Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
6. dec 2011

ahojte dievcata 🙂
to co je za novu sluzbu, neviete? dostala som od niekoho cukrik tu - od koho? ake mile, hned takto z rana ma niekto tak krasne potesil 😵 😵 😵

lulu10
6. dec 2011

@gabinkaa ahoj aj ja som velmi rada ze uz to mam za sebou, starostlivost bola uzasna, som sa smiala ze jedina nevyhoda RF je ze si zvykneme na taku zdravot.starostlivost a potom ju budeme ocakavat aj tu u nas 😀 aj vcera som pisala stelclovi mail ze mam teplotu a vecer mi uz aj volal ze co sa deje... 😉 skoro som telefon zjedla ako som sa zlakla 😀

leamax
6. dec 2011

@lulu10 a dnes ako? uz nemas teplotu?

lulu10
6. dec 2011

@leamax ahoj nie dnes zatial teplotu nemam, ale zostala som doma z prece a lenosim, vcera som este nemala ist do roboty, som to podcenila, myslim ze aj krvacat som zacala z toho ze som viac hybala a chodila 🙄

leamax
6. dec 2011

@lulu10 hmm, mozno aj ano. ale netrap sa tym, uz to nevratis. dnes si pekne polenos, oddychni a zajtra uvidis, ci uz budes moct ist zas do roboty alebo este radsej ostat doma. ved kazde telo laparku znasa inak, neznamena, ze ked niekto mohol ist uz tri dni po nej do roboty, ze moze ist kazdy. a zdravie ti je predsa prednejsie, tak kasli teraz na robotu a regeneruj 😉

aha, tak som sa prave dozvedela, ze prvy cukrik daval MK kazdemu. a ja uz som sa potesila, ze si aj na mna niekto spomenul😀

lulu10
6. dec 2011

@leamax poslala som ti dalsi cukrik, tak pekne cmúúúúlaj 😀

leamax
6. dec 2011

@lulu10 jeeej, dakujeeeeeeem 😵 a ty si ten odomna uz vycmulala 😀
to je ta blbost, ze clovek nevidi, od koho ho dostal a nevie potom, komu sa ma podakovat

naveen
6. dec 2011

@lulu10 ja som sa po kazdej laparke nechala vypisat a urcite som bola doma aspon 2 tyzdne 😉 zbytocne sa neponahlaj do prace, ak nemusis

naveen
6. dec 2011

@leamax ake cukriky? 😝 😝 😝

leamax
6. dec 2011

tomuto neuverite - som musela utekat ku gyndovi. dosli mi uz vysledky tych sterov, co som si dala piatok urobit a mam pozitivneho enterokoka v posve. svina, co tam zas robi 😠 takze som zas dostala ATB na 7dni 😖 no ale tesi ma jedno - ze toho nemam tam az tak moc (akoze ja ani nic nejak necitim, ze by tam nieco mohlo byt) a ze v januari bude vsetko zdrave, ciste a pripravene na prichod babatka do bruska 😵 😵 😵
@naveen ked mi niekto da zas cukrik, tak pojde odomna hned k tebe 😉

lulu10
6. dec 2011

@leamax jáááj moja my dve keby sa dame dokopy tak celkom slusne zoo, min. jedna opica a niekolko druhov kokov 😀

leamax
6. dec 2011

@lulu10 😀 😀 😀 no ved to aby sa mino nenudil, nie 😀
zuzka mi dnes vravi, ze: viete o tom, ze mirka je tehotna, ze? reku ano. a ona, ze: jaj, ja ked som sa to dozvedela, hned som si pomyslela na vas, ze este vy a este jedna, co k nam chodi (predpokladam, ze tym myslela teba 😵 ja vam to tak strasne vsetkym trom prajem 😵
taka bola zlata, ze aj koky mi boli jedno 😀

lulu10
6. dec 2011

@leamax pcha my sme tam uz za hviezdy 😀 ja tam planujem ist v pondelok vybrat stehy a dlho som nebola na navsteve. Kokso ak sa nam to vsetkym trom podari tak neviem ci pamatnu tabulu nedame urobit 😀

leamax
6. dec 2011

@lulu10 no moja, jasne, ze sme. si zober, ze dnes, ked som tam dosla, tak tam nemal pacientky, ale chlapa od pocitacov - ved nebyt mna, tak sa unudi 😀 😀 ale jasne, ja som dosla o 12.30 😀 som vobec neratala s tym, ze by mohli byt dnes uz vsetky vysledky, tak som volala az na obed 😀
a ty moja setri uz na tu pamatnu tabulu, lebo nam sa to podari vsetkym trom, tomu ver!!!
a este som od neho kupila aj multimacu pre muzika - mi hovori, ze zavidim muzovi ake bude mat vianoce 😀 😀 😀 dilino 😀

lulu10
6. dec 2011

@leamax 😀 😀 tieto hlasky minove mam rada, vzdy sa pobavim a nasmejem 😀 aj moj zacal uzivat macu ale co z toho ked ja som teraz dlhodobo nepouzitelna 😅 ja si chcem u neho kupit matersku kasicku

leamax
6. dec 2011

@lulu10 a mas tu macu od neho? lebo muzik vravel, ze ma pocit, ze je lepsia este ako profertil a to mal uz aj "obycajnu" macu. teraz bude uzivat aj profertil aj multimacu dokopy, asi budem musiet nakupit trenky 😀 😀 😀
no my tiez nemozme ist na plno, ved vies. a este mi mino zahlasil, ze asi bude treba preliecit "aj stareho" 😀 takze najblizsi sexik mam asi na stedry den 😀

lulu10
6. dec 2011

@leamax nie moj mm si ju niekde kupil sam, neviem kde, on je hlboko proti vsetkej medecine... 🙄 keby bol poddajny tak ja mu naordinujem asi za vagon vsetkych moznych pripravkov 😀 Teda ty mas s vianocnym darcekom pre mm uz jasno-kopec trenirok a na stedry den na seba len velku mašlu, ja mam zakaz mesiac!!! lebo aby som tam nedostala infekciu -marcel povedal ze to by bol pruser 😀 takze prvy januarovy tyzden si bereme dovolenky s mm 😀

leamax
6. dec 2011

@lulu10 a ja reku akeho aktivneho muzika mas v tomto, ze si sam kupuje pripravky. to moj sa nebrani, hovori nam "tabletkari" 😀 a sam si vypytal aby som mu tu multimacu kupila u mina, co som sa tiez cudovala. lebo vravel, ze fakt citi, ze ucinkuje 😵
no neviem, ci take velke masle vobec vyrabaju aby mna obciahla 😀 😀 😀
tak mate predsavzatie do noveho roka - dobehnut zameskany sexik hned v prvy januarovy tyzden 😀

zarabono
6. dec 2011

hlasim teploty,len neviem ci v kombinacii dnesneho agolutinu s krcnou a trapezou alebo lezie na mna nejaka potvora 😠

leamax
6. dec 2011

@zarabono 😕 ake teploty? nestras

zarabono
6. dec 2011

@leamax ja si nenameram,mavam skor vnutornu.ale tak 37,5 tipujem.moze to byt aj z toho agolutinu,dnes sa mi strasne zle pichal.ale nastastie som bola vcera v lekarni pre zasielku a zasobit nas liekmi proti chripke a nachladnutiu,ze nech mame cosi doma,lebo uz sme nemali,tak mi dala magistra pre mna homeopatika a jedny sa beru aj preventivne,mi hovorila,ze si to mozem dat,to sa len raz tyzdenne pol ampulky da,tak som si radsej dala tu preventivnu davku a zajtra uvidim.ak by to aj bola viroza,asi to skusim najskor poriesit takto ako atb.a rano meram pre istotu cukor,ale vraj ten moj smad je uplne normalny

leamax
6. dec 2011

@zarabono no drzim silno prsty, nech ti to rychlo prejde 😵

zarabono
7. dec 2011

@leamax dakujem.asi to ten agolutin.uvidim dnes.no a asi mam z toho prednisonu cukrovku.rano bol sice cukor v norme,ale uvidim,co bude,ked sa najem

lulu10
7. dec 2011

@zarabono sak ty si hotova doktorka 😀 ten agolutin ti predpisuje nejaky lekar?

zarabono
7. dec 2011

@lulu10 no to zrovna nie som 😀 zatial mi ho v brne pisu,ale moze aj mino.a ten zvysuje teplotu.tak uvidime,co bude dnes.lebo sa mi este nevstrebal.a ty ako dnes?

lulu10
7. dec 2011

@zarabono ten agolutin budem asi ja chciet, asi ti dost pomohol nie? to pichas kazdy den? ja teplotu nemam a krvacanie asi aj bude horsie ale dnes mam dostat kramy takze pocitam s tym ze dorazili, lebo pocity su take ...

lulu10
7. dec 2011

@leamax ahoj draha, ja som dnes do rana kocikovala 😀 aj ma ruky boli ale nech! 😀

leamax
7. dec 2011

@zarabono ale prosim ta, zas mas hororove scenare - ved ked si mala cukor v norme, tak preco by si mala mat cukrovku? ja som tiez v tehu skoro cisternu vypila a to som nemala prednison. tak nevymyslaj zas, jasne? 🙂
@lulu10 joooooj, to by som aj ja chcela. ja som sa zas snazila do rana ucit jazdit na koni 😀 😀 😀 kde sa tieto kraviny vo mne beru 😀

zarabono
7. dec 2011

@lulu10 tak super,ze teploty presli.ja mam ten agolutin kvoli tomu hematomu.asi pomohol.picham kazdy treti den.ta teplota mozno vyskocila,ze sa tam kramy biju s tou laparkou.ale uz by malo byt dobre.
@leamax beriem to objektivne

leamax
7. dec 2011

@zarabono zeby? 😀 skor mam pocit, ze uz si si tu cukrovku diagnostikovala, skor vsugerovala 😀 😀 😀 neblazni, babatko si pyta viac tekutin aby sa mu dobre oblicky vyvijali, ziadna cukrovka 😵
@lulu10 co som pocula, tak v CAR UNICA nedavaju po et utros ale agolutin, ze ten je lepsi. tak neviem. keby bolo treba, tak si ho dam aj ja pichat. a som rada, ze teplotky odisli. dufam, ze dnes si sa nenahrnula tiez hned do roboty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre