Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

naveen
8. feb 2012

@gerdusha tak to mas ochvilu iste 😉
@leamax co ja viem take interne som si spustila.. sama za seba 😀 v tych nasich centrach to je hruza, v brne za co si zaplatite to dostanete, tu v nasich centrach sa k cloveku spravaju ako k totalnemu idiotovi 😠 este sa mi vela musime ucit od tych cechov

zarabono
8. feb 2012

@lenka_21 neboj moja,vsetko dobre dopadne.maly je bojovnik a my vam moooc drzime palce a plus este 6psov. 😉
@leamax jedna baba chodila do gynfivu a komplet ivf s poistovnou ju vyslo 3000eur.tak nie je o com rozmyslat.

zarabono
8. feb 2012

babyyy od dnes strihame meteeer. 😵 😵 😵 😵

leamax
8. feb 2012

@zarabono
@naveen
@lulu10
@gerdusha, ved ja nerozmyslam, ja som len spomenula, ze nas strasne ta doktorka prehovarala. vcera som nevedela o tychto cenach, tak som jej nemohla ani takto argumentovat. som jej povedala, ze som pocula na RF len same chvaly, ze mi to bolo odporucane, tak som ani nerozmyslala nad inymi CARmi. a tym to pre mna haslo. to je jej nazor, ja jej ho neberiem ale aj tak som si vybrala RF, neni o com 😉
@zarabono no vidis ako vam to fajn ide 😉 😵

gerdusha
8. feb 2012

@leamax ,

ja som ani len na sekundu nemyslela na to, ze by si presla na svk...

len som tu aj inym ukazala, cim sa branim ja, ked maju kecy, ze preco chodim do brna...no preto, lebo ani na slovensku to, co mi robia v brne nie je zadarmo a vyjde to drahsie, o pristupe nehovoriac

gerdusha
8. feb 2012

@leamax ,

sa mi zda, ze robi pre niektore svk CAR...myslim, ze som to meno videla v spojitosti s inym CARom...a mozno bude fajn, ked im to uz niekto povie...

"verejnost je dezinformovana..."

leamax
8. feb 2012

@gerdusha no ved odteraz sa budem vediet aj ja branit, vdaka 😵
ano, co som videla, tak robila tusim pre iscare, teraz to zrejme robi sukromne, neviem.

naveen
8. feb 2012

no podla mna ti ludia maju pocit, ze ved ti to preplaca poistovna .. naco do brna? ale kto do toho nevidi, ten netusi .. keby mi to preplatili kompletne ako alkohlikom a drogovo zavislym aspon raz za rok .. tak zacnem zvazovat
ale mne osobne ide aj o pristup.. radsej zaplatim aj viac a pojdem do toho brna, kde sa na mna marcel kukne a tvari sa, ze presne vie, ktora som a odpisuje mi na kazdy blby mail a debatuje so mnou uplne o vsetkom a vobec sa netvari, ze som zjedla vsetku mudrost sveta, ked poviem, ze som sa na internete docitala 😝

lulu10
8. feb 2012

@naveen napisala si to max. vystizne, uz sa na neho v stredu tesim 😀

leamax
8. feb 2012

@naveen presne, presne. a nie len marcel, tam su vsetci takto a o to ide. aj o ten pristup, ktora sa tam neda porovnat 😉

leamax
8. feb 2012

@lulu10 a ja ze tam ides na hysterku a ona sa tu tesi na marcela 😀 maju ti dat vobec aj narkozu, ci budes len na neho kukat 😀 😀 😀

lulu10
8. feb 2012

@leamax nie to on bude kukat na mna 😀 😀 😀

leamax
8. feb 2012

@lulu10 a ty budes v tranze 😀 😀 😀

lulu10
8. feb 2012

@leamax no potom ti poviem 😀

lulu10
8. feb 2012

@leamax lepší tranz ako stres 😀

leamax
8. feb 2012

@lulu10 ved to 😀 len si ho uzi, urcite sa aj marcel uz tesi na teba 😉 😀

lulu10
8. feb 2012

@leamax no len neni pri tej hystero aj on v tranze 😀

lulu10
8. feb 2012

@leamax inak my sme dnes ako tie dve v base: sedia spolu 10 rokov v jednej cele a ked ich prepuštajú domov tak si pri odchode hovoria: "Veď si to potom dopovieme." 😀 😀 😀 aj u nas skype, mk vsetko fungje v plnom prude 😀

leamax
8. feb 2012

@lulu10 😀 😀 😀 tak to som este nepocula, ze ved si to dopovieme 😀 😀 😀 ina schiza, co 😀

zarabono
8. feb 2012

@lulu10 tak ja ti poviem,kde bude marcel kukat,ani nie na teba,ako na tu tvoju 😀 😀 😀

zarabono
8. feb 2012

@leamax
@lulu10 mam sa lognut? 😀

lulu10
9. feb 2012

baby prosíííím dajte nejake rady a napady co je dobre na rast sliznice 😕

lulu10
9. feb 2012

@zarabono co si chces lognút? 😀 si tehu, logat nemozes 😀

zarabono
9. feb 2012

@lulu10 coby som nemohla,detske sampanske,nealko pivo.... 😀 😀 😀
na rast sliznice cervene vino 😀 grepovy dzus,stred z ananasu

lulu10
9. feb 2012

@zarabono cervene logam poctivo, uz mi az nechuti 😀 grep dzus musim ale vsetky su take sladke ze az 🙄

zarabono
9. feb 2012

@lulu10 musis striedat kvalitne znacky 😉 ved si ten dzus zried s vodou 😉 kedy ides marcelovi

lulu10
9. feb 2012

@zarabono no s tym dzusom dobry napad, dnes kupujem 😉 do RF idem v stredu na tu hystero 😅 bojim bojim, tam taky zly pocit-zvlastny, ze sa to tam dobre nezrastlo alebo co ... a mozno zas len vymyslam 😅

zarabono
9. feb 2012

@lulu10 tak ja myslim,ze obavy su normalne.neboj,vsetko bude ok a marcel vam dovoli zacat zodpovedne pracovat na drobcovi 😉 tak v stredu mooooc myslime na tetu lulu.my ideme v utorok na poradnu a tiez sa bojim,teda mam obavy vzdy.

leamax
9. feb 2012

@lulu10 grepovy dzus je sladky? to mas aky prosim ta? ved ten, co mam ja, to je hnus, az ma striasa, brrr. ale tak tych par deci denne zvladnem 🙂 a cervene vino som si vcera pridala do omacky na cestoviny (samozrejme som musela najskor lognut, ci je este dobre, lebo to je furt to iste, co po ET 😀 )

lulu10
9. feb 2012

@leamax moja mne je kazdy dzus sladky, ja vobec nic necukrujem, ale budem riedit vodou -mam rozum od @zarabono 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre