...ako stihaju....a este aj domacnost obriadit navarit... upiect 😕 .. dalsie dieta do skolky zaviest... 😅 ...
miri.. tak to vobec nepochybuj ze by to malo byt negativne... hes prec s takymi myslienkami..
inak maly zaspal...takze preto som tu 😎 navarene odvcera 😎

mirinda10
20. júl 2009

bobjan, ja som na krv isla svojmu gyndosovi keby som isla do Caru tak vysledok je okolo 13,00 ale co uz musim vydrzat
juli no su to len testy ale ja som ich spravila asi 10 tak hadam nebudu vsetky klamat vies,ze som niekde ciitala test z mocu pozitivny hcg negativne ale ja verim, ze nie ale vies ta neistota tam je

zuzli moc na teba myslim, dufam, ze si uz domenka a relaxujes a vsetko je ok s mimiskom a mas fotecku dutinky
🙂

julietka
20. júl 2009

tanitka ked si predstavim ze moja svagrina ked mala malu tak vobec nic v domacnosti nerobila len o malu sa starala ..a brasko kolkokrat nemal co jest, lebo nevarila, lebo sa jednoducho starala o malu...no fakt obdivujem zeny co maju deti naraz dve ale este horsie je podla mna ked je vekovy rozdiel tak do 5 rokov to je asi naozaj este horsie, kazde chce nieco ine..

julietka
20. júl 2009

mirindik hadam si nemyslis ze prave ty budes taka vynimocna ze budes patrit medzi tie "hviezdy" s pozitivnymi testami a negativnym Hcg 😅 😉 sama tomu neveris

adra17
20. júl 2009

Ahojte 🙂
Zuzli, myslím na teba, nech je všetko ok 🙂
Mirindi, čakanie je hrozné, to vieme, ale neboj sa, dobre to dopadne 😉
Pekný dník všetkým... 🙂

mirinda10
20. júl 2009

este, ze Vas mam babulky moje zlate odhanate moju pesimisticku naladu a to je dobre az tu clovek vidi silu netu a dobrej web stranky

rozmyslala som, kto je teraz vlastne v stimulke co je pauza dovolenky su asi 🙂 ale inak sa pripravuje silny utok cakateliek to bude uspesny september

bei je asi na dovolenke uz sa dlho neozvala, tak nech si to pekne uziva alebo pride s prekvapkom ako nasa zuzli,ze som tehu 🙂

zuzla80
20. júl 2009

Ahojte babulky - išla som nakoniec k svojmu dokimu nech na mňa pozrie - aj som zaklopala a povedala sestričke, čo je vo veci a tá krava ma tam nechala čakať hodinu. Už som išla, že si pôjdem vypýtať kartičku a ideme s mužíkom na pohotovosť, ale už ma zavolala dnu. Mala som na ňu hrozné nervy.
Doki urobil utz - tak dutinka tam je a vraj to vyzerá dobre, že je to krvácanie z krčka 😨 Vraj sa to zvykne stávať v čase očakávanej menštruácie a vraj, že by to nevidel až tak zlé - dal mi 2nejaké injekcie na zastavenie krvácania a vzali mi krv na hcg. Lenže došla som domov, trošku ukľudnená, a len čo som došla na wcku - vypadol zo mňa taký kusisko - normálna "hrudka" a krvácanie niežeby ustupovalo, ale sa zhoršilo ☹ Asi skočíme s drahým na pohotovosť - len sa hrozne bojím, aby sme si niešli už po ortiel. Myslíte baby, že by behom pol hodinky mohlo drobčeka vyplaviť?

mirinda10
20. júl 2009

zuzli urcite za pol hodku sa to nemohlo stat ale utekaj na pohotovost netreba nic podcenovat neckaj doma ber muzika a uz nech ste na ceste sup sup myslim moc na teba

bobjan
20. júl 2009

Zuzli, myslím, že ak videl dr. dutinku a všetko v poriadku, behom pol hoďky by nevypadla. Držkaj sa moja, myslím na teba 😵

tanitta
20. júl 2009

Zuzla....urcite to nebolo mimco...mohla to byt len sliznica...ked je vysoka tak odlucuje sa tak co s nou??.. vyplavi sa...ale preistotu si vezmi veci do nemocky ak pojdes.. su to nervy.. .. zaciatky byvaju hrozne tazke...sa ale cudujem ze ta neposlal do nemocky 😕 .. myslim na vas..

lenka20
20. júl 2009

zuzlicek drzkaj sa moje zlaticko, ja myslim, ze si ten pripad, ked sa to v zaciatkoch komplikuje, ze to neni take uplne pohodove ako by malo byt, ale vela vela vela babuliek to tak malo...len to vydrzat s nervami, tak sup na pohotovost a radsej nech si ta nechaju v nemocke... na par dni.. aby ti mohli kazdy den povedat, ze dutinka je ok, ze drobec je v poriadku.. a to krvacanie - vies, ono aj to, ze pichas inj na zriedenie krvi tak to podporuje krvacavost... takze z malickej cervenej bodky moze byt silnejsie krvacanie....ale babuliatko je isto ok, jedna kocka tu z konika ak si ju pamatas monika3 - mala take iste problemy, velakrat krvacanie aj v tych zaciatkoch uplnych a coskoro rodi, budu mat chlapceka, sice tehu nic moc, hlavne poleziacky ale co, hlavne ze bude drobec 😉

renysek77
20. júl 2009

Ahoj zlatíčka!
Mirinda - krásná testíky, zítra tam to hcg bude ukázkové 😉
Zuzlík - drž se kočičko, určitě to bude v pořádku, asi z Tebe vyšel jen kousek sliznice, jak Tě dr. prohlížel a mimísek je zatím tak maličký, že bys ho ještě asi pouhým okem neviděla....
Jinak já jsem právě dorazila z Brna, ale bohužel bez mimíska ☹ Hcg sice stouplo z nějakých těch 4 tis. 10x naředěných jednotek na 10 tis., ale mělo by to být asi 16 tis., tak mě vzal dr. Machač znovu na utz, ale gestační váček byl prázdný a od čtvrka vůbec nepovyrostl, takže jsem šla rovnou na sál.....Jsem teď nějaká otupělá, že ani nebrečím, nechala jsem se píchnout i injekci na bolest, bříško bolelo dost a stačí, že bolí dušička, tak proč se ještě trápit fyzickou bolestí.....Za 3 týdny mám dr. napsat mail, jak mi je a budeme plánovat další postup....Tento týden to ještě musím vydržet v práci, ale pak mám 14 dní dovolenou, tak se to trochu zlepší...
Ostatní děvčátka moc zdravím, mějte se krásně, já se jdu chvíli natáhnout, mám toho za celý den dost....
Pa pa

tanitta
20. júl 2009

Renysek ☹ ☹ ...to ma velmi mrziiii 😔 ....ale naberies silu ist dalej.. oddych padne vhod...mimi bude...ide to...a pojde to znovu ... my sme sli po"revizi" do 3mesiacov opat a uspesne 😉 ...telo si pamata tehu hormony pojdeto lahsie... drzkajte sa...

julietka
20. júl 2009

renysek ako som uz pisala, niekedy zistime az neskor preco sa veci udiali tak ako sa udiali...mozno mimisko bolo naozaj nezdrave a bolo lepsie ked to skoncilo takto na zaciatku, samozrejme ze je mi to velmi luto, lebo vsetky to tu prezivame a vieme o com to vsetko je ..ten strasny strach o prezitie..
hlavne ti teraz prajem vela sily, oddychni si a tak ako tanitka pise, telo si pamata a dalsi krat to bude uspesne a budete mat krasne zdrave mimisko 🙂 😵

zuzlik verim ze si uz v nemocke a vsetko je v poriadku, urcite to bola len krvna zrazenina, nic ine..babatka je urcite v poriadku..niektore zaciatky su naozaj velmi tazke..

lenka20
20. júl 2009

renysek to ma velmi mrzi, ze to takto dopadlo... ach jo... daj sa cim skor do poriadku a pojdes v tanickinych slapajach - nabuduce to vyjde, hlavne je, ze otehotnies vies, to je velke plus a nabuduce to dotiahnes do uspesneho konca... uzite si dovolenku, oddychnite a potom sup na to, kym si vo svungu, urcite to na dalsi pokus vyjde.. mate este nejakych mrazackov? alebo nova stimulka?
zuzlnka myslim na teba stale, drzkaj sa moja...
tanicka pisnem ti z centrumackeho mailu, lebo chcem aj fotose pridat, inak maly je kraaaasny v tej stolicke vo vanicke, vidno, ze sa mu to paci 😵
pa zlaticka, snad este nakuknem co zuzlik, ale myslim, ze asi az rano sa ozve tehulka nasa, tak pekny vecer vsetkym...

mirinda10
20. júl 2009

renysek je mi to moc luto ☹ ale verim, ze raz sa urcite dockas, hlavne si teraz oddychnut a nabrat sil do noveho boja, budeme ta tu vsetky spolocne podporovat

adra17
20. júl 2009

Reny, želám ti, aby sa tá bolesť z tvojho srdiečka čo najskôr vytratila a nahradila ju odvaha, nádej a sila, s ktorou sa pustíš do ďalšieho boja. Budeme ti všetky držať palce 🙂

Zuzlík, drž sa, verím, že je všetko v poriadku.

julietka
20. júl 2009

avka a ty nam dnes nedas vediet ako si dopadla s UTZ?, aspon jedna pozitivna sprava by sa tu dnes hodila 😕

avaka
20. júl 2009

ahojte babulky moje,ja mam pozitivne spravicky,ale tak rada by som ich citala od vsetkych..
Renysek,je mi to moc luto.. ☹ ,nech to co najskor preboli a mozte znovu bojovat,nacerpaj nove sily...a ako Ti uz kocky pisali,telo si pamata a verim tomu,ze o 3 mesiace prides s krasnou spravickou..

Zuzlinka,aj na Teba moc myslim,urcite vypadla nejaka zrazeninka(z krcku,ako vravel lekar),verim,ze drobcek je taky bojovnik,ako jeho maminka 🙂

avaka
20. júl 2009

Juli,ahojky 😉 este si tu?

avaka
20. júl 2009

Miri a Ty nesplietaj tie hororove scenare,Ty budes mat zajtra take hcg-cko 😎 ,ja viem,ze je tazke tomu uverit,tiez mi to islo tazko...ale je to tak. 🙂

avaka
20. júl 2009

Tanicka,kde su fotecky?? 😕 Noo,vzdy ked sa ja dostanem na net,uz je po funuse.. 😖
Aj ja chcem vidiet veduceho aktualne.. 😎

avaka
20. júl 2009

Toto bude moja strana.. 😀 ,tak si pisem...
Kocky,dnes som skoro u dr.vysedela dieru.. 🙄 to bolo hrozne...kym som prisla na rad,tak uz som pomaly nevedela,co od neho chcem..
Ale hlavne,drobcek je v poriadku,o chvilu pridam fotecku(trochu ju mam rozmazanu..)
Bral mi zase krv na testy,myslim Papp-A...a neviem co este,ale asi mi to NT nerobil,ani som sa neopytala..
Ostatne,co mi robil minule su v poriadku
Podla utz sme 11+1 tt,Tak som zase na chvilu kludna.. 🙂 Ale co trochu zarazilo,ze kontrola az o mesiac 😕 ,tak sa chodi...?neviete?

Juli,ako sa citis?Dnes bola v cakarni jedna pani,tiez cakala dvojky a mala oooobrovske brusko 🙂

julietka
20. júl 2009

jej avka este som nakukla predtym nez vypnem laptop..nedalo mi to akosi som citila ze sa este ozves, neviem sa vynadivat na tvojho krasneho mimiska.. 😅 uz aby som aj ja bola aspon tak daleko..je to krasa 😵 😵

tanitta
20. júl 2009

Avaka... tak toto je uplne ukazkovo-tabulkove 😉 .. proste dokonale 😵 😵 ....
dobru noc... kocky... stale myslim na nasu zuzlu 😕.. dufam ze je pod kontrolou a vsetko je ok...

maahuliena
20. júl 2009

ahojte babule 🙂 prišla som vás pozdraviť 🙂 😉 nestiham prispievať moc, ale čitam čitam 😅 🤐 😉

zuzlik, čo sa deje 😕 dufam, že je to v poriadku, myslím na teba...
miri držim palcuchy.. taký testík.. to bude HCG jak svet 🙂 😵
avi... 😵 😵 😵 😵

dobru nocku všetkym , ja makám do rána 😉 😝 😝

mirinda10
21. júl 2009

dobre ranko babenky moje
avaka drobcek nadherny uz ma viac ako 4cm no super a ze vraj 11tt no teda strasne to nejak bezi 🙂

zuzlik moc myslim na teba ani nevies ako a dufam, ze je vsetko ok s mimiskom ak budes mat chvilicku casu a mas PC tak daj vediet ako ste na tom

dakujem babulky, ze mi tak verite o 2 hodky volam a pravda sa odhali 😉

mahulik mala si vcera nocnu co, ja obdivujem kto dokaze robit v noci ja by som zaspala aj po sediacky, takze si nas tu pekne strazila to je pekne od teba 🙂 drzkaj sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre