Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
26. jún 2012

@kukulik30 hlavne,ze ho tam dobre prilepil 😀 😀 😀

zabka1124
26. jún 2012

@kukulik30 nooo to viem , niekedy je to vyhoda a niekedy nieee🙂🙂🙂 ta moja vyska.Naj je to na koncertoch🙂 ja vidim a ostatni len na spickach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!! Myslim ,ze jun bude uspesny🙂 😉

kukulik30
26. jún 2012

@zabka1124 🙂tvoj manzel je tiez taka vyska?

zabka1124
26. jún 2012

Ozvem sa zajtra vecer, lebo nestiham🙂🙂🙂Krsniatko je na duracelky🙂

zabka1124
26. jún 2012

@kukulik30 moj mm je o centimeter nizsi, ale inak u nas v rodine sme vsetci dlhani, teda okrem 1 tety a 2sesternic, ale dalsich 8clenov je vysokych🙂

zabka1124
26. jún 2012

Ja som dr. povedala , ze nech namiesa na baby🙂

kukulik30
26. jún 2012

@zabka1124 fiha...aj sportujete, myslim basket, alebo volejbal?

aj nam namiesal babu 😀

zabka1124
26. jún 2012

@kukulik30 nooo tak trosku , kedysi, teraz sme presedlali na korcule a mm robil cyklistiku🙂!!Ale kedysi sme hravali aj basket aj voleyball a ja aj kratke behy a skoky🙂!!!Ale to bolooo daaaaaaaaaaaaaaavnoooo🙂 😀 😀!!POsledny rok sa snazim presvedcit moju mysel, ze treba nieco robit-aerobik alebo rychlu chodzu, ale nejak nechape🙂

zabka1124
26. jún 2012

@kukulik30 buduuu babenkyy🙂🙂MM chce hlavne baby, vraj si so zenami lepsie rozumie 😉

bibi24
26. jún 2012

@holly74 zajtra ako 1 dc 😉 ak sa rozbehne

zlatanka30
26. jún 2012

aj ja chcem aspon jedno dievcatko

kukulik30
26. jún 2012

ja som si hodinku polezala, aj som zdriemla ...fajne padlo, ale teraz som akasi dobita 😅

holly74
26. jún 2012

@bibi24 😉 už to tiež tak vidím...

bibi24
26. jún 2012

@holly74 ako sa inak mas? tak ides do dalsieho boja? to bude 4. ivf, ze? bodaj by ti to uz vyslo holly, daj potom vediet, dobre? 😉 ty mas stelcla?
ja chcem v auguste skusit 5. ivf. uz ich asi nebudem ani pocitat 😀

holly74
26. jún 2012

@bibi24 áno, štvrté... šiesty vklad, (ak všetko dobre pôjde teda)... už to musí vyjsť...mali sme nedávno stretávku zo strednej, VŠETKY baby majú deti, okrem mňa, mnohé z nich mali bábo aj po 35...tak už si naozaj myslím že som na rade...bolo by to od toho tam hore pekné, keby to tak už konečne aj zariadil...aj keď sa snažím si to nepripúšťať a život ide ďalej (čo iné má robiť) , cítim ako ma to vlastne kdesi hlboko strašne deptá... 😕

holly74
26. jún 2012

...a chodím ku Koudelkovi 🙂

staga
26. jún 2012

@kika386 jej aj my ideme na 4 pokus v juli 😀 😀 😀

bambulkasofinka
26. jún 2012

ahojte som tu nová a chcela by som sa spýtať koľko asi stojí v Brne vkladanie embria od darcu. Ďakujem 🙂

hencidlo
27. jún 2012

@bambulkasofinka ahoj kamaratku to tam vyslo cca 700,-€

falin
27. jún 2012

@rienok - to je super, ja som mala podobne tehotenstvo, bezpriznakove, az na "spavu" nemoc v 1. trimestri 😀 , stale sa mi chcelo spat. Neboj, vsetko je tak ako ma byt. Drz sa babula, strasne ti to prajem

falin
27. jún 2012

@kukulik30 @zabka1124 - drzim palce, aby sa krasne uhniezdili

@melisska - ako si na tom? testovala si znovu? 7. den je skoro, aspon 10-ty. Drzim palce aj tbee

bambulkasofinka
27. jún 2012

@hencidlo a nevieš náhodou či jej vkladali jedno alebo dve? my by sme to chceli ísť vyskúšať lebo v Iscar BA to víde okolo 2000eur. aj sa im to podarilo?

hencidlo
27. jún 2012

@bambulkasofinka len 1 lebo to platis za kazde vajko, alebo si mozes dat myslim, ze to je ich tam 10 za 100 000 CZK, skus si pozret ich cennik. a ano podarilo sa im boli 2 x. na 1x o to prisli ☹ , 2x sa podarilo za 3 mesiace caka bambulku 🙂

bambulkasofinka
27. jún 2012

@hencidlo Ďakujem za info, určite si to pozriem 🙂 a inak to je super že sa to podarilo 🙂

karkana
27. jún 2012

@bambulkasofinka ja som v iscar v Blave platila za dve darované embriá 700eur,v tom bola aj PK, vlani v apríli, to sa mi nezdá tak veľa, to ti kto hovoril tú sumu vavava, lebo aj ja sa chystám možno budúci rok,,,tak nestraš,

bambulkasofinka
27. jún 2012

@karkana no mne to pozerala švagriná v cenníku a povedala my že toľko. My sme chodili tiež do iscaru 🙂 a lieky ťa koľko vyšli? my by sme to chceli ísť skúsiť. čo to je PK?

hencidlo
27. jún 2012

@bambulkasofinka PK le predlzena kultivacia 😉

karkana
27. jún 2012

ináč, ked si spomeniem, v iscar volajú podla čísel,ako kedy, tam je už napr.č.9876,,, a ked moje 748,tak na mna pozerali,cítila som sa celkom trapne, 😠

bambulkasofinka
27. jún 2012

no hej podľa čísla. a ktorú doktorku si mala? ja Petrovú a bola príjemná vždy my poradila aj cez mobil

holly74
27. jún 2012

Baby, mne sa dnes snívalo, že sa mi narodila malá babulka..taká bola krásna a furt len spinkala a papala... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre