Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zarabono
28. nov 2011

@staga @leamax je bosorka 😉

staga
28. nov 2011

@zarabono dufammmmm

leamax
28. nov 2011

@staga modre z neba nemusis, staci, ked budes aj ty mne silno drzat vsetky prsty ako ja tebe 😵 😵 😵
@zarabono snad nepochybujes 😉 😀

zarabono
28. nov 2011

@leamax uvidime 😉

leamax
28. nov 2011

@zarabono aj nahmatame, budeme ti dvere rozsirovat

zarabono
29. nov 2011

@leamax to by bolo fajn

leamax
29. nov 2011

@zarabono no nie, ze to by bolo fajn, pekne uz na to muzika priprav, mu poziciame kladivo a moze pomaly zacat burat. nestvi ma hned z rana, jasne?

zarabono
29. nov 2011

@leamax ja sa nejak pretlacim,dobre

lulu10
29. nov 2011

baby v RF mozem platit aj Eurami? viem ze uz to tu bolo pisane ale chcem si to utvrdit...

zarabono
29. nov 2011

@lulu10 viem,ze kartou sa dalo,aj fakturu ti daju,ze to mozes doma prevodom,ale tie eura si nepamatam.ale asi hej

leamax
29. nov 2011

@lulu10 ahoj, posli mi do ip tvoju adresu, poslem ti ten cajik
a ja som platila eurami, da sa to. dokonca som platila tak, ze cast v hotovosti a cast kartou, lebo som nemala tolko eur pri sebe

zarabono
29. nov 2011

@leamax @lulu10 toto je uz baby fakt ako dealerstvo 😀

lulu10
29. nov 2011

@leamax
@zarabono diky babule 😵

leamax
29. nov 2011

@zarabono 😀
@lulu10 za malo, rado sa stalo

teraz som si dala prve deci cajika - caj sa da, neni hnusny, ale ten olivovy olej potom - bleeeee. ale pre babo vsetko

zarabono
29. nov 2011

@leamax len si daj.horky je az strach.mna z toho oleja zo zaciatku az napinalo

leamax
29. nov 2011

@zarabono nezda sa mi, ze by bol nejak zvlast horky, priblizne ako ten, co som pila predtym, alebo ako alchemilkovy. casom sa na tu horku chut da zvyknut, len ten olivovy olej, to je hnus, ale ved si zvyknem za ten mesiac. ty si si ho davala rano? lebo ja mam rano aj thyroxin aj prednison a keby mam davat este toto, tak by som z tych ranajok nic nemala 😀 mozem si ho davat aj takto na obed, nie?

zarabono
29. nov 2011

@leamax mne sa zdal o moc horkejsi ako alchemilka.ja som si rano davala,nech mam s tmy pokoj.ale ked sa nedalo,tak aj cez den.jasne,mozes

leamax
29. nov 2011

@zarabono mkne sa zda uplne rovnaky. mozno je to aj tym, ze vsetky caje pijem bez ochutenia

leamax
29. nov 2011

a este otazka - po jedle sa ma pit az hodinu po jedle - to taky studeny akoze?

zarabono
29. nov 2011

@leamax ved aj ja tak pijem

leamax
29. nov 2011

@zarabono jezkove husle, zas neviem najst cislo na to infekcne - mozes mi poslat aspon meno tej doktorky? ide ma slak trafit 😠

leamax
29. nov 2011

uz som nasla, nikto mi to nebere 😠

zarabono
29. nov 2011

@leamax tam je to normalne

leamax
29. nov 2011

@zarabono super, teraz pre zmenu obsadene. parada

leamax
29. nov 2011

@zarabono uz som to aj vybavila, stvrtok - piatok idem odovzdat upirke krv 😀

staga
29. nov 2011

@lulu10 ano, plati sa pri ET a mozes aj kartou

staga
29. nov 2011

@leamax neboj urcite budem ale daj mi vediet kedy ti ich mam drzat aby som nemala otlaky dovtedy 😀

leamax
29. nov 2011

@staga 😀 dakujem
uz si zacala so stimulkou?

staga
29. nov 2011

@leamax
@zarabono aj ja ho beriem a fakt je taky horky ale vydrzim - vydrzime no nie kocky 😎

zarabono
29. nov 2011

@staga jasne,ja som to vydrzala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre