Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirinda10
20. mar 2012

@speranza1 odkial si, presne ako radi tanitta, ber nieco po ceste inak z KE to robili na otocku. Ja by som v Brne nic nehladala alebo nieco pred hranicami neviem ako sa vola ten penzion po ceste D1 na Brno este za BA
no nam sa to podarilo na 2hy soft a to som bojovala dlho v BA v Iscare ale je to nase stastne cislo 7 aj Emma ma rada toto cislo, pocita jeden, dva, sedem, osem, devat, desat 😉

tanitta
20. mar 2012

@speranza1 ubytovanie sa vzdy najde.... este ma zaujma to pocas stimulky?... ci ako? lebo ak sa doshodnes s dr ze utz by ti robil tvoj gyn alebo niekto kto tomu rozumie 😎 .. tak by si tam sla jedine na opu a et 😉

speranza1
20. mar 2012

@mirinda10 gratulujem Vam 😀 Emma je urcite Vase slniecko... 😵
ja som tiez premyslala, ze by sme to mohli dat na otocku, len neviem ci by to mm zvladol...cestu tam a spat...

speranza1
20. mar 2012

@tanitta vobec neviem este ako sa zariadim.. aj ty si chodievala do Brna? alebo chodis?

tanitta
20. mar 2012

@speranza1 daj mapu mrkni okolite mesta a googli .... 1000km je dost naotocku....to jak z italie... 😝 chodila som mam doma uz skolkara 😉 ...

mirinda10
20. mar 2012

@speranza1 uf to vies, ze je, vymodlene dieta a chcem Vas povzbudit, ze nikdy nie je neskoro, mne sa dcerka narodila ked som mala 40 rokov, takze treba len verit, ze raz sa to musi podarit
no tak skusaj nieco po ceste, ved na prespatie je vsetko dobre
presne ako pise tanitta, pojdes na konzultaciu a potom ak veris svojmu dr tak ti moze robit utz a budes iba hlasit pocty a velkosti emailom a daju ti vediet co a ako a pojdes na OPU a ET

bettypo
20. mar 2012

@speranza1 my sme bývali v Slavkove. Je to blízko. Výjdeš na diaľnicu a hneď si v Brne. Ubytovanie bolo veľmi pekné a stálo okolo 30 eur. A inak aj ja som chodila z KE. A okrem odberu sme to vždy robili na otočku. Dalo sa to v pohode

mirinda10
20. mar 2012

@speranza1 tanitta bola aj mojim vzorom, ta to tam uspesne zahajila a my dalsie sme sa iba pridali, takze je ako taka nasa mamina a slniecko 🙂 🙂 🙂 🙂

speranza1
20. mar 2012

@tanitta gratulujem Vam... ste urcite pysni rodicia 😵

speranza1
20. mar 2012

@bettypo tak to nie je zle... vsade kam som volala, tam ubytko stalo cca 100€
ty si tiez velmi vzdialena od Brna?

speranza1
20. mar 2012

@bettypo jej prepac..uz som si precitala ze si z Ke....zrejme aj my to tak budeme realizovat.. avsak uvidime co nam poradia v centre...myslim , ze co mame este podstupit a tak...
zatial mame ja LPK, HP, UTZ, AMH, Gen, a mm spmg+gen.
neviem ci budu ziadat aj ine vysetrenia

tanitta
20. mar 2012

@mirinda10 ale no 😎 sa cervenam..... ja som rada ze som svoj volny cas netravila na nete zbytocne a rozhodla som sa pre R a nestracat dalej cas na sk.... a posunula svoje pocity a dojmy dalej pre buduce maminy z R 😵
uz musim.. povinnosti volaju majte sa krasne a drzim vam vsetkym moooc palce 🙂

bettypo
20. mar 2012
speranza1
20. mar 2012

inac dievcence som taka rada, ze som Vas tu zastihla.... myslim, ze tuto temu velmi vela ludi uz nenavstevuje... 😕 .. ci? a mozno sa mi to len zda 🙂 😉

speranza1
20. mar 2012

@bettypo supeeer vdaka...si velmi mila...

speranza1
20. mar 2012

@tanitta dakujem za info tanita🙂

bettypo
20. mar 2012

@speranza1 my sme už neabsolvovali žiadne ďalšie vyšetrenia. Veď uvidíš. A na Slovensku si ešte nebola na IVF?

speranza1
20. mar 2012

@bettypo ja mam za sebou 1 neusp. IUI a 2x neuspesne IVF....

speranza1
20. mar 2012

@bettypo a vam sa to podarilo v CZ v R? alebo?

bettypo
20. mar 2012

@speranza1 centrum som zmenila 2 x a neľutujem že som išla až do Brna. Objavili problém a hneď ho vyriešili. Ešteže existujú aj takí doktori 🙂

speranza1
20. mar 2012

@bettypo aj ja som zmenila 2x centrum a teraz som sa rozhodla pre Brno... a som pevne predsvedcena, ze som sa rozhodla spravne...hoci ten "strach"..alebo ani neviem ako to nazvat ..mozno neistota..je v mojom vnutri stale...

speranza1
20. mar 2012

dievcence velmi pekne vam dakujem za odpovede, teraz musim odist, ale ak budem moct, tak tu dojdem... este raz dakujem za pomoc

bibi24
20. mar 2012

@mirinda10 Ty si mala tolko neuspesnych pokusov? Takze az na 7. ivf sa podarilo? Kazdy takyto uspech ma potesi a povzbudi, ze to este netreba vzdavat, ze aj 4. alebo dalsi pokus moze byt uspesny. 😵

lucetta
20. mar 2012

ahojte kocky, volali mi z refprofitu ohladom terminu 1.konzultacie, mame ju na april. Chcem vas poprosit o info, plati sa nieco , alebo ako to je ? vdaka
pekny jarny den 🙂)

brita
20. mar 2012

@mirinda10 Ahojky, velmi pekne dakujem. 😉 😉 Poviem ti, uz som bola napokraji sil, dokonca sme uz zaradeni aj na adopciu, proste uz sme to "neriskovali". Ale tak vidis, 9.pokus IVF nam vysiel.A este aj jeden mrazacik nam zostal. 🙂 Babatka su este v brusku,ale snad sa maju dobre, lebo zatial je vsetko v poriadku. 🙂 Vidim, ze mas Emmku, urcite si stastna mamina. 🙂 Aj my sa velmi tesime na babatka. 🙂

mirinda10
20. mar 2012

@brita to je super, ze mas dvojky aspon si to po tolko trapeni naplno uzijes 🙂 , hlavne vela oddychuj budes to potrebovat. Musim pridat nejake nove foto, nech vidis moje slniecko, uz mame 2 roky a pusa sa nam nezastavi, robi mi velku radost

speranza1
21. mar 2012

ahojte dievcence🙂

rebeka33
21. mar 2012

@lucetta ahoj, za prvú konzultáciu neplatíte a platíte až pri ET-. My veríme im a oni nám 🙂 . Vezmi výsledky z domu čo máš ak niečo potrebujú urobia sami. Držím palce.
všetky baby už majú detičky takže je to veľmi úspešná téma 😵 😀 preto tu nikoho nie je. a ušli aj do súkromky.

speranza1
21. mar 2012

@rebeka33 😵 je to velmi povzbudzujuce precitat si ze ste vsetky tehu.. ja by som tak velmi chcela aby moj mm bol stastny (kedze chce veelmi to babo), preto ze ked bude stastny on..budem aj ja 😵

gerdusha
21. mar 2012

baby,

predpisal niektorej lekar z RF prednison? ako to tam predpisuju? berie sa este pred stimulaciou? alebo pocas stimulacie? alebo nebodaj po ET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre