Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
9. máj 2012

@kamillka100 aj ty cakas dvojky z RF?

zlatanka30
9. máj 2012

@kamillka100 dakujem 🙂

kukulik30
9. máj 2012

kuk v albume...este som dala jeden ..teraz sa mi zda vyraznejsia, ako taka ryha...cudna 😝 😅 🙄

kamillka100
9. máj 2012

@lulu10 nie,ja chodim inde, ale tak nahodne som minule nakukla a uz vas sledujem, som zvedava ako dopadnete 😉

rienok
9. máj 2012

@kukulik30 no, niečo sa tam rysuje 🙂 takže pekne rano testuj znovu 😉

kukulik30
9. máj 2012

@rienok no sak rano sa zahada vyriesi 😅

lulu10
9. máj 2012

@rienok a vy ako pokracujete? kedy zacinate? 😉

rienok
9. máj 2012

@lulu10 ahoj, no som v stave čakania ... ale to sme vlastne stále. veď tu čakáme, na výsledky, na mrchu, na začiatok stimulky, na punkciu, na oplodnené vajíčka, na transfer, na test a tak dokolečka 😝

lulu10
9. máj 2012

@rienok to mas pravdu s tym cakanim, dufam ze budem coskoro cakat aj na babo 😵 a ty teraz na co cakas?

rous
9. máj 2012

Dievcata ahoj. Mozem sa k vam pridat? V RF mame termin koncom maja. Bude to nasa prva navsteva v CAR. Od r.2006 sme v kolotoci planovanie tehotenstva, kratkeho tehotenstva do 13tt, potracania a zotavovania! Cize 4x sme prirodzene otehotneli a 4x potratili!!! Az po 4. potrate prisiel na rad manzelov spg. Bol dost zly ale za posledny polrok sa malinko zlepsil. Mame za sebou kopec vysetreni. U mna "mensi" hematologicky problem so zrazanlivostou. Skusime Rf co nam dopoucia, mozno PICSI!?

takyna
9. máj 2012

@kukulik30 🤐 😵

v555
9. máj 2012

@rous ahoj,veľmi dobre ste sa rozhodli,uvidíš,nebudeš ľutovať.držím palce 🙂

melisska
9. máj 2012

@bibi24 taku otazku si kladieme vsetky ktorim sa nedari, nie si moja sama,ale raz sa ti to podari, kolko ti vkladali?2? skus si dat vlozit tri 😅

hencidlo
9. máj 2012

@speranza1 no vidis som ti vravela, ze treba verit!!!!! juj potichucky sa tesim aj za teba 😀

hencidlo
9. máj 2012

@mackaso ahoj aj ja mam problem so sz, ja pisek za seba 3xIUI neuspesne, 1IVF neuspesne, 2IVF biologicke tehu 😝 , ale nevzdavame sa chceme ist dalej.... 😉

sally2401
9. máj 2012

Ahojte baby, dnes som bola na ultrazvuku v brne po stimulácií clostilbegyt 2-0-2 mám 5 bubliniek PO- 13mm-4ks
LO - 13 mm- 1ks, a dnes mi dopochli 75 jednotiek bravelle a zajtra si mám tak isto dopichnúť, v piatok na kontrolné sono a predpokladajú zatieľ odber na piatok, tak uvidím čo povedia v piatok. Je to moje 7.IVF (s toho 3 softy a teraz minulálka), myslíte si že po tom clostilbegyte je to dosť vajíčok alebo málo, nemám s ním skúsenosti, vždy mala iba injekcie.

zarabono
9. máj 2012

@sally2401 vajok je akurat 😉

hencidlo
9. máj 2012

@sally2401 to mas celkom pekny pocet hlavne, aby pekne dorastli a aj to je maly uspech, treba verit a vsetko pojde lepsie 😉 potom aby sa pekne oplodnili a zahryzkali a je to tam 😀 😀 😀 tak drzim palceky, aby sa to podarilo!!!

brita
9. máj 2012

@sally2401 To mas uplne super pocet po clostylbegite 😉

kukulik30
10. máj 2012

dobre ranko, hlasim, ze test viacmenej negativny, vcera to bol len plany poplach asi, duch tam je,ale od ciarky to ma veeeeeeelmi daleko, aj od poriadneho ducha, takze podla mna je to nejake zbytkove hcg....skusim dnes napisat Koudelkovi, ze co dalej, kedze chceme ist na dalsi pokus hned
baby, ako sa to riesi? to v 2. den menzesu musim ist do Brna po lieky? ci ako?
ak to vyjde na vikend, zatial som si dala utros, lebo som sa obavala, aby menzes nedorazil akurat v sobotu , alebo v nedelu....
a moze mi napr predpisat clostil a Pregnyl aj moj gyn? to by sa dalo, nie?
ved uvidim, co mi dnes odpise Koudak a podla toho sa zariadime....

@speranza1 akoooo? dufam, ze ty nas potesis krasnym testom s // 🙂

@sally2401 neboj, vajok mas super 😉

@rous vitaj , RF je velmi dobra volba, naozaj neolutujes 🙂

speranza1
10. máj 2012

@kukulik30 ahoj kuki... hod potom ten dnesny test nech nanho kuknem... ja som dnes netestovala..budem az zajtra.. pre istotu a tam by mi mal uz ukazat bud tmavsiu ciarku, alebo ziadnu... citim sa normalne fajn, nic mi nie je, takze som skor skepticka...alebo realisticka??? neviem ...

kukulik30
10. máj 2012

@speranza1 podla mna je to tazko odfotitelne, je to slaby duch , naozaj velmi slaby, skusim..ale skor nic vidiet nebude....ale nie je to taka tenka ciarka ako vcera, ( neviem, ci to nebol len nejaky vadny test)....teraz len akoby presvitanie druhej , ale fakt slabe slabe slabe....
napisala som Koudelkovi, tak som zvedava, co odpise...sama som zvedava....strasne sa bojim dalsieho sklamania ☹

speranza1
10. máj 2012

@kukulik30 a z embryologie ti neodpisali?

kukulik30
10. máj 2012

@speranza1 nie, vobec 😕

mackaso
10. máj 2012

@hencidlo ahojky, máš aj iný problém okrem šž? Kde všade si bola na IUI a IVF? Dávali ti niečo pred IVF na tú šž?
Aké druh máš, hyper, alebo hypothyreozu? Ja som bola 1x na IVF a nepodarilo sa ☹ , ako si zistila, že sa IVF nepodarila? Díky, moc mi to pomôže,som z toho zúfalá ☹

kukulik30
10. máj 2012

@speranza1 asi ich tam vela otravujem 😅 sak ja tym vypisujem, uz si budu mysliet , ze som trafena 😖 ..aj teraz K. som napisala taky mail, kopec otazok, chudacisko....bude mat zo mna nerv 😅

bibi24
10. máj 2012

@kukulik30 Kuku ahoj, ja tak otravujem Stelcla 😀 Vcera sme si asi 5 mailov vymenili, predtym tiez, pocas stimulky tiez a aj pocas vyvoja embrya 😀 Ale zatial mi odpisal vzdy milo 😉

kukulik30
10. máj 2012

@bibi24 bibi, aj mne stale v pohode odpisoval K. ale vies, ktovie, co si mysli 😀
a z kryo neodpisali vobec, ale zase vsetko som sa pytala aj teraz K. v maili..tak uvidime...

melisska
10. máj 2012

@kukulik30 len sa kludne pytaj 🙂 ja som tiez zvedava🙂
chcela som sa opytat ci v RF mi vypisu recept na lieky? na IVF

kukulik30
10. máj 2012

@melisska jasne, vsetky lieky tam dostanes co sa tyka stimulky....napr Menopur a Orgalutran mi dali hned a clostilbegyt som si vybrala dole v lekarni, samozrejme za plnu uhradu, ale ten by sa dalo aj od gynekologa...a tiez pregnyl plna uhrada u nich..ale mozno by gyn predpisal...skus sa pytat na ten Clostil a Pregnyl svojej dr....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre