Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
23. okt 2011

@tinna13 dufam,ze sa nejaky stane....
@lenka_21 na hcg idem rano.aj na sono.no podla mna je asi dost vysoke.test som robila vcera vecer po desiatej,skoro hned nabehla druha ciarka a je silna .a moc nebol ani hodinovy
@linda81 @silvinnka dakujem baby.dufam,ze sa stane nejaky zazrak

lenka_21
23. okt 2011

@miminkad Zazraky sa deju a verim, ze aj ty spadnes do tej kategorie!!! Zajtra drzim silno palceky!

miminkad
23. okt 2011

@lenka_21 dakujem.ved uvidime.to som bola u primara abutaimu.mozno si o nom pocula

lenka_21
23. okt 2011

@miminkad Tusim ano ... v pondelok ides k nemu, alebo k svojmu gynekologovi?

miminkad
23. okt 2011

@lenka_21 k nemu mam ist.rozmyslam,ci neist potom aj k mojmu.som z toho totalne vedla

lenka_21
23. okt 2011

@miminkad Dozajtra si to rozmyslis ... uvidis ako sa bude citit ... toho primara mas asi blizsie ako svojho gynekologa. Je to tazke ☹

lulu10
23. okt 2011

@miminkad ahoj moja dúfam Ha verím že jedno mimo sa drží a nepustí. Este neni nič stratené.aj tí dali nejakú injelciu alebo niečo na zastavenie krvácania?

miminkad
23. okt 2011

@lulu10 len utros mam navyseny.

lulu10
23. okt 2011

@miminkad ale už ho nevkladas? Nechcel ta tam nechať? Este krvacas stale rovnako?

gabinkaa
23. okt 2011

@miminkad ahoj moja, prišla som sa pozrieť či si už testíkovala, ale neboj všetko bude v poriadku a veríme na zázraky, len to chce kľud, uvidíš, že zajtra u dokiho bude všetko v poriadku, držkaj sa

miminkad
23. okt 2011

@lulu10 uz ho jem.nie nechcel.mohla som tam ostat,ale naco,ked mi nebudu nic davat.ved uvidime rano.najskor to bolo jasnocervene,dnes uz aj tmavsie.mozno uz aj o cosi menej krvacam.neviem,ci ist aj minovi zajtra alebo co spravit
@gabinkaa dakujem gabi.snazim sa byt v klude....

falin
23. okt 2011

@cavik - ahojky, dakujem. A vy ste na tom ako? stimulku neplanujete?

@miminkad - silno drzim palceky a modlim sa za zazrak. Drz sa.

falin
23. okt 2011

@miminkad - dr. abutaim je v nemocnici v Topolcanoch? Alebo nieked bol?

miminkad
23. okt 2011

@falin dakujem

miminkad
23. okt 2011

@falin ano bol,teraz je v nemocnici v partizanskom

cavik
23. okt 2011

@falin ..my sme tu poslednú stimulku pekne zvládli 🙂 ...mala som merional a clostil, odobrali mi 6 kúsov, 6 sa oplodnoilo, 6 sa pekne delilo, 2 mi vložili, táké v najvyššom možnom štádiu a jednotkové a 2 máme ešte zamrazené (no, jednoducho, po dlhej dobe konečne, aj nečakane, úspešná stimulka )......a teraz sme v 28 tt s dvojičkami 🙂 ........aj Tebe strašne držím prsty, nech to už dobre dopadne, nech majú Tí naši prvorodní svojich vysnených súrodencov 😉

lulu10
23. okt 2011

@miminkad je súper že to krvácanie ustupuje, myslím že nemusí ísť hneď o to najhoršie...a ten nepravidelných tvar gestac.vaku-ono takto skoro toho neni veľa vidieť veď vieš, o deň dva môže byt všetko inak, chod ráno k minovi a potom aj k abutaimovi, je lepšie mať viac názorov a pohľadov...

miminkad
23. okt 2011

@lulu10 rano mam ist abutaimovi.dnes mino sluzi.a kamoska by mi vybavila prijem do nitry

zuzla80
23. okt 2011

@cavik ahoooj moja, bože ako dlho som o tebe nič nepočula, vedela som, že sa zadarilo a dvojnásobne, ale to si bola ešte na začiatku. Cavicek to už si ozaj 28tt wauuuu, ja zííííram, som strašne šťastná, že to tak krásne ťaháte a s dvojičkami. A už viete čo to bude? Držte sa a daj vedieť keď sa narodíte, strašne sa poteším 😀 😀 😀

Baby držte sa a nevzdávajte, ja ako stará spoluzakladateľka som toho jasným príkladom - po 6tich IVFkach (3x na SK a 3x v Brne), cekovo 11tich transferoch (vrátane KETov) nám tu teraz po byte behá malá nezbednica. Ak je vaša túžba silná, tak vedzte, že vás nádherný sníček sa stane skutočnosťou - a myslím, že by vám to tu napísala nejedna, ktoré sme si odskákali svoje... Takže veľa šťastia prajem a Brno je ozaj tá najsprávnejšia voľba (my sme cestovali až z KE 😉 🙂 však Cavik 🙂 🙂 )

lenkalienka01
23. okt 2011

ahojte babule, vsetkym dakujem, ze ste drzali prsty 🙂 . Obe na nas cakali, takze sme z Brna prisli styria 🙂 😀 / ak ratam aj mm /. Jeden krasavec bol 8 bunkovy- 1 kvality a druhy krasavec bol 6 bunkovy- 2 kvality, sliznica 9. Ultrogestan mam 2 x 4. a 8.11 mam testovat. No a teraz len cakat 🙂 Poviem vam, neverila som, ze raz budem pisat takuto spravu. 🙂

katy2
23. okt 2011

@cavik strasne casto na teba myslim, susedka 😉 vobec ta nevidno, tak som rada, ze si napisala.... strasne drzim palce a velmi ti tu radost prajem.... este snad aj pokocikujeme spolu, niekedy na jar 😵 drzte sa a urcite daj vediet, ako pokracujete 🙂

cavik
23. okt 2011

@zuzla80 ...Zuzi áno 🙂 🙂 🙂 ....a máme to podobné, ja som ale skúsila o pokus viac v Brne - takže 7xIVF a 12 transferov z toho 3x IVF v KE 🙂 🙂 🙂 ...a z KE máme aj jedného synčeka
a čakáme párik 🙂 ....dám vedieť, určite 🙂 , dúfam, že všetko dobre dopadne, ešte stále mám strach a ešte som si neprichystala ani jednu jedinkú vec 😒

lulu10
23. okt 2011

@miminkad a kde dnes miňo slúži? Dnes pokiaľ to nebude súrne už nikam nechod, nič ine vidieť nebudú. Do nr chces ísť ležať či na vysetrenie? Ja by som zajtra šla aj k minovi-má vzdy triezvy pohlad na vec

cavik
23. okt 2011

@katy2 ...aj ja Ťa vyzerám a nič.....pokočíkujeme určite...vy už ste štyria ? ...gratulujem 🙂 🙂

tanitta
23. okt 2011

takze sa pridam a zdravim aj nove aj stare tvare.... mna uz nepozna tu asi nikto ale tiez 8rokov stalo za to aby zhmotnenych 15kg do maleho tela nechcelo vobec spavat 😎 tuzba je mocnejsia ako vsetky neuspechy... hlavne to by vas malo cim dalej tahat vpred...aj ked si poviete ze to sa mi pise.. ale tiez by som mohla pisat story onasej ceste...vsetko ma svoj koniec... . @cavik kolko este 2mesiace? 😎 tak drzim palce a doklepnite to do pozitivneho rodiaceho terminu
@katy velka gratulacia....
a som rada ze vas vidim 😵

zuzla80
23. okt 2011

@cavik mám ešte mrazáčikoch, takže ťa v počte transferov asi dobehneme 😝 😀 No a pekne vám to v tom Brne namixovali - páriček, ale aspoň mená už nejaké nachystané máš však 😉 . Stískam, stískam silno palce, nech všetko dopadne najlepšie ako len môže.

katy2
23. okt 2011

@cavik no, my sme uz tyzden aj nieco styria 😵 mame parik, takze viac nam k stastiu nechyba.....
fakt sa velmi s tebou tesim... maly sa tesi na surodencov? a gratujujem k pariku.... juj, to su super spravy... tak len takto pokracujte dalej a na zle nemysli.....

lenkalienka01
23. okt 2011

@miminkad drzim prsty, nech je to OK 🙂

cavik
23. okt 2011

@tanitta ...no, ešte 2...ani sa mi to nezdá, veď sme sa videli už strašne dávno a už vtedy som mala veľké brucho ....nekonečné čakanie 😠 🙂 🙂 🙂 ...ale vydržíme, aspoň sa snažíme 😉

cavik
23. okt 2011

@zuzla80 ..áno, naše dieťa by chcelo Jackie Chana a Zuzku 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre