Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jada1
24. sep 2012

@bibi24 áno, tie tri, to sú tehotenské. Chápem, že máš strach. Ten z RF nie je bohvieaký. Keď som si ho robila, bol tam len duch a na tých mamatestoch 10-kových vidíš aké pekné čiarky som mala. V stredu sprav test, musia tam byť pekné kolajnice 😉 .

bibi24
24. sep 2012

@holly74 No moja, ved viem ☹ a ktovie este ako to bude u mna, nic nie je vyhrate, je to len ovulacny test. mozno budem velmi sklamana.....
@jada1 chcem si ist kupit mamatesty 🙂

tea284
24. sep 2012

@hora_lka ďakujem za podporu, povzbudive slova majú cenu zlata. Táto cesta za babatkom je riadny zaberak na naše nervy. Stále trpneme ako čo dopadne, či sa všetko podarí ☺. Ozaj, na koľko deň po opu býva vklad?

tinka9075
24. sep 2012

@hora_lka ahoj verím že už máš babulky v brušku teraz už len pekne bruško hladkat a mysliet pozitívne 🙂 🙂 🙂

melisska
24. sep 2012

@tea284 + 5 dni je vklad🙂 😉

bibi24
24. sep 2012

Baby, nechcete niektora otestovat za mna? 😀

nelly3
24. sep 2012

@bibi24
pocuj ja neviem coho sa bojis 😀 ja keby mam ovu testy pozitivne tak testujem o 106 aj tehotenske testy. 😉

bibi24
24. sep 2012

@nelly3 sklamania ☹ toho, co som zazila uz 5 krat. Ovu nemusia byt 100%, kludne to moze byt nejaka haluz 😖

melisska
24. sep 2012

@bibi24 posli ocikam 😀

hora_lka
24. sep 2012

@tinka9075 uz ano, uz su vlozene a ulozene 🙂 dr. stelcl mi vlozil 2 luxusne blastocysty 🙂 a zajtra budem vediet ci a kolko zamrazia 🙂 aj sme to rovno vyplatili, dneska mam zo vsetkeho velmi dobry pocit 🙂

hora_lka
24. sep 2012

vklad za mnou a zaradujem sa k Vam cakatelkam na test 🙂

bibi24
24. sep 2012

@melisska 😀 😀

hora_lka
24. sep 2012

@tinka9075 zajtra myslim na Teba, daj vediet ako to islo 🙂

hora_lka
24. sep 2012

@tea284 opu je den nula, budes si kazdy den o 4teho volat ako sa maju Tvoje embryjka a na 5ty den je vklad ... vtedy uz musia byt embryjka v stadiu blastocysty ... vsetko Ti vysvetlia po opu, ked pride lekar za Tebou, ochotne a radi, len sa treba pytat a kludne aj viac krat ..

kaja81
24. sep 2012

@hora_lka vítame ťa 😀 😀

hora_lka
24. sep 2012

vdaka 😀

tinka9075
24. sep 2012

@hora_lka tak to som rada teraz len bruško hladkat aj si mi vybavila Štelcla na zajtra do Blavy? 😀 😀 dakujem že budeš na mna mysliet potom hned napíšem ako sa vrátime domov 🙂 🙂

hora_lka
24. sep 2012

tinka9075 uz hladkam 🙂 Stelcl zajtra bohuzial v Ba nebude, skoda, ale dufaj, ze budes mat stastie na lekara, ktoreho chces ... viem koho nechces 🙂 bude to dobre, uvidis

hora_lka
24. sep 2012

@tea284 okrem 4teho dna .. niekedy pisem a necitam po sebe 🙂

tinka9075
24. sep 2012

@hora_lka uvidíme ale zajtra je utorok a ten ktorého nechcem tam nebude tak som štastná 🙂 🙂 snád to už vyjde a bude dobre 🙂 🙂

hora_lka
24. sep 2012

@tinka9075 no takze je to na dobrej ceste .. bude to dobre, kedy to presne mas?

tinka9075
24. sep 2012

@hora_lka no ved aj ja si myslím síce som trošku chorá ale dúfam že drobci nesklamú 🙂 🙂 vklad mám o 9:00 🙂 🙂

horalka79
24. sep 2012

@nelly3 noo, piatok rano idem na krv, neviem ci budem doma robit test..mozno to ale v ramci piatka nevzladnem a testnem sa pred vysledkom krvi.. (nech sa im nahodou nerozplacem do telefonu, hm) uvidim, zatial, den 9. som kludna..
@bibi24 nie , dakujem..ja budem rada ak zvadnem testovat za seba.. Ale verim, ze ti to vyslo. ked sa bojis ciknut na test, tak na to nemysli a pockaj na krvny. 😉
@tinka9075 zajtra sa drz tinka 🙂 bru noc

tinka9075
24. sep 2012

@horalka79 dakujem aj ja tebe budem velmi držat palce na piatok bude krásne hcg uvidíš 🙂 🙂 dobrú nocku 🙂 🙂

nelly3
24. sep 2012

@horalka79
ja to vidim na nedelu a v pondelok na krv pre istotu, ale ako som uz pisala, testy ma nikdy nesklamali, vysli negativne a bohuzial aj krv bola negativna. tieto dni su fakt pre mna tie najhorsie, neviem sa sustredit, myslim negativne, dufam, ze sa do nedele nezcvoknem 😝

zeina62
25. sep 2012

@tinka9075 drz sa dnes strasne drzim palce 🙂

rot
25. sep 2012

Dievčence, mám zodpovednú úlohu asi pre niektorú z čakateliek, ktorá sa potrebuje odreagovať 😀 . V rámci toho odreagovania by sa vám niektorej nechcelo spraviť stručný zoznam toho, na čo všetko čakáme, hm? 😀 Nedarí sa mi držať krok, koľko vás je a fakt je to tu celkom napínavé. A na koho by sa nebodaj nechcene zabudlo, zakričí a doplní sa 😀 .

bibi24
25. sep 2012

dobre ranko 🙂

ria191
25. sep 2012

@bibi24 wow wow wow nič inšie na to nemôžem povedať. Potichúúúúúúúčku gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bibi24
25. sep 2012

@ria191 Dakujeeeeeeeem 🙂 hlavne, nech je vsetko ako ma byt. MUSI!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre